• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs

18.10.2024

22:00

Za lokne kao iz salona! Uvila je kosu pomoću testenine - viralni trik koji će žene obožavati (VIDEO)

printscreen instagram

Moda i lepota

Za lokne kao iz salona! Uvila je kosu pomoću testenine - viralni trik koji će žene obožavati (VIDEO)

Podeli vest

Viralni trik uvijanja kose testeninom je zaludeo žene.

Viralni trikovi kada je u pitanju uvijanje kose bez upotrebe uređaja za stilizovanje su beskonačni. Međutim, čini se da se pojavila još jedna metoda koja će nam vrlo brzo postati omiljena. Iako na prvu pomisao deluje pomalo začuđujuće, u pitanju je uvijanje kose pomoću testenine

Uvijanje kose pomoću testenine

Bilo da preferirate lagane talase ili guste lokne, ovom metodom ćete lako postići željeni efekat. Jedna uticajna influenserka je u tu svrhu koristila rigatoni testeninu koja je specifičnog oblika i veličine. 

Sve što je potrebno jeste da kosu podelite na pramenove, a potom na svaki stavite po jednu testeninu. Dakle, nju bi trebalo da poistovetite sa viklerima, te da je stavljate u istom pravcu kao što bi to učinili sa viklerima. Svaki pramen pažljivo pričvrstite šnalom kako bi vam se frizura formirala nekoliko sati. Prilikom uklanjanja šnala sa kose budite izuzetno pažljivi i strpljivi. Nakon što ste postigli željene lokne, na kosu po želji nanesite i omiljeni lak za kosu koji će lokne fiksirati.

 

 

 

Glavne prednosti ove metode su činjenica da je zabavna koliko i praktična, te da vam je za nju neophodno samo pakovanje testenine. Iako upotreba testenine za postizanje lokni na prvu pomisao deluje pomalo neobično, rezultat ove metode ubediće vas da je što pre isprobate.

 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Flojd, Flojd, Flojd: Bez vozačke, mrtav pijan, za dva minuta šest preticanja preko pune linije
Hronika

Flojd, Flojd, Flojd: Bez vozačke, mrtav pijan, za dva minuta šest preticanja preko pune linije

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave saobraćajne policije, danas oko 15 časova, na državnom putu Beograd - Čačak, presretačem su zaustavili pedesetčetvorogodišnjeg R.M. koji je vozilom "pežo 206" za samo dva minuta u više navrata izvršio preticanje ukupno šest vozila preko uzdužne neisprekidane linije čineći prekršaj nasilničke vožnje, a zatim se kretao brzinom od 107 kilometara na čas, na delu puta gde je ograničenje brzine 60 kilometara na čas.

26.12.2025

22:57

Određen pritvor policajcu i pljačkašu zlatare u Novom Pazaru
Hronika

Određen pritvor policajcu i pljačkašu zlatare u Novom Pazaru

Policijskom službeniku Policijske uprave Novi Pazar, I.M., određen je pritvor do 30 dana, potvrđeno je iz izvora bliskih istrazi. Pritvor do 30 dana određen je i S.P. iz Beograda, koji se sumnjiči da je direktno učestvovao u oružanoj pljački zlatarske radnje u centru Novog Pazara.

26.12.2025

19:36

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Džet set