• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs

28.06.2025

17:00

Ivanka Tramp nikad lepša: U pripijenoj toaleti sa dubokim šlicem bacila sve prisutne u trans (FOTO)

Tanjug/AP

Moda i lepota

Ivanka Tramp nikad lepša: U pripijenoj toaleti sa dubokim šlicem bacila sve prisutne u trans (FOTO)

Podeli vest

Ivanka Tramp je zablistala u roze toaleti na venčanju Loren Sančez i Džefa Bezosa u Veneciji i još jednom pokazala zašto važi za modnu ikonu.

Milijarder Džef Bezos i bivša novinarka Loren Sančez su konačno rekli "da", nešto više od godinu dana nakon što su se verili.

Par se venčao u Veneciji, gde su na trodnevnom slavlju okupili sam kreme, neke od najuticajnijih ljudi iz sveta biznisa, politike, filma i mode.

Pored imena kao što su Kim i Kloi Kardašijan, Kendal i Kajli Džener, Opra Vinfri i Sidni Svini, ulice i kanali Venecije izgledali su kao pista proteklih dana, a slavne zvanice utrkivale su se u tome ko će ostaviti bolji utisak.

Glamurozna haljina Ivanke Tramp

Ivanka Tramp je stigla na slavlje u toaleti koju potpisuje brend Toni Vard, modelu svetloroze boje, bez bretela, koja je prekrivena srebrnim perlicama koje stvaraju šare u obliku latica cveća celom dužinom haljine.

Gornji deo ove kreacije je pripijen, dok se od struka silueta dramatično širi, a sve se završava efektnim i dubljim šlicem.

Suknja haljine ima više slojeva nabrane, drapirane tkanine koja daje volumen i dinamiku pri pokretu i dug šlep.

Haljina koju je Ivanka Tramp nosila na venčanju Loren Sančez i Džefa Bezosa predstavljena je na couture reviji modne kuće Tony Ward na Nedelji mode u Parizu, kao deo kolekcije za jesen 2024. godine.

 

 

 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Džet set