• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: IN4s

12.05.2020

18:55

NIKŠIĆANI NISU ZABORAVILI SLAVU SVOG GRADA! Vernici se okupili ispred hrama KAKO BI PRISUSTVOVALI MOLITVI!

Balkan

NIKŠIĆANI NISU ZABORAVILI SLAVU SVOG GRADA! Vernici se okupili ispred hrama KAKO BI PRISUSTVOVALI MOLITVI!

Stanovnici Nikšića okupili su se ispred hrama Svetog Vasilija Ostroškog, kako bi se pomolili Bogu i proslavili slavu svog grada

Episkop budimljansko nikšićki Joanikije stigao je u hram, kako bi dao blagoslov okupljenima ispred hrama.

LITIJA PONOVO U CRNOJ GORI! Andrija Mandić poručio svim vernicima: VEČERAS SMO U NIKŠIĆU!

Blagosloveni dan, očito, biće dostojno obeležen u gradu koji je Sveti Vasilije blagoslovio.


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

"Narod im ovo neće oprostiti!" Vučić bez dlake na jeziku o izdaji Podgorice: Oteli nam 14 odsto teritorije, proglasili Srbe genocidnim, a sada bi da dele lekcije (FOTO)
Politika

"Narod im ovo neće oprostiti!" Vučić bez dlake na jeziku o izdaji Podgorice: Oteli nam 14 odsto teritorije, proglasili Srbe genocidnim, a sada bi da dele lekcije (FOTO)

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić govorio je danas u programu Informera o odnosima u regionu i skandaloznim političkim potezima rukovodstva u Podgorici i tom prilikom jasno poručio da ga uopšte ne čude rezultati istraživanja koji pokazuju pad podrške onima koji vode politiku udaljavanja Crne Gore od Srbije, dok sa druge strane raste podrška Milanu Kneževiću.

16.08.2026

16:09

TV

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Magazin

Džet set