Ljubičasti nokti su glavni trend sezone! Efektan manikir koji mami poglede - žene su oduševljene (VIDEO)
Podeli vest
Svake sezone javljaju se različiti trendovi kada je u pitanju manikir. Tokom ove zime glavni trend biće efektna ljubičasta boja koja će "začiniti" na pravi način vaše odevne kombinacije.
Efketna boja na noktima može da bude idealni dodatak svakoj odevnoj kombinaciji. Neretko, razmišljamo kako da uklopimo nokte sa aksesoarima koje nosimo. Dok je leti naglasak na pastelnim nijansama, zimi volimo efektne boje.
Već na početku godine bilo je jasno da će životinjski uzorci ostati prisutni i u jesenjoj i zimskoj sezoni, a pored odevnih komada akcenat je bačen i na nokte.
Nokti u bojama popularnog koktela aperol špric pravi su hit ove godine.
03.08.2024
14:00
Od početka jeseni nizali su se različiti manikiri. Od boje pistaća, preko zelenih nijansi, do animal nijansi, sada se izdvaja ljubičasta boja, kao glavni trend ove jeseni/zime.
Ljubičasti manikir
Sa dolaskom hladnijih dana, biramo odeću tamnijih nijansi, pa ni nokti nisu izuzetak. Tokom ove sezone, ljubičasta boja je na iznenađenje mnogih glavni trend. Ljubičasta je, pre svega, veoma jednostavna za kombinovanje i kada je manikir u pitanju, unikatnija je od uobičajene bordo ili crvene.
Boja šljive je trenutno veoma trendi nijansa. Predstavlja idealnu sredinu između bordo i ljubičaste nijanse. Odlično se slaže uz sve odevne kombinacije.
Postoje brojne varijacije ovog manikira. Od toga da svi nokti budu jednobojni do ombre efekta, kada se kombinuju dve nijanse ljubičaste. Tako smo primetili popularnost varijacije francuskog manikira, gde su vrhovi noktiju upravo u toj nijansi.
Ukoliko se odlučite za ovu boju manikira nećete se pokajati. Efektna i trendi nijansa na noktima uz koju ćete zasigurno pobrati komplimente.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Već na početku godine bilo je jasno da će životinjski uzorci ostati prisutni i u jesenjoj i zimskoj sezoni, a pored odevnih komada akcenat je bačen i na nokte.
Lider DNP-a i poslanik Milan Knežević poručio je da, ako se policija do sutra ne skloni, oni dolaze sa celokupnom mehanizacijom, bagerima, traktrima, kamionima.
Lider naprednjaka i savetnik predsednika za regionalna pitanja Miloš Vučević izjavio je gostujući na TS Media da je vizija Srbije za narednu godinu da se ne ponovi ono što se dešavalo u ovoj godini.
U studio Informera zalutao je neobičan gost. U Info jutro došli su bivša potpredsednica Vlade Zorana Mihajlović i član predsedništva SNS Zoran Đorđević koji je doveo svog psa jazavičara.
Novogodišnji specijal "Na merama" podsetiće vas na neke od najzanimljivijih trenutaka koje je prethodnih sedmica zabeležilo tajno novinarsko odeljenje Infomera, kao što su (ne)snalaženje u saobraćaju Branimira Nestorovića, tajno domunđavanje Đorđa Stankovića sa Žaklinom Tatalović, "protestni pozeraj" Vladimira Štimca..
Iz Ministarstva za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja saopštili su da je formirana Radna grupa za izradu Nacrta Zakona o pravima roditelja - negovatelja.
Dete mlađe od 14 godina teško je povređeno na području Križevaca u utorak prilikom korišćenja pirotehnike, saopštili su u sredu iz Policijske uprave koprivničko-križevačke.
Pet osoba povređeno je u stravičnom saobraćajnom udesu koji se danas dogodio u Sokićevom bulevaru u Prokuplju, a svi povređeni su, kako saznaje Kurir, prebačeni u Hitnu službu Doma zdravlja Prokuplje.
Mladić (21) koji je osumnjičen da je 21. decembra 2025. godine zapalio lokal na Novom Beogradu saslušan je u Trećem osnovnom javnom tužilaštvu i njemu je određen pritvor do 30 dana.
Osnovno državno tužilaštvo u Podgorici podiglo je optužnicu protiv J.J. i S.R. iz Pančeva, zbog krivičnog dela kršenje porodičnih obaveza, jer je njihova ćerka (2) preminula usled pothranjenosti i bolesti u oktobru 2024.
Lider Čečenske Republike Ramzan Kadirov hitno je hospitalizovan u Moskvi u noći između 24. i 25. decembra, prenosi portal Novaja Gazeta Evropa, pozivajući se na sopstvene izvore.
Bugarska će od 1. januara 2026. godine uvesti evro kao zvanično sredstvo plaćanja, čime nacionalna valuta lev definitivno odlazi u istoriju. Tim povodom, nadležne institucije upozorile su građane i posetioce da bi u novogodišnjoj noći moglo doći do privremenih tehničkih zastoja u bankarskom sistemu.
Prema pisanju italijanskog lista L’AntiDiplomatico, Kijev nije bio jedini odgovoran za napad dronom na rezidenciju ruskog predsednika Vladimir Putin, već su iza akcije, kako se navodi, stajali i zapadni saveznici Ukrajine, pre svega Velika Britanija.
Trenutak uništenja drona koji je napao rezidenciju ruskog predsednika Vladimira Putina zabeležen je video-snimkom, saopštilo je Ministarstvo odbrane Rusije.
Rusko Ministarstvo odbrane objavilo je video snimak oborenog drona za koji tvrde da je ranije ove nedelje lansiran iz Ukrajine ka rezidenciji predsednika Vladimira Putina u severozapadnoj Novgorodskoj oblasti.
Pevačica Sabrina Salerno, koja se u svetu proslavila hitom "Boys, Boys, Boys", ponovo je u centru pažnje nakon što je prazničnim fotografijama "zapalila" društvene mreže.
Ova godina obeležena je odlaskom brojnih značajnih ličnosti iz domaće javnosti. Kultura je izgubila pojedince čiji je rad ostavio vidljiv trag u raznim oblastima. Njihova smrt podsetila je koliko su doprinosi pojedinaca važni za društvo i njegovo nasleđe.
Reporterka Informer televizije Kristina Vasić uključila se uživo u program Informer televizije iz Dominikanske Republike, gde su u jeku pripreme za Exatlon, koji počinje 7. januara u 21h.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar