• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

03.08.2022

14:52

NAPRAVITE LAŽNI ČOKOLADNI PUDING! Kremasta poslastica sprema se za 5 minuta

Recepti

NAPRAVITE LAŽNI ČOKOLADNI PUDING! Kremasta poslastica sprema se za 5 minuta

Podeli vest

Ukoliko volite puding, onda probajte da napravite lažni koji se sprema samo za 5 minuta, a nije vam potrebno mleko

Sastojci:⁣

2 banane⁣
2 avokada⁣
1 kašika meda⁣
100 ml grčkog jogurta⁣

4 kašike kakaoa

Foto: Pixabay

Puding

Priprema:

Oljuštete banane i isecite ih na manje komade. Avokado očistite, pa stvite voće u blender. U sve to dodajte med, kakao i grčki jogurt.

Sve izblendajte dok smesa ne postane kremasta i kompaktna.

Sipajte puding u činije i sačekajte da se ohladi.

bonus video:

 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Licemerje JTOK: Žali se jer ostaje bez upućenih tužilaca, a ćutalo kad se isto dešavalo VJT u Beogradu
Politika

Licemerje JTOK: Žali se jer ostaje bez upućenih tužilaca, a ćutalo kad se isto dešavalo VJT u Beogradu

Javno tužilaštvo za organizovani kriminal koje, kako smo danas saznali iz saopštenja tog tužilaštva, čini više od polovine javnih tužilaca koje je na rad od tri godine, za duplo veće plate i duplo manje posla u to tužilaštvo diskrecionom odlukom uputila vrhovna tužiteljka Zagorka Dolovac, licemerno se žali na predloženi amandman u vezi sa upućivanjem.

19.01.2026

19:25

Zaboravljeni snimak ugledao svetlost dana: Ovako je ubijeni advokat Miša Ognjanović govorio o Račku (VIDEO)
Politika

Zaboravljeni snimak ugledao svetlost dana: Ovako je ubijeni advokat Miša Ognjanović govorio o Račku (VIDEO)

Is­tra­žni su­di­ja u slu­ča­ju „Ra­čak” Da­ni­ca Ma­rin­ko­vić iz­ja­vi­la je da je u se­lu Ra­čak bi­lo upo­ri­šte al­ban­skih te­ro­ri­sta i da su oni stra­da­li 15. ja­nu­a­ra 1999. u su­ko­bu sa sna­ga­ma bez­bed­no­sti, a ne ci­vi­li, is­ti­ču­ći da o to­me po­sto­ji do­ka­zni ma­te­ri­jal, a da Pri­šti­na i da­nas ma­ni­pu­li­še i ko­ri­sti la­ži u tom slu­ča­ju - sa njom se složio Miša Ognjanović, a video-snimak pokojnog advokata je ponovo postao aktuelan.

19.01.2026

19:00

Exatlon

TV

Blokaderi, tišina tamo: Brojke ne lažu
Live TV

Blokaderi, tišina tamo: Brojke ne lažu

Državni sekretar u Ministarstvu zdravlja Mirsad Đerlek gostujući u Info jutru govorio je o ulaganjima u zdravstvo i lečenju dece pre 2012. godine i od te godine do danas.

16.01.2026

09:49

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Džet set