Ribarske sandale su jedan od najneočekivanijih, ali i najtraženijih trendova ove prolećno-letnje sezone. Inspirisane "tatinim sandalama" i plastičnim modelima iz detinjstva.
Filmski festival u Kanu je ponovo u punom sjaju. Umetničko veče u jugoistočnoj Francuskoj, koje ove godine traje od 13. do 24. maja, nije samo proslava međunarodne kinematografije to je i modni spektakl koji svake godine postavlja nove standarde elegancije. Crveni tepih ovogodišnjeg 78. Filmskog festivala biće sve samo ne provokativan.
Umesto samo da vežete kupaći kostim u čvor oko vrata, potrebno je da pre oblačenja namestite trakice na određeni način, kako vam ne bi spadao dok ste u vodi.
Da li vam se nekada desilo da uđete u more ili bazen i da tokom plivanja imate osećaj kao da će vam se kupaći odvezati? Ili vam je možda zaista i spao, jer nije bio dobro pričvršćen?
Kako vam se to nikad više ne bi desilo, mi vam donosimo jedan odličan način vezivanja.
Caka je u tome da pre samog oblačenja, namestite trakice tako što ćete napraviti petljice i od jedne i od druge, a potom ih međusobno provući.
Zatim obučete bikini i jednostavno ga zategnete iza vrata.
Kako to izgleda na praksi, pogledajte u snimku sa početka teksta.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Ribarske sandale su jedan od najneočekivanijih, ali i najtraženijih trendova ove prolećno-letnje sezone. Inspirisane "tatinim sandalama" i plastičnim modelima iz detinjstva.
Iran je obustavio pregovore sa Sjedinjenim Američkim Državama zbog nastavka izraelskih napada i neće poslati diplomatsku delegaciju u Pakistan dok ne dođe do prekida vatre u Libanu.
Prva dama SAD Melanija Tramp izjavila je iz Bele kuće da nikada nije imala nikakve veze sa osuđenim seksualnim prestupnikom Džefrijem Epstinom i poručila da, kako je navela, "laži i klevete" koje je povezuju s njim moraju da prestanu.
Jedan od najžešćih blokadera sa Matematičkog fakulteta u Beogradu, Boris Stanković, čiji je otac bio pripadnik zločinačke "Armije BiH" odgovorne za monstruozna ubistva Srba u zoj zemlji, izabran je juče za šefa blokaderskog izbornog štaba, saznaje Informer.
Beogradska redakcija tajkunske N1 nastavlja sa kuknjavom i pokušajima da kadrovske promene unutar te medijske kuće, koje sprovodi nova uprava, predstavi kao "teror režima" i "gušenje slobode mišljenja".
Političko Sarajevo ogrezlo je u radikalnu srbofobiju o čemu svedoči i gostovanje Nebojše Vukanovića, predsednika "Stranke za pravdu i red" na Radio-televiziji Bosne i Hercegovine (BHRT).
U prethodnoj epizodi Informerove emisije "Na merama" otkrili smo vam o čemu su pričali blokaderi Gagi Jovanović i Jelena Kleut, čime se u slobodno vreme bavi još jedan blokader - glumac Dragan Bjelogrlić, kuda je išao političar Vladan Đokić, da li se pevač Beki Bekić snašao u ulozi dede, kako je samozvanom revolucionaru Jovu Bakiću propao "pokušaj" dinstanja na protestu…
Predsednik Srpske radikalne stranke profesor doktor Vojislav Šešelj gostujući u Info jutru objasnio je novi ugao gledanja na smrt studentkinje na Filozofskom fakultetu.
"Srpski dnevnik" postavlja standarde kada je reč o informativnim emisijama i ponovo je najgledaniji na svim kablovskim televizijama bez nacionalne frekvencije.
Srpska pravoslavna crkva i njeni vernici danas obeležavaju Veliki petak, najtužniji hrišćanski praznik, kada se sećamo Hristovog stradanja, suđenja pred Pontijem Pilatom, osude na smrt i razapinjanja na Golgoti.
Mnogi vernici koji nisu postili ceo Vaskršnji post, sutra, na Veliki petak, suzdržavaće se od mrsne hrane, pa se postavlja pitanje da li to ima smisla. Prečasni protonamesnik inž. Hadži Željko Jovanović kaže da to nije greh, već prvi korak ka sledećem postu.
Javno komunalno preduzeće "Parking servis" saopštilo je da, zbog obeležavanja uskršnjih praznika, neće kontrolisati i naplaćivati parkiranje u zoniranim delovima grada od petka, 10. aprila do utorka, 14. aprila, kada počinje redovna naplata i kontrola parkiranja.
U pucnjavi koja se dogodila, 10. aprila prošle godine, u mestu Štendra kod Milića, Nedžib Budić ubio je svog komšiju Bektu Mujičića, koji je u tom trenutku bio na svojoj njivi.
Kineski predsednik Si Đinping izjavio je da Kina „apsolutno neće tolerisati“ nezavisnost Tajvana, ocenjujući da je upravo to glavni izvor tenzija u Tajvanskom moreuzu.
Ukrajinski stručnjaci u više zemalja Bliskog istoka demonstrirali su kako ukrajinski protivvazdušni presretači obaraju iranske napadne dronove „šahed", kao i letelice sa mlaznim motorima, izjavio je ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski.
Bez pomoći Poljske, Sjedinjenih Američkih Država i drugih zemalja NATO, Ukrajina za 11 godina ne bi mogla da izgradi tako obimna utvrđenja u Donbasu, izjavio je rukovodilac grupe za geoprostornu obaveštajnu analizu pri Institutu za proučavanje rata Džordž Baros.
Američki predsednik Donald Tramp objavio je uznemirujući snimak ubistva žene na benzinskoj pumpi na Floridi početkom ovog meseca i iskoristio taj slučaj za žestok napad na bivšeg predsednika Džoa Bajdena i njegovu imigracionu politiku.
Glumica Radoslava Marinković je pažnju domaće javnosti privukla seksi scenom u filmu "Žikina dinastija" iz 1985. godine u kojoj je pokazala golu zadnjicu.
Pevač Nikola Rokvić baš na Veliki petak podelio je uspomenu na Instagramu iz Jerusalima, gde je posetio čuveno brdo Sion i prostoriju poznatu kao "Gornja soba".
Pevač Arman Morankić u potresnoj ispovesti progovorio je o sinu Erdoanu Morankiću koji je pre dva meseca poginuo u Sarajevu kada je tramvaj izleteo iz šina.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar