• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

10.06.2023

13:16

ZAŠTO JE DŽENIFER LORENS NOSILA JAPANKE NA CRVENOM TEPIHU U KANU? Konačno je otkriveno (FOTO)

EPAIMAGES

Lajfstajl

ZAŠTO JE DŽENIFER LORENS NOSILA JAPANKE NA CRVENOM TEPIHU U KANU? Konačno je otkriveno (FOTO)

Podeli vest

Glumica Dženifer Lorens koja je na nedavno održanom filmskom festivalu u Kanu nosila japanke uz svečanu haljinu, otkrila je zašto se odlučila za ovu obuću.

Japanke Dženifer Lorens privukle su veliku pažnju, a na društvenim mrežama se povela diskusija o njenim razlozima da se pojavi u ležernom izdanju.

Pojavila su se mnoga tumačenja, a sama Dženifer je nedavno rekla:

 - To nije bila politička poruka, nije da je ne bih poslala, ali razlog je taj što su mi cipele bile broj veće. 

 

 

 

Holivudska zvezda je dodatno objasnila nesvakidašnji autfit: 

- Imala sam cipele na visoku štiklu, ali onda sam shvatila da sam zaboravila da se slikam sa svojim produkcijskim timom i morala sam da se spustim do njih. Znala sam da ću se loše provesti ako idem niz stepenice u cipelama na štiklu koje su mi velike, pa sam obula japanke, na šta su svi rekli: Vau, kakav stav!" - rekla je Dženifer.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Ne propustite novu epizodu emisije "Na merama" - U subotu od 20h ulazimo u trag i nedodirljivima!
Live TV

Ne propustite novu epizodu emisije "Na merama" - U subotu od 20h ulazimo u trag i nedodirljivima!

Prošle sedmice u popularnoj Informerovoj TV emisiji "Na merama" mogli ste, između ostalog, da vidite, kako biznismen iz Ratkova Branko Babić sa Draganom J. Vučićevićem dogovara kupovinu medija Junajted grupe, šta na pijaci pazari ministarka Milica Đurđević Stamenkovski, kakve turustičke aranžmane merka poslanica-blokaderka Biljana Đorđević, gde penzionerske dane provodi nekadašnji lider SPO-a Vuk Drašković…

05.12.2025

10:57

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Monstrumima određen pritvor: Kinezi oteli, silovali i mučili devojke u Dolovu (VIDEO)
Hronika

Monstrumima određen pritvor: Kinezi oteli, silovali i mučili devojke u Dolovu (VIDEO)

Više јavno tužilaštvo u Pančevu јe danas donelo naredbu o sprovođenju istrage protiv osumnjičenih državljana Kine L.X.G. (41), C.J.L. (38), oboјe bez priјavljenog boravišta u Republici Srbiјi, i W.T. (43), sa boravištem u Dolovu, zbog postoјanja osnova sumnje da su kao saizvršioci izvršili krivično delo otmica, a osumnjičeni W.T. i dva krivična dela silovanje.

06.12.2025

17:22

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Džet set