Da li znate ko je ova glumica? Ne liči na sebe, ni rođena majka ne može da je prepozna (FOTO)
Podeli vest
Jedna od najpoznatijih glumica Ema Stoun je iznenadila sve prisutne na Kanskom festivalu kada se pojavila u haljini koja liči na zavesu, a njena frizura je glavna meta kritika.
Kanski festival je okupio veliki broj svetskih lepotica, koje su prošetale crvenim tepihom u haljinama koje ostavljaju bez daha. Modni entuzijasti ne prestaju da komentarišu ovih dana stajlinge slavnih dama, a na meti se našla i glumica Ema Stoun.
Bivša Mis univerzuma Iris Mitenar ozbiljno rizikuje kada je ovogodišnji propisani dres- kod za crveni tepih.
16.05.2025
17:00
Ema Stoun neprepoznatljiva
Glumica je poznata po dobrom odabiru toaleta za svečanosti poput Kanskog festivala, ali prilikom njenog najnovijeg pojavljivanja mnogi su ostali u šoku od njenog izgleda.
Irina Šajk je ostavila sve prisutne u čudu, kada se pojavila u neobičnoj haljini na crvenom tepihu Kanskog festivala i mnoge podsetila na Mortišu Adams.
Najnovije izdanje Eve Longorije u zelenoj toaleti diglo je Kan na noge.
15.05.2025
15:40
Celokupan stajling je za mnoge modne stručnjake prava katastrofa, jer haljina koju je obukla liči na zavesu koju je navukla na sebe. Takođe, na meti kritike se našla i njena nova dečačka frizura, jer mnogi komentarišu kako je sa dužom kosom bila mnogo lepša.
Zabrinuti fanovi su u komentarima izrazili negodovanje, sa željom da se Ema vrati na ženstveniji izgled, kada je važila za jednu od najlepših glumice novije generacije, a sada je ljudi jedva prepoznaju.
Foto: EPA
Ema Stoun
Mnoge slavne glumice često eksperimentišu sa izgledom, menjajući boje i dužinu kose. Ema važi za ženu kojoj uglavnom sve dobro stoji, ali verni obožavatelji navijaju da se vrati na pređašnji, nežniji i ženstveniji izgled.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Predsednica Skupštine Ana Brnabić poručič je da je predsednik Srbije Aleksandar Vučić kriv jer je medijalna zarada sada duplo veća nego što je bila prosečna zarada pre 11 godina.
Indijska kompanija Reliance Industries, vlasnik najvećeg rafinerijskog kompleksa na planeti, obnovila je kupovinu ruske sirove nafte nakon kratkog zastoja.
Danica Vučenić, udarna pesnica tajkunske, antisrpske televizije N1 koja već duže od godinu dana otvoreno podržava rušenje Srbije na ulicama, sada je u programu uživo patosirala blokadere.
Ministar pravde Nenad Vujić oglasio se povodom postupanja predsednika Visokog saveta tužilaštva (VST) Branka Stamenkovića, istakavši kako to predstavlja otvoreno kršenje Zakona i Poslovnika o radu VST i nedopustiv čin institucionalne samovolje.
Direktor Kancelarije za Kosovo i Metohiju Petar Petković izjavio je danas da su izbori za prištinski parlament koji se održavaju 28. decembra od presudnog značaja za opstanak srpskog naroda na Kosovu i Metohiji i pozvao sve Srbe da podrže Srpsku listu.
Udruženja za zaštitu potrošača već godinama upozoravaju na prevare u turizmu, ali turističke agencije i dalje nesmetano posluju, ostavljajući putnike bez novca, ali i onoga što je najvažnije, a to je zaštita.
Novo istraživanje naglašava da se Antarktik ne topi samo odozgo, pod uticajem zagrevanja atmosfere, već i odozdo, u kontaktu sa toplom dubokom morskom vodom.
Članovi Vlade saglasili su se na današnjoj sednici, da do kraja 2025. godine i u 2026. godini direktori zdravstenih ustanova, u kojima se sprovode poslovi u cilju smanjenja liste čekanja, donesu odluku o preraspodeli radnog vremena.
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave saobraćajne policije, danas oko 15 časova, na državnom putu Beograd - Čačak, presretačem su zaustavili pedesetčetvorogodišnjeg R.M. koji je vozilom "pežo 206" za samo dva minuta u više navrata izvršio preticanje ukupno šest vozila preko uzdužne neisprekidane linije čineći prekršaj nasilničke vožnje, a zatim se kretao brzinom od 107 kilometara na čas, na delu puta gde je ograničenje brzine 60 kilometara na čas.
Na deonici zlatiborske magistrale, u ataru sela Draglica, večeras je došlo do saobraćajne nezgode, u kojoj su, prema našim saznanjima, učestvovala dva automobila.
Policijskom službeniku Policijske uprave Novi Pazar, I.M., određen je pritvor do 30 dana, potvrđeno je iz izvora bliskih istrazi. Pritvor do 30 dana određen je i S.P. iz Beograda, koji se sumnjiči da je direktno učestvovao u oružanoj pljački zlatarske radnje u centru Novog Pazara.
Iako danas u svetu besni više sukoba nego ikad od Drugog svetskog rata, na Filipinima postoji tradicija božićnog primirja u najdugotrajnijoj komunističkoj pobuni na svetu.
Kijev je praktično potvrdio dileme koje je ranije izneo ruski ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov o načinu na koji bi eventualni izbori u Ukrajini bili organizovani i međunarodno podržani.
Grčka ne predstavlja pretnju nijednoj državi, ali će odlučno braniti svoja suverena prava, izjavio je grčki ministar odbrane Nikos Dendias povodom optužbi Ankare u vezi sa tenzijama u vazdušnom prostoru nad Egejskim morem i u regionu Istočnog Mediterana, prenose grčki mediji.
Diskusija o seriji "Tvrđava" održana je juče, a u razgovoru su učestvovali autori i saradnici jednog od najzapaženijih domaćih televizijskih ostvarenja.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar