PARANOJA UZELA MAHA! MARKOVIĆ JE UPRAVO IZNEO TEŠKU OPTUŽBU NA RAČUN SPC! Ove reči su samo dokaz da milogorci gube kompas, da nije TUŽNO, bilo bi SMEŠNO!
Podeli vest
Premijer Duško Marković, koji je u svakodnevnoj izbornoj kampanji uoči parlamentarnih izbora u Crnoj Gori, 30. avgusta, ne propušta priliku da kritikuje Srpsku pravoslavnu crkvu za koju kaže da je formirala opozicionu koaliciju Demokratskog fronta i SNP-a, kao i da im je odredila mesto na izbornoj lis
Marković, koji je nosilac liste vladajućeg DPS-a, rekao je sinoć u Nikšiću i da su protivnici nezavisnosti CG i njenog eropskog puta i dalje na sceni.
Crna Gora je dozvolila ulaz turista iz Srbije, a ponude turističkih agencija i vlasnika apartmana, hotela i stanova su takve da u skladu sa finansijskim mogućnostima svako može da pronađe dobitnu kombinaciju za letovanje
“Pre 14 godina verovali smo da smo na referendumu razrešili dilemu treba li nam naša kuća, i da li ćemo se kao društvo u celini posvetiti napretku i razvoju Crne Gore - međutim pokazalo se da nije tako i da su protivnici crnogorske nezavisnosti i njenog evropskog puta i dalje na sceni”, rekao je Marković.
Govoreći o opoziciji Marković je, preneo je portal RTCG, istakao da je “politička konkurencija DPS-a koncentrisana u tri bloka jedne te iste osovine koja ne vidi Crnu Goru kao nezavisnu državu”.
"Koaliciju DF i SNP formirala je Srpska pravoslavna crkva, koja joj je i redosled na listi odredila. Nema primera u Evropi i na svetu da se iz crkava i manastira kreće u političku agitaciju koja ne štedi nikoga i ne čuva nego uzurpira slobodu i dostojanstvo vernika, a naših građana! Lidera je u toj koaliciji mnogo i previše, a glasača sve manje”, tvrdi Marković.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Amater
pre 5 godina
REALNOST TI JE NULA A NEZAVISNOST CRNE GORE KUPLJENA ILI PRODATA BIRAJ STA TI JE MILIJE.
GDE TI SVRSTAVAS 45 PROCENATA LJUDI KOJI SU GLASALI PROTIV NEZAVISNOSTI NASPRAM VASIH
55 PROCENATA PRAVIH BIRACA,KUPLJENIH BIRACA I UKRADENIH GLASOVA..
DALI SE PITAS CIJI JE OBRAZ CISTIJI VASE VECINE ILI NJIHOVE MANJINE...!!!
Да би Црна Гора била независна не мора да буде непријатељ Србије не мора да се удружује са усташама и балистима притив Србије.Једном речју да не воде антисрпску политику и остави СПЦ на миру а независност ЦГ нико не доводи у питање.
Crna Gora je manje nezavisna nego što je ikad bila. Milo radi sve po direktivi NATO. Mora jer mu nad glavom visi poternica znog krijumčarenja cigareta, droge i ko zna kos kojih stŕasnijih zlocina. Ucenjen je od Zapada i zato mora da slusa. A vi koji ste se uhvatli u kolo sa njim, morali ste da znate da to jednog dana mira da pukne. Mislite da ce vas NATO stititi doveka.
Crna Gora je dozvolila ulaz turista iz Srbije, a ponude turističkih agencija i vlasnika apartmana, hotela i stanova su takve da u skladu sa finansijskim mogućnostima svako može da pronađe dobitnu kombinaciju za letovanje
Zamenica tužioca Međunarodnog krivičnog suda (MKS) u Hagu Nažat Šamim Kan izjavila je danas da istraga o ruskoj "invaziji" na Ukrajinu ne može biti obustavljena zbog mirovnih pregovora.
Istoričar i univerzitetski profesor Čedomir Antić u potpunosti je razotkrio na koji način su blokaderi planirali Majdan, ali je govorio i o nasilju koje svakodnevno sprovode kako njihovi lideri tako i same pristalice blokaderske opozicije.
Kosovo i Metohiju, situaciju sa NIS-om kao i potpunu kontrolu nad medijima koju je imala bivša vlast, sve to Nataša Kandić objedinila je u svojoj objavi na "Iks" mreži, s posebnim akcentom na Borisa Tadića.
Vujo Ilić sa Instituta za filozofiju i društvenu teoriju gostovao je na opozicionoj televiziji N1 i potvrdio reči predsednika Srbije Aleksandra Vučića da će naredna godina biti najbolja u istoriji naše države.
Prošle sedmice u popularnoj Informerovoj TV emisiji "Na merama" mogli ste, između ostalog, da vidite, kako biznismen iz Ratkova Branko Babić sa Draganom J. Vučićevićem dogovara kupovinu medija Junajted grupe, šta na pijaci pazari ministarka Milica Đurđević Stamenkovski, kakve turustičke aranžmane merka poslanica-blokaderka Biljana Đorđević, gde penzionerske dane provodi nekadašnji lider SPO-a Vuk Drašković…
Gosti Info jutra Nikola Rađen, bivši vaterpolista, Dragan Vasiljković, fondacija "Kapetan Dragan" i Branko Babić, biznismen komentarisali su uvrede na račun Srba koje dolaze iz regiona.
Sekretarijat za javni prevoz saopštio je da će tokom izvođenja radova na asfaltiranju Ulice kralja Petra Prvog u Kaluđerici, od večeras u 22 časova do 8. decembra doći do promena u radu linija javnog prevoza.
Ministarka energetike Dubravka Đedović Handanović poručila je da država preduzima preventivne mere za očuvanje stabilnog snabdevanja naftnim derivatima, dok ruski većinski vlasnici NIS-a vode pregovore o prodaji kako bi se rešio problem sankcija.
Gost Jagodine danas je bila visoka delegacija iz Rusije na čelu sa zamenicom predsednika Odbora za međunarodne poslove Saveta Federacije Rusije Jelenom Vladimirnovnom Afanasjevom, koja je i funkcioner Liberalno demokratske partije Rusije.
Jedan od osumnjičenih u predmetu tužilaštva za organizovani kriminal u istrazi finansijskih tokova, a u vezi sa padom nadstrešnice u Novom Sadu, Goran R. uhapšen je 1. novembra u Hrvatskoj.
Glumica Gala Videnović slavu je stekla ulogom Nataše u filmovima o "Žikinoj dinastiji", a posle mnogo godina publika j eponovo može gledati na filmu i to u 11. nastavku ovog kultnog serijala.
Posna lenja pita na čaše je mekana, sočna i mirisna, a priprema je jednostavna i praktična. Idealan kolač kada želite brz i ukusan desert bez mnogo komplikacija
Većina nas prostor ispod kreveta koristi privremeno skrovište za stvari. Feng šui stručnjaci upozoravaju da pet stvari nikako ne treba držati, jer privlače nesreću u dom.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar