• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

16.08.2025

23:20

4 najveće greške koje muškarci prave u krevetu - Žene se zbog njih gase i beže

Shuterstock

Ljubav

4 najveće greške koje muškarci prave u krevetu - Žene se zbog njih gase i beže

Ekspert za seks, Dejvid Smit, upozorava na četiri ključne greške koje često pravimo u spavaćoj sobi. Uz nekoliko jednostavnih promena, možete povratiti strast i poboljšati intimnost sa partnerkom.

Održavanje uzbuđenja u ljubavnom životu može biti izazovno, ali Dejvid nudi savete za vraćanje strasti. On posebno naglašava važnost fokusiranja na događaje van samog seksualnog iskustva.

Evo četiri česta problema koje sreće u svojoj praksi:

Preuski fokus

Mnogi "zarobe svoju seksualnost" u spavaćoj sobi. Dejvid predlaže da tokom dana delite komplimente i nagoveštavate uzbuđenje za večeras. Ova "mentalna predigra" poboljšava raspoloženje pre stvarnog seksa.

Cenjenje glavnog jela naspram predjela

Prečesto se fokusiramo na sam seks, što nije dobro. Ženama je potrebno više vremena da se uzbude, pa je važno usporiti s predigrom. "Što sporije idete, to će brže doživeti orgazam", ističe Dejvid.

Foto: Shutterstock

 

Previše vođenja

Muškarci često preuzimaju ulogu vođe, ali žene bolje poznaju svoje želje. Dejvid savetuje da se prilagodite njenom tempu i pokretima, tražeći znakove njenog zadovoljstva.

Ignorisanje post-seksualne intimnosti

Ono što se dešava posle seksa jednako je važno kao i pre njega. Ne okrenite se samo i zaspite -pružite joj poljupce i milovanja. "Ona treba da se oseća cenjenom i voljenom posle seksa", naglašava Dejvid. Ovaj pristup povećava šanse za ponovno doživljavanje intimnosti i otvaranje ka novim iskustvima.


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Naše kamere nikad ne spavaju! Gledajte "Na merama" u subotu od 20h
Live TV

Naše kamere nikad ne spavaju! Gledajte "Na merama" u subotu od 20h

U prethodnoj epizodi emisije "Na merama" videli ste gde najviše voli da “dokoniše” blokaderski profesor Jovo Bakić, kako penzionerske dane provode blokaderi Dušan Petričić i Žarko Korać, o čemu “pripoveda” blokaderski analitičar Cvijetin Milivojević, zašto je samozvani revolucionar Predrag Voštinić teški licemer, sa kime je to u društvu bila glumica blokaderka Anđelka Prpić...

17.07.2026

15:41

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

(UZNEMIRUJUĆE) Jezive tajne koje spajaju Belivuka i američke psihopate: Detalji istrage šokirali su ceo svet
Hronika

(UZNEMIRUJUĆE) Jezive tajne koje spajaju Belivuka i američke psihopate: Detalji istrage šokirali su ceo svet

Njihova imena decenijama izazivaju jezu, a slučajevi koje su ostavili iza sebe i danas predstavljaju predmet analiza kriminalista širom sveta. Dok je jedan godinama vodio dvostruki život predstavljajući se kao uzoran porodični čovek, drugi je iza zatvorenih vrata skrivao najmračnije tajne, dok se trećima pred Specijalnim sudom u Beogradu sudi za najteža krivična dela.

20.07.2026

21:56

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Džet set