DETALJI MONSTRUOZNOG NASILJA, BALKAN NE PAMTI DA SE OVAKO NEŠTO IKADA DOGODILO! Devojka (19) ZAKLJUČALA dvojicu muškaraca, pa ih SEKLA NOŽEM! Već je poznata policiji!
Podeli vest
A. A. (19) koju su pripadnici Federalne uprave policije (FUP) uhapsili juče u nastavku akcije kodnog naziva Lipa, danas je predata Tužilaštvu KS
A. A. je osumnjičena za nanošenje teških telesnih povreda, protivpravno lišavanje slobode, neovlašćenju proizvodnju i stavljanje u promet opojnih droga.
Policija BiH je u nastavku operativno-taktičke akcije kodnog naziva "Lipa" uhapsila 19-godišnju devojku A.A. zbog sumnje da je, pored ostalog, fizički maltretirala dvojicu muškaraca u svom stanu u Sarajevu
Iz Tužilaštva su precizirali da je osumnjičena devojka u maju ove godine u stanu na Alipašinom Polju protivzakonito postupala, odnosno ograničila je slobodu kretanja dvojici muškaraca, potom ih je udarala šakama i nogama i nanosila im povrede nožem.
Prilikom prilikom pretresa stana koji koristi na području sarajevske Opštine Novi Grad pronađeni su heroin, amfetamin, kanabis, te drugi predmeti koji će biti korišteni kao dokaz u krivičnom postupku.
A. A. je hapšena i u decembru prošle godine zajedno sa 25-godišnjim S. Z. zbog sumnje da su pokušali da provalei u Konzum na Koševskom Brdu. Policija je, naime, nakon prijave da neko pokušava da provali u prodavnicu izašla na mesto događaja i zatekla provalnički par na delu. U blizini je nađen iautomobil, kojim su se dovezli, a koji je, kako se ispostavilo, ukraden na području Ilidže. U tom automobilu nađeno je 14 paketića marihuane i paketić spida, a A. A. je rekla da je droga njena. Istragom je utvrđeno da je S. Z. ukrao automobil u ilidžanskom naselju Otes početkom novembra.
Nakon saslušanja u policiji, njih dvoje su tada, uz prijave zbog teške krađe, pokušaja teške krađe, te posedovanja i omogućavanja uživanja opojnih droga, predati Tužilaštvu. Ipak, A.A. je ubrzo puštena na slobodu jer je Opštinski sud prihvatio predlog odbrane, dok je S. Z. određen jednomesečni pritvor.
Ona je i ranije bila poznata policijskim organima, piše Oslobođenje.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Policija BiH je u nastavku operativno-taktičke akcije kodnog naziva "Lipa" uhapsila 19-godišnju devojku A.A. zbog sumnje da je, pored ostalog, fizički maltretirala dvojicu muškaraca u svom stanu u Sarajevu
Pakleni plan blokadera da izazovu haos širom Srbije, kroz najavljene proteste u više gradova i navodno "spontano" prikupljanje potpisa za izbore na više različitih lokacija, već na startu je doživeo potpuni debakl.
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić obići će sutra radove na izgradnji brze saobraćajnice Požarevac - Veliko Gradište - Golubac ''Dunavski koridor''.
Ugostitelj i alas Renato Grbić izjavio je danas, nakon što je 34. put sprečio nečije samoubistvo na Dunavu, da je svaki problem rešiv, pogotovo uz podršku prijatelja i porodice.
Istraživački tim predvođen Kaltehom je možda upravo otkrio prvu superkilonovu, kosmički fenomen u kojem zvezda eksplodira dva puta na nasilno različite načine.
Dolazak ledenih zimskih dana mnoge vozače podseća na važnost pravilnog grejanja automobila, ali i održavanja temperature u istom koja treba biti od 19 do 22 stepena.
Tihomir Krstić (44) koji je juče brutalno nožem izbo baku pred unučetom na Novom Beogradu, nekoliko dana pre ovog strašnog zločina opljačkao je pekaru u blizini stana u kojem je živeo, nezvanično saznaje Informer.
Danas oko 12 časova u selu Raspoganče, na području opštine Sjenica, izbio je požar u porodičnoj kući u kojem je, nažalost, smrtno stradala mlada ženska osoba.
Policiјski službenici PU za grad Beograd identifikovali su i uhapsili Tihomira Krstića (44) zbog postoјanja osnova sumnje da јe јuče u Novom Beogradu izvršio krivično delo teško ubistvo u pokušaјu nad šezdesetosmogodišnjom ženom.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar