Devojka koja je samo želela da poboljša intimu sa partnerom, doživela je da su zbog toga zamalo raskinuli.
Devojke su u stanju da rade mnogo toga za muškarca u kojeg su zaljubljene, što dokazuje i ova ispovest.
Jedna devojka je podelila svoje iskustvo, još uvek nesigurna u to kako bi trebalo da se postavi. Zapravo, ona je otkrila kako je zamalo raskinula sa dečkom i to jer su im se poboljšali intimni odnosi:
- Zamalo je došlo do raskida, posle žestoke svađe sa dečkom, jer je on mislio da sam ga počela varati, a čak mi je rekao i da se verovatno bavim prostitucijom. A zašto? U intimnim odnosima sam postala totalno drugačija. Dovodila sam ga do ludila. Budila u njemu životinju, jer sam i sama bila takva, ali sa delimičnom smirenošću, i spontanošću, kako bi sve bilo lepo. I jednostavno sam poludelam dok ga nisam ubedila da sam samo čitala određene blogove i gledala porniće, ne bih li bar malo skontala šta muškarcima najviše prija, a to je nastalo iz ogromne nesigurnosti i straha koje sam imala u sebi - napisala je devojka i dodala:
- Smatrala sam da sam nikakva u "akciji" i posvetila sam se toj vrsti edukacije samo zbog njega. Na kraju sam izvređana, kao da sam najveći ološ. I dalje razmišljam da li da mu pređem preko toga, jer se ipak stavljam na neki način u njegovu situaciju i šta bih ja pomislila da on odjednom bukne i odnos nam postane drugačiji i traje sat vremena. Sigurno bi mi svašta palo na pamet kao i njemu sad.
Foto: Shutterstock
Par
Komentar muškarca izazvao negativne reakcije žena
Naravno, komentari su odmah počeli da se nižu, a žene su joj uglavnom savetovale da nikako ne prelazi preko takvih uvreda:
- Svi se hvataju za varanje i k*urvarluk... Ženo, rekao ti je da si prostitutka alo??? I da mu oprostiš što je mislio da si ga varala, kako ovo da oprostiš? Sigurno mu ti nikad ne bi rekla niti pomislila da se prodaje za pare, pa koliko god da vam se odnosi promene. Saberi se i prekini da se trudiš za nekog ko ne zaslužuje to od tebe.
- E svašta baš. Taj će te vređati za svaku sitnicu - prekratku suknju, predubok dekolte, ku*vanjski pogled, izgled, predugo si gledala nekog, stalno flertuješ i... Stalno ćeš se pitati čime ti to izazivaš, a prost odgovor je da je to njegov problem i njegova nesigurnost.. Nema sreće sa takvima.
- Optužio te da ga varaš, i ne samo to, nego i da si ku*va. Preko takvih stvari se po meni ne prelazi. Bolje da se makneš od njega, vidiš da nije normalan - bili su samo neki od komentara.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Kako nezvanično saznaje Informer, u Palati pravde u petak popodne odvijala se prava drama nakon saslušanja Veselina Veska Milića, jer je njegov advokat Nemanja Vasiljević odbijao da tužilaštvu preda ključne dokaze.
Luka Đorđević, koji je u emisiji „Utisak nedelje“ kod Olje Bećković predstavljen kao student Pravnog fakulteta, zapravo je stranački aktivista – poverenik Organizacije mladih Narodnog pokreta Srbije Miroslava Aleksića u Nišu!
Najnovija epizoda Informerove emisije "Na merama" otkriće vam kako je blokader Ivan Bjelić umislio da je reinkarnacija Če Gevare, koja je omiljena aktivnost voditelja blokadera Zorana Kesića, gde smo to zatekli bivšeg fudbalera Ognjena Vranješa, kuda se kreće novinar Veran Matić...
Informer televizija od 16. maja donosi drugačiji vikend program za sve gledaoce koji žele da dan počnu uz najvažnije informacije, aktuelne teme i program uživo koji traje punih sedam sati.
Nova serija automobila "Ford kuga" potpuno je osvežena, moderna i dovoljno velika za prosečnu porodicu. Proizvođač je ovoga puta bacio akcenat i na ekonomičnost. Njegova cena u Srbiji kreće od od 26.990 evra.
Od sutra, 18. maja, Ulica gospodara Vučića biće zatvorena za saobraćaj zbog radova na redovnom održavanju, a tokom izvođenja tih radova GSP linije 46 i 55 saobraćaće izmenjenom trasom.
Na današnji dan, 17. maja 1395. godine, u bici na Rovinama poginuo je Marko Mrnjavčević, u narodu poznatiji kao Kraljević Marko, ličnost koja već više od šest vekova živi istovremeno u istoriji i legendi.
Puštanjem u rad brze pruge Beograd-Subotica Srbija je dobila jednu od najsavremenijih železničkih linija u regionu, zahvaljujući kojoj putnici za samo 79 minuta i po ceni od 1.220 dinara stižu do svog odredišta vozom "Soko", koji saobraća brzinom do 200 kilometara na čas.
Vozač automobila marke Audi, koji se kretao velikom brzinom iz pravca Bukovice ka Ivanjici, izgubio je kontrolu nad vozilom kod fabrike Javor, nakon čega je usledio pravi filmski scenario.
Ubrzo nakon dojave građana da je kod Bečmena pronađeno automobil "seat" kako pluta u jezeru, ekipe policije i vatrogasaca su pristigle na lice mesta, ali su potvrđene crne slutnje.
Šest osoba povređeno je u teškoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila u subotu oko podne, na auto-putu kod Begaljice, u smeru ka Beogradu, kada su se sudarila tri putnička vozila.
Predsednik SAD Donald Tramp održaće u utorak sastanak na kojem će se razmatrati konkretne opcije za vojnu akciju protiv Irana, preneo je američki portal Aksios.
Nemački stručnjaci za međunarodnu bezbednost navode da bi Rusija mogla da razmotri napad na evropske zemlje kao radikalan potez sa ciljem da primora Evropu da obustavi vojnu i finansijsku podršku Ukrajini.
Tokom masovnog napada bespilotnih letelica na Moskovsku oblast u Rusiji, koji su izvele Oružane snage Ukrajine, stradao je jedan državljanin Indije, dok su još trojica povređena.
Glumac Milan Lane Gutović se jednom nije pojavio na snimanju serije "Bela lađa", a razlog nedolaska na set i danas se prepričava kao jedna od najvećih anegdota ove hit serije.
Vlastimir Đuza Stojiljković važi za jednog od najvećih glumaca srpske kinematografije, a za života je često pričao o svom teškom detinjstvu. Tokom jednog intervjua ispričao je da je išao bos, pešaka čak od Niša do Beograda.
Muzeje u Srbiji je tokom 2024. godine posetilo 2.125.437 ljudi, objavio je Republički zavod za statistiku povodom Međunarodnog dana muzeja koji se obeležava 18. maja.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar