• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer

03.03.2025

00:55

Penelope Kruz kao grčka boginja! Lepotica pojavom na dodeli Oskara izazvala ovacije (FOTO)

Tanjug/AP

Moda i lepota

Penelope Kruz kao grčka boginja! Lepotica pojavom na dodeli Oskara izazvala ovacije (FOTO)

Podeli vest

Penelope Kruz pojavila se na 97. dodeli Oskara u izdanju koje je podsećalo na grčku boginju.

Prelepa bela haljina nežno je padala uz njeno telo, a oko vrata imala je deo materijala koji je podsećao na elegantnu ešarpu, koja je sezala sve do poda, stvarajući nesvakidašnji i sofisticirani izgled.

Foto: Tanjug/AP

Penelope Kruz na dodeli Oskara

Glumica je na ovaj prestižni događaj došla lepo raspoložena i svojom pozitivnom energijom osvojila sve prisutne.

Njena harizma i očaravajući izgled izazvali su gromke aplauze i ovacije, a Penelope je još jednom dokazala zašto je jedna od najvećih ikona u svetu filma.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje
Live TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje

Urednik i voditelj emisije "Dobro veče Srbadijo" Igor Ćurčić ugostiće sutra od 22 sata uživo velikog humanitarca i direktora vladine kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju Arno Gujona, koji će govoriti o godišnjici stravičnog pogrom nad Srbima 17. Marta 20024. godine. Igorovi gosti biće i zdravičar i čuvar srpske tradicije Dragiša Simić, kao i harmonikaš Dragan Todorović, ali i sestre Gobović, Marija i Marina koje svojim glasovima pronose i čuvaju srpski etno melos.

16.03.2026

15:49

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Džet set