LJUBAZNO ZATRAŽIO ČAŠU VODE, PA DIVLJAČKI PRETUKAO NEVENKU (52)! Šokantan snimak iz Splita, muž nudi novčanu nagradu onome ko otkrije identitet napadača! /VIDEO/
Podeli vest
U Splitu je jutros oko 7.15 sati mučki pretučena 52-godišnja Nevenka Margeta, radnica ugostiteljskog objekta na plaži Firule u ovom gradu
Ona je sa teškim povredama prevezena u bolnicu, a kvalifikacija povreda još je nepoznata – rekao je Jerko Kurevija iz PU splitsko-dalmatinske.
U Hrvatskoj je objavljeno upozorenja zbog poplava i jake kiše koje su napravile haos u Evropi, posebno Nemačkoj
17.07.2021
10:50
Suprug nesrećne žene Damir Margeta, inače vojni invalid, kaže da je sve zabeležila bezbednosna kamera.
– Čovek ju je zamolio za čašu vode, počeo je da je vređa i udario je flašom u glavu. Nakon što je pala na beton, počeo je da je udara rukama i nogama. Objekat je bio pod video nadzorom što bi trebalo da pomogne policiji da pronađe počinitelja – kazao je uznemireni suprug za Dalmacija Danas.
– Čuo sam da je naknadno još jedna žena prebijena. Jednostavno ne mogu da verujem šta se događa. Moja supruga je mirna i povučena osoba, a neko se iz čista mira iživljavao nad njom. Bilo mi je mučno da gledam snimak napada koji je otkrio sve, uključujući i identitet napadača. Nadam se da će policija brzo i efikasno da obavi svoj deo posla, u što ni najmanje ne sumnjam – kaže Margeta.
On nudi hiljadu kuna bilo kome ko mu prvi dojavi tačan identitet ovog napadača. Istraga je u toku.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Bolesnik i divljak.
Aleksandar N. , Srbin iz Gline.
Da ovo računamo kao napad na nacionalnoj osnovi? Zamislimo da je napadač Hrvat, a žene Srpkinje u Hrvatskoj?
Doček Nove godine na Gradskom trgu u Čačku, koji je trebalo da bude narodno veselje i trenutak opuštanja za više od hiljadu građana, propao je pod naletom pomračenih umova i blokadera koji su se okupili iz Čačka, Gornjeg Milanovca i Kraljeva.
Blokaderi su sinoć, tokom dočeka Srpske nove godine u Čačku, ponovo pokazali sve svoje vrednosti - krajnje nepoštovanje prema ženama, nepatvorenu mržnju prema važnim datumima za srpski narod i tradiciju, i krajnje nepoštovanje prema sugrađanima.
Bivši hrvatski general Ante Prkačin ismejao je vojni savez Prištine, Tirane i Zagreba i, da čudo bude veće, nahvalio predsednika Srbije Aleksandra Vučića.
Ukoliko na prvoj narednoj sednici Vlade budu odbijene naše inicijative o srpskom jeziku, državljanstvu, trobojci i dijalogu u vezi sa gradnjom postrojenja za prečišćavanje otpadnih voda u Botunu, ministri iz redova Demokratske narodne partije, Milan Zogović i Maja Vukićević, podneće ostavke. Poslanički klub će otkazati podršku Vladi Milojka Spajića, a Odbornički klub DNP-a u Skupštini Glavnog grada otkazaće podršku gradonačelniku Saši Mujoviću.
Voditeljka Kristina Vasić je u najvećem sportskom rijalitiju na svetu posetila Crveni tim i videla kulinarske sposobnosti Boška Marinkovića i Marka Milovanovića.
Večeras je u prvoj borbi za medalju u Exatlonu pobedu odneo tim plavih rezultatom 5:4, dok su u borbi za nominacije pobedu odneli Crveni rezultatom 10:6.
Televizija Informer večeras emituje specijalni program posvećen najnovijim dešavanjima u Loznici, sa fokusom na strašnu i do sada neviđenu zloupotrebu elementarne nepogode u političke svrhe.
Austrija je od početka 2026. godine uvela znatno strože kazne za vožnju auto-putevima bez važeće vinjete, pa tako ukoliko je nemate, možete dobiti kaznu od čak 200 evra. Ovo pravilo važi i za vozače iz Srbije.
Novi, potresni detalji istrage porodične tragedije na Zvezdari otkrivaju da je Dušan P. (16), koji je 7. januara pucao u babu i dedu, a potom izvršio samoubistvo, mesec dana ranije pretio mlađem bratu (14) i prislonio mu pištolj na glavu.
Pred Višim sudom u Nišu 16. januara počeće suđenje Ljubisavu Trifunoviću (82) iz svrjiškog sela Pirkovca koji je 28. avgusta prošle godine ubio svog komšiju Jovana Mihajlovića (80).
Holivudski glumac Mark Rafalo izazvao je buru reakcija na crvenom tepihu dodele Zlatnih globusa, kada je otvoreno progovorio o političkoj i društvenoj situaciji u Americi.
Godine 1962. godine kratkometražni animirani film "Surogat" Dušana Vukotića osvojio je Oskara i time postao prvi neamerički animirani film koji je dobio tu nagradu.
Glumica Milica Milša Isaković godinama je gradila karijeru i ostavila veliki trag, ali je malo poznato da je ćerka nagtađivanog književnika Antonija Isakovića.
Skandalozna vest stigla je iz Hrvatske - većnik Vukovarsko-sremske županije Nikola Kajkić podneo je Opštinskom državnom tužilaštvu krivičnu prijavu protiv Srpskog narodnog veća (SNV), a zbog srpskih pesama koje su se izvodile na tradicionalnoj Srpskoj večeri u Zagrebu na kojoj je pevala srpska pevačica Snežana Đurišić.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar