• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

22.11.2024

15:35

Počinje 37. Fashion Selection! Najveća imena domaće modne scene na jednom mestu (FOTO)

Fashion Selection/ Saša Džambić

Moda i lepota

Počinje 37. Fashion Selection! Najveća imena domaće modne scene na jednom mestu (FOTO)

Podeli vest

Revijom „Lutka sa naslovne strane“ 23. novembra u 19 časova u hotelu Hyatt Regency biće otvoren 37. Fashion Selection, a u organizaciji modne agencije Select.

Po broju učesnika ovo će biti možda i najveće izdanje Fashion Selectiona  do sada, a doneće presek novih kolekcija preko 20 dizajnera,  uz učešće najvećih imena domaće modne scene, kao i tematske revije.

Revijom „Lutka sa naslovne strane“ modna agencija Select je želela da napravi omaž manekenskoj profesiji uz pesme koje na najbolji način predstavljaju manekenstvo – „Kad hodaš“ i „Lutka sa naslovne strane“

Na ovoj reviji svoje kreacije predstaviće najpoznatiji srpski dizajneri: Suzana Perić, Zvonko Marković, Bata Spasojević, Lavani Couture – Jelena Kalinić, Nemanja Pantelić i Marina Milovanović. Njihove modele pistom će prošetati manekeni različitih generacija, poput Dragane Grnčarski, Suzane Milutinović Babić, Dragane Gleđe, kojima će se pridružiti i glumice Ivana Dudić i Jana Milić.

 

Nakon ove revije, publici će se u 20h predstaviti Udruženje dizajnera YUnited Designers, Katarina Jarštajn sa svojim brendom Darkest White by Katarina B. i Atelier CRISTONATI Couture, dok su u 21h na programu revije Jezdimiro, House of MatИ, GOLE i MINAYMI.
Program 37. Fashion Selectiona nastavlja se u hotelu Hyatt Regency 24. novembra već tradicionalnim Kids&Teen Fashion Selectionom i revijom Gorim – Apsolutno fantastične za modele od 30 do 65 godina, i dizajnerskim kolekcijama Ninia by Sanja Konjović, Big Hug by Beka Zečević, MISI Studio, Marije Vitez, AYALY Multibrand Store, MIST Inspired by modesty i Double Trouble.
U ponedeljak, 25. novembra, u popodnevnom programu predstaviće se brendovi Morea Kids i Angel Girl, u 20h novu kolekciju će prikazati Nemanja Pantelić, dok će glavni program 37. Fashion Selectiona zatvoriti Sofija Šašić sa svojim brendom Famous.
29. novembra u izuzetno interesantnom, renoviranom ambijentu Casina Fairplay biće održan poseban događaj Fashion Extravaganza, na kome će publika imati prilike da vidi haute couture kolekcije Zvonka Markovića, Marka Krstića, Maje Dimitrijević i Helene Scrittore.

 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Vučić čestitao Vaskrs: Praznik nas inspiriše da ostanemo istrajni na putu istinske pravednosti
Politika

Vučić čestitao Vaskrs: Praznik nas inspiriše da ostanemo istrajni na putu istinske pravednosti

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić uputio je danas vaskršnju čestitku Njegovoj svetosti patrijarhu srpskom gospodinu Porfiriju, sveštenstvu i monaštvu i svim pravoslavnim vernicima, koji Vaskrs slave po Julijanskom kalendaru u kojoj je poručio da u vremenu kada nerazumevanje i rat potresaju svet na raznim meridijanima i kada Srbija trpi različite pritiske, neprolazna poruka Vaskrsa naročito je važna.

10.04.2026

13:28

TV

Očekujte neočekivano! Gledajte "Na merama" sutra od 20h!
Live TV

Očekujte neočekivano! Gledajte "Na merama" sutra od 20h!

U prethodnoj epizodi Informerove emisije "Na merama" otkrili smo vam o čemu su pričali blokaderi Gagi Jovanović i Jelena Kleut, čime se u slobodno vreme bavi još jedan blokader - glumac Dragan Bjelogrlić, kuda je išao političar Vladan Đokić, da li se pevač Beki Bekić snašao u ulozi dede, kako je samozvanom revolucionaru Jovu Bakiću propao "pokušaj" dinstanja na protestu…

10.04.2026

10:40

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Džet set