• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer

01.08.2022

14:04

NEODGOVORNI KURTI! DODIK POKLOPIO REŽIJU IZ PRIŠTINE! Ugrozio je bezbednost Srba... Ali Srbi sa KiM neće prolaziti NOVU "OLUJU"

Tanjug/AP

Balkan

NEODGOVORNI KURTI! DODIK POKLOPIO REŽIJU IZ PRIŠTINE! Ugrozio je bezbednost Srba... Ali Srbi sa KiM neće prolaziti NOVU "OLUJU"

Podeli vest

Jednostrani i neodgovorni potezi Aljbina Kurtija ugrozili su bezbednost Srba na Kosovu i Metohiji i Srbija po Rezoluciji Saveta bezbednosti UN 1244 ima pravo da brani bezbednost Srba na KiM, naglasio je srpski član Predsjedništva BiH Milorad Dodik

- Mi u Republici Srpskoj u potpunosti i snažno podržavamo rukovodstvo Srbije u naporima da deeskalira situaciju i dijalogom nađe mirno rešenje i tako zaštite prava srpskog naroda - naveo je Dodik na Tviteru.

Kako Dodik ističe, "potpuno je jasno da se prava Srba na Kosovu i Metohiji, kao i naša prava u Republici Srpskoj, krše pod političkim pritiscima i da međunarodna zajednica i dalje primenjuje dvostruke standarde kada su Srbi u pitanju".

- Sve je to isto kao i u prošlosti, ali ono što je različito je - da se Srbima više nikad neće desiti "Oluje" bilo gde - zaključio je Dodik.

 

 

 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje
Live TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje

Urednik i voditelj emisije "Dobro veče Srbadijo" Igor Ćurčić ugostiće sutra od 22 sata uživo velikog humanitarca i direktora vladine kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju Arno Gujona, koji će govoriti o godišnjici stravičnog pogrom nad Srbima 17. Marta 20024. godine. Igorovi gosti biće i zdravičar i čuvar srpske tradicije Dragiša Simić, kao i harmonikaš Dragan Todorović, ali i sestre Gobović, Marija i Marina koje svojim glasovima pronose i čuvaju srpski etno melos.

16.03.2026

15:49

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Zabava

Magazin

Džet set