• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs

11.02.2022

13:24

MEDOJEVIĆ: PzP za tehničku vladu ili nove izbore!

Printskrin Facebook/DF

Balkan

MEDOJEVIĆ: PzP za tehničku vladu ili nove izbore!

Podeli vest

Pokret za promjene nikada neće biti deo mafijaških dilova i izdaje birača, poručio je danas predsednik tog pokreta Nebojša Medojević i istakao da PzP može da razgovara samo i isključivo o formiranju tehničke vlade od strane parlamentarnih stranaka koje su na izborima pobedile "diktatorski mafijaški režim Mila Ðukanovića i oko organizovanja vanrednih parlamentarnih izbora"

"Poverenje između konstituenata pobedničke parlamentarne većine je poremećeno političkim manevrima delova vladajuće većine i potpisivanjem Memoranduma koji je predstavljao prekompoziciju parlamentarne većine i izdaju izborne volje građana", naveo je Medojević u postu objavljenom na njegovom fejsbuk profilu.

Ističe da je PzP i DF od početka krize zagovarao skraćenje mandata Skupštine, formiranje prelazne vlade u okviru iste većine od 41 poslanika i dogovor o izborima.

"PzP nikad neće biti deo mafijaških dilova i izdaje birača. U politici postoji 90 odsto pitanja oko kojih treba pregovarati. Ima 10 odsto pitanja oko kojih se ne pregovara i jedan odsto pitanja za koje se daje život. Samo složno, samo jako", naveo je Medojević.

Napisao je i da očekuje da će Dritan Abazović vrlo brzo biti predložen za mandatara, kako kaze, "mafijaške vlade".
 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje
Live TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje

Urednik i voditelj emisije "Dobro veče Srbadijo" Igor Ćurčić ugostiće sutra od 22 sata uživo velikog humanitarca i direktora vladine kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju Arno Gujona, koji će govoriti o godišnjici stravičnog pogrom nad Srbima 17. Marta 20024. godine. Igorovi gosti biće i zdravičar i čuvar srpske tradicije Dragiša Simić, kao i harmonikaš Dragan Todorović, ali i sestre Gobović, Marija i Marina koje svojim glasovima pronose i čuvaju srpski etno melos.

16.03.2026

15:49

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Zabava

Magazin

Džet set