• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs

02.09.2020

13:41

(FOTO) IZ PLJEVALJA JE UPRAVO STIGLA FOTOGRAFIJA KOJA ĆE DOTUĆI MILA! Podvala s kamenovanjem nije prošla, MUSLIMANI NEĆE OSTATI SAMI, OVA PORUKA SVE GOVORI!

Balkan

(FOTO) IZ PLJEVALJA JE UPRAVO STIGLA FOTOGRAFIJA KOJA ĆE DOTUĆI MILA! Podvala s kamenovanjem nije prošla, MUSLIMANI NEĆE OSTATI SAMI, OVA PORUKA SVE GOVORI!

Podeli vest

Aktivisti koalicije "Za budućnost Crne Gore" u Pljevljima iskazali su solidarnost sa svojim komšijama i dali im do znanja da ne treba da podležu provokacijama u režiji odlazećeg DPS režima

Oni su izašli na ulicu sa transparentom na kojem je pisalo: "Ako treba ovih dana branićemo islam s vama", čime su svojim sugrađanima muslimanima jasno stavili do znanja da su uz njih i da ne nasedaju na podmetačine milogoraca.

 

 

Prostorije Islamske zajednice u Pljevljima jutros su osvanule sa polomljenim staklima na ulaznim vratima.

Pljevaljski imam Samir Kadribašić na svom Fejsbuk profili objavio je da je kroz polomljeno staklo ubačena i poruka na kojoj je ispisano "Polećela Crna Ptica Pljevlja biće Srebrenica.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

komentari
kiza

pre 5 godina

Nema šta ovaj milo je skroz pukao. On je ko zmija nema gde da pobegne, pa sikce i pokušava da ujede gde god može. Ali nema ništa od toga ovog puta. Ode Milo sa vlasti, a vrlo brzo i u zatvor.

Sladjan

pre 5 godina

Nikada problema u pljevljima nije bilo vise se tamo mrze srbinego muslimani,meni su oni ranije ogrebali auto zato sto Sam srbin,inace oni se medjusobno nikada nece udariti cg na muslimane!!!ovo su milovi ljudi uradili jer zele haos,....sada se moraju cuvati svetinje brace myslimana.....kraj price

aco

pre 5 godina

Strasno je sta radi Milo.Na robiju kriminalca, nacionalistu.

sledeća vest

Politika

TV

Ne propustite novu epizodu emisije "Na merama" - U subotu od 20h ulazimo u trag i nedodirljivima!
Live TV

Ne propustite novu epizodu emisije "Na merama" - U subotu od 20h ulazimo u trag i nedodirljivima!

Prošle sedmice u popularnoj Informerovoj TV emisiji "Na merama" mogli ste, između ostalog, da vidite, kako biznismen iz Ratkova Branko Babić sa Draganom J. Vučićevićem dogovara kupovinu medija Junajted grupe, šta na pijaci pazari ministarka Milica Đurđević Stamenkovski, kakve turustičke aranžmane merka poslanica-blokaderka Biljana Đorđević, gde penzionerske dane provodi nekadašnji lider SPO-a Vuk Drašković…

05.12.2025

10:57

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin

Džet set