MINISTARKA ZDRAVLJA UPOZORAVA: Crna Gora je blizu POTPUNOG ZAKLJUČAVANJA!
Podeli vest
Crnogorska ministarka zdravlja Jelena Borovinić Bojović izjavila je da je Crna Gora blizu potpunog zaključavanja i napomenula da su se poslednjih dana borili sa velikim problemom nepoštovanja mera
- Da bi neke mere dale svoje rezultate, ne možemo ih očekivati za jedan ili dva dana, mora da prođe minimum 10-15 dana - rekla je je Borovinić Bojović za TV Prva, prenosi RTCG.
U Crnoj Gori postoji opasnost od izbijanja epidemije malih boginja zbog sve manje vakcinisane dece MMR vakcinom, istakao je šef predstavništva UNICEF-a u Crnoj Gori Huan Santander
06.03.2021
21:32
Kao razlog povećane smrtnosti ona vidi nove patogene vrste korona virusa, odnosno sojeve koji su se pojavili.
- Stručnjaci Instituta za javno zdravlje su utvrdili da se britanski soj korona virusa najverovatnije u Crnoj Gori pojavio u novembru - naglasila je Borovinić Bojović, navodeći da je to jedan od razloga povećane smrtnosti u zemlji.
Sama povećana transmisija dovela je do većeg broja obolelih, samim tim i preminulih, a sve dodatno usložnjava, istakla je ona, nepoštovanje mera.
Na pitanje kako će uticati na kolege iz Vlade, među njima i premijera, da poštuju mere, ministarka zdravlja Crne Gore kaže da svi moraju da imaju ličnu odgovornost, bez obzira na status koji imaju u društvu.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
U Crnoj Gori postoji opasnost od izbijanja epidemije malih boginja zbog sve manje vakcinisane dece MMR vakcinom, istakao je šef predstavništva UNICEF-a u Crnoj Gori Huan Santander
Glavni urednik Informera Dragan J. Vučićević potpuno je razobličio blokadersku glumicu Anđelku Stević Žugić koja je, podsetimo, otišla u Hrvatsku kako bi gostovala u jednoj tamošnjoj emisiji i na zastrašujuć način, verovali ili ne, pljuvala sopstvenu zemlju.
Tajkunska novinarka Žaklina Tatalović, perjanica antisrspke televizije N1, masno je slagala da je unuka čuvenog srpskog akademika i arhitekte, pokojnog Nikole Hajdina, i to iskoristila kao jedan od glavnih aduta da sebi "podigne" status i postane poželjan kandidat za blokadersku listu na izborima.
Darko Mladić, sin generala Ratka Mladića, izjavio je da je zdravstveno stanje njegovog oca i dalje veoma teško, te da narednih dana očekuje hitnu odluku Haga o zahtevu za puštanje generala na lečenje u Srbiju.
Ministar za evropske integracije Nemanja Starović vratio je na fabrička podešavanja tajkuna Dragana Đilasa, predsednika Stranke slobode i pravde (SSP).
Frilender se vratio! Novi Frilender 8 je moćni SUV od 510 cm koji spaja britanski stil i kinesku struju. Saznajte sve o baterijama, dizajnu i dolasku u Evropu.
Ministarstvo unutrašnjih poslova ukazuјe na porast broјa slučaјeva nepropisne vožnje kolovoznom trakom namenjenom za kretanje vozila iz suprotnog smera, što predstavlja јedan od naјtežih saobraćaјnih prekršaјa.
Bivši načelnik Službe državne bezbednosti (SDB) Srbije Jovica Stanišić zatražio je od suda u Hagu da ga prevremeno oslobodi izdržavanja kazne od 15 godina zatvora na koju je osuđen zbog ratnih zločina u Hrvatskoj i BiH, 1992-95.
Najmanje tri mlađe osobe, među kojima je i jedan maloletnik, uhapšene su danas u različitim delovima Hrvatske u sklopu složenog kriminalističkog istraživanja koje policija i ostale nadležne službe sprovode zbog niza lažnih dojava o postavljenim eksplozivnih naprava na raznim lokacijama u zemlji.
Glumica Đovana Antoneli (50), koju publika širom regiona i danas pamti kao Žade iz serije "Zabranjena ljubav", i dalje privlači veliku pažnju javnosti.
Mnogi ljudi povremeno razmišljaju o tome šta ih čeka u narednom periodu, a ovaj kratki "test ličnosti" zasniva se na jednostavnom posmatranju dlana i linija na njemu.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar