• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: A. Grbović

12.03.2020

14:51

"SLOBODA JE BLIZU!" Brdži određen pritvor od 72 sata! Kao kriminalac, sa lisicama sproveden u maricu, ali JEDNIM POTEZOM POKAZAO DA GA OVA FARSA NEĆE SLOMITI!

Balkan

"SLOBODA JE BLIZU!" Brdži određen pritvor od 72 sata! Kao kriminalac, sa lisicama sproveden u maricu, ali JEDNIM POTEZOM POKAZAO DA GA OVA FARSA NEĆE SLOMITI!

Podeli vest

Milivoju Brdži Brkoviću, jednom od najvećih boraca "Trobojka revolucije" u Crnoj Gori, koji je tokom noći priveden u Podogrici određen je pritvor od 72 sata!

To je za Informer potvrdila portparolka Osnovnog državnog tužilaštva, državna tgužiteljka Milica Mandić.

"Nakon saslušanja u Osnovnom državnom tužilaštvu u Podgorici, državni tužilac je rešenjem odredio zadržavanje do 72 časa osumnjičenom M.B. zbog krivičnog dela izazivanje panike i nereda. Postupak je u fazi izviđaja", izjavila je Mandićeva.

Podsetimo, Brdža je priveden u policiju pošto je na Fejsbuku izrazio sumnju da u Crnoj Gori ima zaraženih koronavirusom, iako to još zvanično nije potvrđeno.

U međuvremenu, na društvenim mrežama pojavio se snimak Brdžinog sprovođenja u pritvor. Iako sa licisama na rukama, poručio je: "Sloboda je blizu!" i pokazao je da ga ova farsa neće slomiti!

 

 

Hapšenju Brdže, jedog od najvećih boraca "Trobojka revolucije" u Crnoj Gori, prethodio je upad  policije u njegovu kuću u naselju Zagorič, a potom i na privatnu proslavu prvog rođendana i krštenja bratanice.

Sve o događajima u Crnoj Gori čitajte OVDE.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Tagovi:

Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Oglasio se Petrov: Odluka Ustavnog suda je konačna i obavezujuća za VST
Politika

Oglasio se Petrov: Odluka Ustavnog suda je konačna i obavezujuća za VST

Profesor Pravnog fakulteta u Beogradu Vladan Petrov istakao je da je svaka odluka Ustavnog suda opšteobavezujuća i da svi moraju da je poštuju, što važi i za Visoki savet tužilaštva (VST) i odluku koja je doneta povodom rešenja Saveta kojima su odbijeni prigovori izjavljeni u vezi sa tužilačkim izborima za nove članove VST.

17.01.2026

15:12

Exatlon

TV

Blokaderi, tišina tamo: Brojke ne lažu
Live TV

Blokaderi, tišina tamo: Brojke ne lažu

Državni sekretar u Ministarstvu zdravlja Mirsad Đerlek gostujući u Info jutru govorio je o ulaganjima u zdravstvo i lečenju dece pre 2012. godine i od te godine do danas.

16.01.2026

09:49

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Zabava

Magazin

Džet set