Jutros je grupa građana pokušala da prođe kroz zaštitnu ogradu koja je postavljena ispred Cetinjskog manastira, rečeno je nezvanično za portal Dan iz Uprave policije
Kako saznaje nezvanično portal Dan, u prvim redovima među građanima je bivši direktor Uprave policije, a sadašnji savetnik Mila Đukanovića, predsednika države, Veselin Veljović i bivši ministar odbrane Predrag Bošković.
– Brzom reakcijom policije uspostavljena je kontrola. U toku su policijske mjere i radnje – rečeno je iz policije.
Foto: In4s
U međuvremenu mediji prenose nezvanične informacije da je policija privela Veselina Veljovića.
Zaštitne ograde postavljene su jutros na Dvorskom trgu, kao i u okolnim ulicima koje vode ka Cetinjskom manastiru, dan uoči ustoličenja mitropolita Joanikija. Prema saznanjima portala Dan, danas će na Cetinju biti prisutni i pripadnici Posebne jedinice policije, kao i pripadnici Sektora za borbu protiv kriminala i druge jedinice Uprave policije.
Na Cetinju su danas takođe primećeni poslanici Demokratske partije socijalista Jevto Eraković, Aleksandar Bogdanović, Daliborka Pejović, Ivan Vuković, Miloš Nikolić…
Danas su se na Cetinju okupile antidemokratske, ekstemističke grupe koje protestuju protiv sutrašnjeg ustoličenja Mitropolita Joanikija u Cetinjskom manastiru
Policija u Bijelom Polju uhapsila je dvojicu osumnjičenih zbog sumnje da su izvršili krivična dela sa elementima nasilja na štetu dvojice muškaraca iz ovog grada.
Z.A. (39) iz Ulcinja, uhapšena je zbog sumnje da je svoju devetogodišnju maloljetnu ćerku primoravala da jednom ugostiteljskom objektu prosi novac od građana i prodaje nakit.
Nikšićanin Slobodan Vujačić (52) uhapšen je juče u policijskoj akciji, zbog sumnje da je u dužem vremenskom periodu davao zelenaške pozajmice većem broju osoba u Nikšiću i Budvi.
Policija je uhapsila Nemanju Zurovca (29) i Mehmeda Mekića (21), dok traga za Vasilijem Lakićem (22), svi iz Herceg Novog zbog sumnje da su, kao članovi jedne organizovane kriminalne grupe, sa za sada više nepoznatih osoba izvršili krivična dela praćenja službenih lica i policijskih službenika.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Prvo, lažeš.
Vest kao i 99% tvojih lažna.
Netačno.
A tačno je da je 10 hiljada penzionera tužilo ovaj Vučićev narkodilerski kazamat.
I od toga nema bežanja.
Razumeš Majmune.
Danas su se na Cetinju okupile antidemokratske, ekstemističke grupe koje protestuju protiv sutrašnjeg ustoličenja Mitropolita Joanikija u Cetinjskom manastiru
Danki V, ženi Saše Vukovića Bosketa, osumnjičenog za teško ubistvo Aleksandra Nešovića 12. maja u restoranu "27", sud je po žalbi Višeg javnog tužilaštva u Beogradu odredio pritvor do 30 dana.
Potpredsednik Glavnog odbora Socijalističke partije Srbije Branko Ružić oglasio se na društvenim mrežama i nastavio sa ulizivanjem studentima blokaderima.
Šefica poslaničke grupe Stranke slobode i pravde Marinika Tepić htela da ispadne "pametna" na društvenoj mreži Iks pa je brutalno zatrpali komentarima.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić iz Kine poručio da Srbija bira razvoj, investicije i prijateljstvo sa najvećim silama sveta i odgovorio brutalno blokaderima.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić tokom posete Kini obišao je fabriku kompanije Xiaomi u Pekingu, gde je imao priliku da vidi proizvodnju modela "xiaomi SU7", uključujući i najluksuzniju i najmoćniju verziju - "SU7 Ultra".
Danki V, ženi Saše Vukovića Bosketa, osumnjičenog za teško ubistvo Aleksandra Nešovića 12. maja u restoranu "27", sud je po žalbi Višeg javnog tužilaštva u Beogradu odredio pritvor do 30 dana.
Petar Jevtić, kog tužilaštvo tereti da je pripadnik tzv. "vračarskog klana" na čijem su čelu bili Nikola Vušović, zvani Džoni sa Vračara i odbegli Radoje Zvicer, danas je pre Specijalnim sudom u Beogradu izjavio da nije razumeo optužnicu i da negira da je bio član klana, kao i da je pokušao da ubije advokata Arsenija Stefanovića.
Filmovi "Nečista krv", "Zona Zamfirova", "Lajanje na zvezde" samo su neki od uspešnih filmova koji su nastali adaptacijom književnih dela domaćih, ali i stranih poznatih pisaca.
Čuveni holivudski glumac Džek Nikolson je sa 37 godina otkrio bizarnu istinu o svojoj porodici, a to je da njegova sestra zapravo nije bila njegova sestra, već majka.
Espadrile sa punom petom jedan su od ključnih modnih trendova leta 2026. Udobne su, vizuelno izdužuju noge i savršeno se uklapaju uz haljine, farmerke i lanene komade.
Pevačica i spisateljica Nives Celzijus demantovala je glasine da ju je sa bivšim mužem, fudbalerom Dinom Drpićem, upoznao nekadašnji funkcioner Dinama Zdravko Mamić.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar