ĐUKANOVIĆ NA LEČENJU U PRIVATNOJ BOLNICI! Politika: Ima upalu oba plućna krila i otežano diše!
Podeli vest
Predsednik Crne Gore Milo Đukanović oboleo je od korone i već desetak dana se leči u privatnoj bolnici „Kodra“, piše Politika, pozivajući se na neimenovane izvore
Kako se navodi, Đukanović se sada bolje oseća i van je životne opasnosti. Izvor lista rekao je da je bio ozbiljno bolestan, da ima upalu oba plućna krila i da otežano diše, ali da su mu vitalni parametri stabilni.
Predsednik Crne Gore Milo Ðukanović demantovao je danas navode potpredsednika Vlade Dritana Abazovića da državi duguje 12,4 miliona evra na ime poreza, i poručio da je to "najobičnija laž i prevara".
05.01.2021
13:33
Đukanović se nalazi u posebnom apartmanu, a javnost u Crnoj Gori nije upoznata da im se predsednik razboleo, navodi Politika u štampanom izdanju. Podseća se i da se Đukanović obratio građanima uoči novogodišnje noći čestitkom, da je bio bled, promuklog glasa, uz očito teško disanje.
Služba za informisanje predsednika Crne Gore saopštila je 25. decembra prošle godine da se Đukanović, po savetu lekara, nalazi na lečenju od upale pluća i da prema dotadašnjim testovima, nije pozitivan na Kovid-19.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Paja
pre 5 godina
Ima upalu kurca kao i poslednjih 30 godina ... tako napisite
Predsednik Crne Gore Milo Ðukanović demantovao je danas navode potpredsednika Vlade Dritana Abazovića da državi duguje 12,4 miliona evra na ime poreza, i poručio da je to "najobičnija laž i prevara".
Predsednik SAD Donald Tramp povukao se usred pretnji Teherana, nije bilo direktne ili indirektne komunikacije sa SAD, objavila je iranska novinska agencija Fars.
Marko Kutijevac, student koji je voleo tuđe pare, podneo je ostavku na mestu "glavnog koordinatora" za Srem, dok je ujedno bio i vođa izbornog štaba u Kuli.
Povodom netačnih i neosnovanih tvrdnji odbornika pokreta Kreni–Promeni Željka Latasa o navodnoj nebrizi za osobe sa invaliditetom, Opštinski odbor Srpske napredne stranke Novi Beograd poručuje da građani zaslužuju istinu, a ne političke konstrukcije.
Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić sastala se sa delegacijom Monitoring komiteta Parlamentarne skupštine Saveta Evrope (PS SE), koja boravi u dvodnevnoj poseti Beogradu.
Lazar Stojaković, bahati blokader koji je poznat i po nadimku "Roleks student" jer se na društvenim mrežama neprestano hvali luksuznim načinom života, automobilima, markiranom odećom i ekskluzivnim satovima, uhvaćen je u Atini.
Urednik i voditelj emisije Dobro veče Srbadijo ugostiće predsednika skupštinskog odbora za odbranu i unutrašnje poslove Milovana Drecuna, zatim novinara Sašu Borojevića, advokata Srđana Aleksića poznatog po inicijativi da građani i institucije Srbije tuže NATO, kao i njegovog italijanskog kolegu advokata Anđela Fiore Tartalju koji je u više navrata pobedio NATO na sudu, zastupajući italijanske vojnike koji su boraveći na Kosovu i Metohiji oboleli od kancera.
Srbija je danas imala samo jedan izbor i napravila ga je jasno: Informer televizija je apsolutno najgledanija u trenutku prenosa velikog narodnog skupa SNS-a!
Ministarka za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja Milica Đurđević Stamenkovski danas je u Aranđelovcu prisustvovala ceremoniji svečanog uručenja boračkih spomenica ratnim vojnim invalidima, porodicama poginulih i borcima sa područja ove opštine.
Mlađe žene bi trebalo jednom godišnje da odlaze na pregled ultrazvukom, a starije da rade mamografiju na svake dve godine. Uz to, svaka žena treba da uvede naviku samopregleda jednom mesečno.
Teška saobraćajna nesreća desila se kod Sava centra kada je automobil udario u motor, a devojčica koja je bila na motoru je zadobila prelom kičme i rebara.
Vesna Ristić, majka Željka (19), koji je 28. decembra 2020. godine, stradao u saobraćajnoj nesreći u blizini svoje kuće kazala je da neće odustati dok se ne pronađe krivac za njegovu smrt.
Ana Šeremetjeva koju u seriji "Katarina Velika" glumi Marina Mitrofanova preminula je u teškim mukama od velikih boginja i to neposredno pred svoje venčanje.
Pevačica Goga Gačić na svom Instagram profilu i dalje koristi prezime Gačić, ali je uputila apel medijima i javnosti da je ubuduće oslovljavaju njenim devojačkim prezimenom.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar