• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Tanjug

23.12.2021

13:59

ČUJ, KOMŠIĆ MI PRETI? Pa šta iza njega stoji osim Bakira i šačice Bošnjaka? NISAM BEZ FIZIČKIH PREDISPOZICIJA, AKO KRENE NA MENE!

Tanjug/AP

Balkan

ČUJ, KOMŠIĆ MI PRETI? Pa šta iza njega stoji osim Bakira i šačice Bošnjaka? NISAM BEZ FIZIČKIH PREDISPOZICIJA, AKO KRENE NA MENE!

Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik komentarisao je danas izjavu kolege Željka Komšića, da će ga zaustaviti u rušenju BiH, ako to ne uradi međunarodna zajednica, rekavši da nije bez fizičkih predispozicija da može adekvatno da odgovori na Komšićeve pretnje


Sad sam ga na sednici procenjivao, mislim da nisam bez fizičkih predispozicija da mogu adekvatno da odgovorim oko toga, ako dođe do toga što Komšić preti", rekao je Dodik i dodao:

- Čuj on, šta stoji iza njega, samo Bakir Izetbegović, i šačica Bošnjaka koji glasaju za njega da bi prevarili Hrvate“.

Dodik je to rekao na konferenciji za novinare u Istočnom Sarajevu, posle sednice Predsedništva BiH.

Komšić je u intervjuu portalu Radiosarajevo izjavio da će Dodika zaustaviti u rušenju BiH, ako to ne učini međunarodna zajednica.


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Srbija gazi ka Evropi! Starović najavio: Cilj je da do kraja 2027. budemo spremni za pristupanje šengenskom prostoru
Politika

Srbija gazi ka Evropi! Starović najavio: Cilj je da do kraja 2027. budemo spremni za pristupanje šengenskom prostoru

Ministar za evropske integracije Nemanja Starović izjavio je danas da je cilj da do kraja 2027. godine Srbija bude spremna za pristupanje šengenskom prostoru i naveo da je za otvaranje Klastera 3, najvažnije priznanje to što je Evropska komisija početkom jula dala šestu uzastopnu preporuku, naglasivši da ta institucija ima adekvatne mehanizme da na meritoran način proceni ispunjenost obaveza.

10.08.2026

23:00

Društvo

Hronika

Magazin

Džet set