• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

20.11.2025

18:20

Georgina Rodrigez izazvala skandal: U kultnoj haljini kročila u Belu kuću i zaprepastila sve prisutne (VIDEO)

profimedia

Moda i lepota

Georgina Rodrigez izazvala skandal: U kultnoj haljini kročila u Belu kuću i zaprepastila sve prisutne (VIDEO)

Podeli vest

Kristijano Ronaldo i Georgina Rodrigez stigli su ove nedelje u Vašington kao deo delegacije koja prati saudijskog prestolonaslednika tokom njegove zvanične državne posete Sjedinjenim Državama, a njena haljina je izazvala buru komentara.

Poznati par se pridružio predsedniku Donaldu Trampu i prvoj dami Melaniji Tramp na ekskluzivnoj svečanoj večeri u Beloj kući. Bila je to noć o kojoj se govorilo širom sveta, ponajviše zahvaljujući upečatljivim modnim izdanjima ove dve zanosne dame.

Georgina Rodrigez zapalila Belu kuću

Manekenka je odala omaž jednom od najprepoznatljivijih holivudskih modnih momenata sa crvenog tepiha. Georgina je izabrala tamnoplavu haljinu brenda Guy Laroche sa otvorenim leđima - model gotovo identičan onome koji je Hilari Svank proslavila na dodeli Oskara 2005. godine.

Rodrigezova se odlučila za plavu, drapiranu toaletu s naborima u predelu ramena i duboko otvorenim leđima, što je odmah privuklo pažnju javnosti.

 

 

Upravo taj detalj pokrenuo je talas komentara na društvenim mrežama, a jedan korisnik platforme X poručio je:

„Pored Melanije, Georgina izgleda kao seljančica. Još mnogo mora da radi na svom stilu, jer ovo nipošto nije prikladno za ovakav događaj.“

Georgina je podelila nekoliko snimaka sa te večeri, beležeći ključne trenutke. Kosu je stilizovala u zategnutu, zalizanu punđu, što je dodatno istaklo njena gola leđa.

„Da li ova žena uopšte zna gde je došla… Ko još ide na večeru u Belu kuću ovoliko provokativno obučen… Krajnji neukus. Novca ima, ali stila nipošto“, glasio je jedan od komentara.

Ceo izgled upotpunila je svetlucavim visećim minđušama koje su dale notu glamura. U Istočnoj sobi Bele kuće, Rodrigezova i Ronaldo pridružili su se elitnom krugu zvanica, među kojima su bili tehnološki lideri poput Ilona Maska i Grega Brokmana, istaknuti direktori, političke ličnosti i globalni biznis moćnici.

Njihovo prisustvo označilo je Ronaldov prvi zabeleženi dolazak u SAD još od 2017. godine, što se poklopilo sa njegovom ulogom najplaćenijeg igrača Saudijske Pro lige u klubu Al-Nassr FC.

Rodrigezova i Ronaldo, koji su ranije ove godine objavili veridbu, uživali su u večeri u društvu svetskih moćnika. Par je zabeležio i selfi koji je ubrzo postao viralan. Poseta para deo je prve turneje prestolonaslednika u Sjedinjenim Državama nakon sedam godina, događaja koji budno prate politički analitičari i međunarodni mediji.

 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Joca Amsterdam pušten na uslovni otpust!
Hronika

Joca Amsterdam pušten na uslovni otpust!

Apelacioni sud u Beogradu odobrio je danas uslovni otpust Sretenu Jociću, poznatom kao Joca Amsterdam, preinačivši prvostepenu odluku Višeg suda koja je ranije odbila njegovu molbu.

10.12.2025

20:38

Srbin među uhapšenima u Nemačkoj: Pretresi i na više lokacija u Srbiji - Oduzet mercedes i 16 hiljada evra
Hronika

Srbin među uhapšenima u Nemačkoj: Pretresi i na više lokacija u Srbiji - Oduzet mercedes i 16 hiljada evra

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije, Službe za borbu protiv organizovanog kriminala, u koordinaciji sa Javnim tužilaštvom za organizovani kriminal, učestvovali su u zajedničkoj akciji sa Evropolom i policijskim službama Nemačke, Austrije, Hrvatske i Bosne i Hercegovine, a u okviru ove akcije izvršen je pretres na više lokacija na teritoriji Srbije, u kojoj je oduzeto jedno luksuzno vozilo marke „mercedes“ i 16.000 evra.

10.12.2025

20:48

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Džet set