Održala modnu lekciju! Kejti Holms zakopčana do grla, izgleda brutalnije nego ikad (FOTO)
Glumica Kejti Holms pojavila je na Nedelji mode u Njujorku, gde je još jednom pokazala sjajan stil u haljini koja ništa nije otkrivala.
11.09.2023
10:28
Shutterstock
Moda i lepota
Klasična, elegantna i neopterećeno šik, francuska moda je jedna od najcenjenijih na svetu. Od pažljivo oblikovane, ali prirodne kose i šminke, do jednostavnih, ali savršeno uklopljenih odevnih predmeta, Francuskinje postižu savršenu ravnotežu između ležernog i šik stila (chic décontracté!).
Zahvaljujući društvenim mrežama koje imaju globalni uticaj, francuske žene sve češće kombinuju svoj lični ukus sa elementima italijanske visoke mode, pa čak i američkog uličnog stila. Tu su i primese Skandinavije koja polako, ali sigurno postaje jedan od novih modnih centara.
Ako poželite da ove sezone udahnete malo stila i načina života Francuskinja, zapratite ovih sedam naloga na Instagramu.
Camille Charrière je odrasla u Parizu pre nego što se preselila u London da nastavi karijeru u finansijama. Poznata po svom otmenom britansko-francuskom stilu, začinjenom 2000-im godinama, a Kamil takođe piše i svoj modni blog.
Majka, preduzetnica i modna influenserka, Žan Damas radi sve. Osim manekenstva, poznata je po tome što objavljuje neformalne rilseve sa svojim prijateljima, te rukovodi svojom francuskom modnom markom Rouje.
An-Lor Me je Parižanka neodoljivog stila. Osim svojih šik objava na Instagramu, ona vodi svoj brend Musier Paris, a nedavno se i venčala za svog izabranika Edvarda Moroa, piše Elle.rs.
Stil Alize Gomberini je cool i artistički, sa primesama mode Y2K. Ova Francuskinja voli da se oblači u crveno i crno, a njeni omiljeni komadi su visoke čizme, topovi i crne naočare.
Sa svojim šiškama u stilu Džejn Birkin, blistavim tenom i dečačkim stilom, Leja Sfez spaja bezbrižnu parisku eleganciju sa vatrenim temperamentom. Majka dvoje dece ostaje čvrsta u uverenju da morate da budete svoji, da kažete šta vam je na umu i da pomerate granice da biste više uživali u životu. Od 9 do 5 je kreativna konsultantkinja i direktorka nekih važnih brendova.
Ova moderna žena je ikona uličnog stila, digitalna influenserka, kreatorka sadržaja, modni konsultant i kreativni direktor francuskog modnog brenda Loulou Studio.
Sabina Sokol je novinarka, umetnička direktorka, manekenka i osnivačica francuskog brenda odeće Pujka Paris. Nakon studija komunikologije i novinarstva u Parizu, Sabina je započela karijeru kao urednica društvenih mreža u L’Officiel Paris. Zatim je počela da gradi ime sama za sebe putem svojih online kanala.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Takozvani studenti, a u stvari blokaderi koji već mesecima rade na rušenju sopstvene zemlje Srbije, neće se u Beogradu sastati sa svojim ideologom, osvedočenim ustašom Toninom Piculom, inače izvestiocem Evropskog parlamenta (EP) za Srbiju.
20.01.2026
18:30
Takozvani studenti blokaderi u Bajinoj Bašti stavljeni su pod direktnu kontrolu Miroslava Aleksića, predsednika Narodnog pokreta Srbije (NPS), saznaje informer.
20.01.2026
18:50
Jedan od blokaderskih političara, profesor na Pravnom fakultetu i bivši predsednik Demokratske stranke, Bojan Pajtić pokušao je danas da se opravda, ali je u svom pokušaju samo uspeo da potvrdi da će blokaderi ubijati i ove iz bivše vlasti ukoliko ne budu pristali da ih podrže.
20.01.2026
17:18
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić imao je niz važnih susreta u Davosu, gde učestvuje na Svetskom ekonomskom forumu.
20.01.2026
14:27 >> 17:07
Poslednjih dana hrvatski mediji otvoreno priznaju da je Srbija u prethodnim godinama značajno ojačala svoje odbrambene kapacitete, ocenjujući da je Vojska Srbije danas najorganizovanija i najopremljenija vojna sila u regionu.
20.01.2026
16:57
Ako ste proputili izuzetno napetu i šokantnu 11. epizodu Exatlona možete je pogledati danas posle 13 časova na Informer TV.
20.01.2026
12:03
Bivši kapiten Plavog tima u Exatlonu Nemanja Radovanović doživeo je povredu zbog koje nije bio u stanju da učestvuje u borbi za luksuz i telefonski poziv.
20.01.2026
10:38
Snežana, majka Nevene Petrović, članice Crvenog tima u Exatlonu, rekla je da je Nemanja Radovanović pokazao pravo lice time što je prostačkim rečima uvredio njenu ćerku.
20.01.2026
09:00
U rijalitiju Exatlon Srbija tenzije dostižu tačku usijanja, a Plavi tim zaratio je sa Sanjom Kalinović, zbog čega su počeli da kuju plan kako da je izbace.
20.01.2026
08:00
Pojedini učesnici Exatlona izneli su mišljenje o Dušici Topić koja je napustila takmičenje zbog povrede oka. Svi su se složili oko jednog - žao im je što nije bila u stanju da se bori.
20.01.2026
07:00
Vjerica Radeta, potpredsednik Srpske radikalne stranke gostujući u Info jutru komentarisala je ustaške pokliče "Za dom srpemni" i podršku evroparlamentarca Tonina Picule ovakvim ustaškim iskazima.
19.01.2026
10:47
Ne propustite, samo na TV Informer!
17.01.2026
09:00
Prethodne sedmice u Informerovoj mega popularnoj emisiji "Na merama" mogli ste da vidite kako bivša ministarka Danica Grujičić pohodi blokaderske šatore, gde to tumara analitičar Aleksandar Radić, čime se sada bavi doskorašnji trener KK Partizan Željko Obradović, na koji način glumica Iva Štrljić vežba za novu ulogu…
16.01.2026
10:34
Državni sekretar u Ministarstvu zdravlja Mirsad Đerlek gostujući u Info jutru govorio je o ulaganjima u zdravstvo i lečenju dece pre 2012. godine i od te godine do danas.
16.01.2026
09:49
Stručnjaci za energetiku ocenili su da je Srbija u aktuelnim pregovorima o budućnosti Naftne industrije Srbije uspela da značajno ojača svoju poziciju, pre svega povećanjem državnog udela u vlasničkoj strukturi.
20.01.2026
19:00
Neverovatna polarna svetlost, poznatija kao "Aurora borealis" zabeležena je sinoć na nebu iznad Srbije!
20.01.2026
18:00
Na spisku od 15 najgorih srpskih jela koji je objavio popularni gastronomski portal Tejst Atlas, našle su se i pihtije, koje se prema tradiciji spremaju na Krstovdan ostavljaju za Bogojavljenje, a služe se i na slavskoj trpezi za Svetog Jovana.
20.01.2026
17:39
Ambasador Srbije u Njujorku Vladimir Božović pohvalio se na drustvenim mrežama susretom sa glumačkom legendom Robertom De Nirom.
20.01.2026
17:39
Internetom od početka januara 2026. kruži glasina da će Zemlja "izgubiti gravitaciju" na 7 sekundi 12. avgusta 2026. godine.
20.01.2026
17:30
Vasilije Gačević, osumnjičeni za ubistvo MMA borca i reprezentativca Srbije Stefana Savića, uhapšen je u ponedeljak u Španiji po Interpolovoj poternici, nakon dve godine skrivanja.
20.01.2026
19:10
Tridesetčetvorogodišnji državljanin Srbije teško je povređen u porodičnom incidentu koji se dogodio u stanu u Inzbruku, kada ga je, nakon verbalnog i fizičkog sukoba, njegova devojka (30), austrijska državljanka, napala kuhinjskim nožem.
20.01.2026
18:41
Na današnji dan navršava se godinu dana od jedne od najvećih tragedija u ustanovama socijalne zaštite u Srbiji.
20.01.2026
18:26
Na auto-putu iz pravca Novog Sada ka Beogradu, u blizini petlje Inđija, danas je došlo do manje saobraćajne nezgode.
20.01.2026
18:34
Ono što je trebalo da bude uobičajena saobraćajna kontrola u Borči, pretvorilo se u ozbiljan bezbednosni incident koji je uznemirio javnost.
20.01.2026
17:51
Grenlandski premijer Jens‑Frederik Nilsen izjavio je danas da vlasti ne isključuju mogućnost upotrebe vojne sile na arktičkoj teritoriji Grenlanda, ukoliko to bude neophodno za zaštitu bezbednosti, iako ocenjuje da je takav scenario malo verovatan.
20.01.2026
15:32
Svet se lomi pred našim očima, a Evropa nema luksuz da čeka - poručila presednica Evropske komisije Ursula fon der Lajen iz Davosa
20.01.2026
15:14
Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski odgovorio je negativno na pitanje novinara o slanju ukrajinskih trupa na Grenland.
20.01.2026
14:27
Britanska vlada odobrila je Kini da započne izgradnju nove ambasade u Londonu - najveće u Evropi!
20.01.2026
12:56
Glumica Elizabet Harli zapalila mreže golim fotografijama u kadi punoj pene i latica cveća. Iako Ima 60 godina izgleda nerealno dobro.
20.01.2026
19:01
Zlatni globusi 2026. još jednom su potvrdili da se pažnja publike nakon crvenog tepiha brzo seli tamo gde priče zaista žive, na malim ekranima. Među ovogodišnjim dobitnicima nalaze se i ostvarenja koja su već dostupna na Netfliksu.
20.01.2026
16:57
Glumca Harija Melinga svi znamo kao Dadlija Darsija, zlog brata glavnog junaka Harija Potera. Ovih dana se o njemu najviše priča zbog uloge u gej drami "Pilion".
20.01.2026
16:01
Poznati glumac Brus Leung, takođe poznat kao Leung Čoi-sang i Leung Siu-lung, preminuo je 14. januara u svojoj kući okružen porodicom.
20.01.2026
14:48
Popularna influenserka Dulse Enrikez tragično je izgubila život u 23. godini kada se survala u provaliju.
20.01.2026
14:45
Starleta Stanija Dobrojević oglasila se nakon navoda njenog bivšeg dečka Asmina Durdžića da je izgubila bebu.
20.01.2026
19:01
Bivša rijaliti učesnica Iva Grgurić započela je novo životno poglavlje kupovinom luksuzne nekretnine u Beogradu na vodi.
20.01.2026
18:10
Učesnici "Elite 9", Jovan Rajić, Lepi Mića, Sale Luks i Uroš Stanić, kažnjeni su zbog spavanja u nedozvoljeno vreme.
20.01.2026
17:10
Pevačica Nada Topčagić oglasila se povodom spekulacija da je njen sin Mikica Đorđević napustio suprugu i decu kako bi živeo na selu i demantovala ih.
20.01.2026
16:05
Pevačica Jana Todorović danas prvi put u svom domu slavi krsnu slavu Svetog Jovana.
20.01.2026
15:19
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar