• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

08.07.2025

18:39

Sudar Titana: Brižit Makron i Kejt Midlton u modnom okršaju - ceo svet zapanjen veličanstvenim komadima (FOTO)

profimedia

Moda i lepota

Sudar Titana: Brižit Makron i Kejt Midlton u modnom okršaju - ceo svet zapanjen veličanstvenim komadima (FOTO)

Podeli vest

Brižit Makron i Kejt Midlton zasenile su modnim kombinacijama na današnjem susretu koji se dogodio u Velikoj Britaniji.

Veliku Britaniju posetili su Emanuel i Brižit Makron, a kraljevska porodica ih je svečano dočekala, što je odmah skrenulo pažnju modnih posmatrača.

Ovog puta pažnja je bila usmerena na modni duel dve stilske ikone princeze od Velsa i prve dame Francuske.

Kejt je za ovu priliku odabrala elegantan izgled u potpisu Diora svetloružičasti sako iz kolekcije inspirisane originalnim modelima Kristijana Diora iz 1947. godine. Uz to je nosila šešir u istoj nijansi, bisere kraljice Elizabete i minđuše koje su nekada pripadale princezi Dajani.

Foto: profimedia

Kejt i Viljam

Brižit Makron se nije dala zaseniti pojavila se u sofisticiranoj beloj mantil-haljini sa strukiranim pojasom i rukavima do laktova, zračeći prepoznatljivim pariškim stilom. Iako nežnija po stilu, njena kombinacija bila je odmerena i efektna.

Foto: profimedia

Brižit Makron i kraljica Kamila

U ovom stilski važnom trenutku, pridružila se i kraljica Kamila, u smaragdnozelenoj haljini brenda Anna Valentine, dok su kralj Čarls i princ Vilijam ljubazno dočekali goste.

 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Marić se oglasio o udarnoj temi: Poručio samo jedno
Politika

Marić se oglasio o udarnoj temi: Poručio samo jedno

Urednica portala "Novosti" Andrijana Nešić bila je gost u emisiji "Dan na dan" na Prvoj televiziji, gde je govorila o skandaloznoj presudi koju je donela sudija blokaderka Tatjana Bezmarević Janjić iz Prvog osnovnog suda, po krivičnoj tužbi Zdenka Tomanović.

05.12.2025

14:08

TV

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Džet set