CeMI je saopštio da je na biračkom mjestu 25A u Podgorici birač koristio telefon na biračkom mestu slikajući glasački listić
02.04.2023
09:05
"Sukob nije povezan sa izbornim procesom" piše na njihovom Tviter nalogu.
Zbog incidenta koji se desio u Podgorici ispred biračkog mesta u ulici Novaka Miloševa oglasili su se iz Uprave policije.
"Ispred biračkog mesta u ulici Novaka Miloševa došlo je prvo do verbalnog sukoba između dva lica, a potom i do upotrebe noža na štetu jednog lica. Događaj nije povezan sa izbornim procesom, već je reč o ranijem sukobu između članova porodice", saopštili su iz Uprave policije.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
deda Raša
pre 3 godine
Hahaha, pa đe se baš tu nađoše čoče? Što to ne riješiše ranije? pa MNE je pravna država.
Lider partije Tisa Peter Mađar, koji je pobedio na mađarskim parlamentarnim izborima, prodao se liberalima, ali je prvobitno bio nacionalista što sada prikriva, tvrdi ruski politikolog Nikolaj Sorokin.
Nemačka stranka Alternativa za Nemačku (AfD) prvi put je izbila na čelo nacionalne ankete sa 27 odsto podrške, dok istovremeno raste nezadovoljstvo građana radom vladajuće koalicije, pokazalo je najnovije istraživanje javnog mnjenja agencije YouGov.
Šef poslaničke grupe SNS Milenko Jovanov razotkrio je novi pokušaj zloupotrebe od strane blokadera koji su pokušali da naprave haos i prekroje izbornu volju studenata na Medicinskom fakultetu.
Dejan Bursać, blokader sa dna kace i jedan od najvećih mrzitelja svega srpskog, na najstrašniji način je na crnogorskoj televiziji Mila Đukanovića napao pravolsavnu crkvu, svetosavlje, ali i Srbe.
Ovo što se noćas dogodilo na Medicinskom fakultetu u Beogradu je vrlo ozbiljno i toga bi svi trebalo da budu svesni. Naime, to je uvertira, priprema blokadera za to šta će da rade kada budu bili parlamentarni izbori, upozorava novinar Uroš Piper.
Srpska pravoslavna crkva i njeni vernici danas slave Istočni petak, za koji se veruje da je jedan od najlepših praznika posvećenih Presvetoj Bogorodici. Istočni petak Informer praznuje kao svoju krsnu slavu!
Populacija vukova u Holandiji nastavlja da raste, a najnovija DNK analiza pokazala je da je u zemlji identifikovana 131 jedinka, uključujući 79 ranije nezabeleženih vukova.
Beogradski maraton, 39. po redu, za razliku od prethodnih, ove godine trajaće dva dana (18. i 19. april) i okupiće hiljade trkača, zbog čega će već od petka mnoge prestoničke ulice biti zatvorene za saobraćaj. Ovo je detaljna trasa maratona i koje ulice će biti zatvorene!
U širem centru Vranja, nedaleko od pijace Bujkovski most, eksplodirao je automobil jutros oko 8 časova. Kako je saopštilo Više javno tužilaštvo u Vranju, pod automobil je postavljena eksplozivna naprava, a kako smo saznali, vozilo je u vlasništvu vranjanskog MMA borca Miloša Kostića.
Više javno tužilaštvo u Beogradu konačno je podiglo optužnicu protiv Nikole Đ. (25), koji se tereti da je u oktobru 2025. godine, u žestokoj saobraćajnoj nesreći usmrtio porodicu Živković.
Policija u Požarevcu uhapsila je S. J. (24) i V. J. (57) iz Kostolca koji se terete da su fizički napali službenike policije tokom obavljanja dužnosti.
U organizaciji Konzulata Jamajke u prepunom Dorćol Platzu, a u prisustvu brojnih muzičara, medija i prijatelja benda, održana je promocija novog albuma, večitih mladića rok scene, YU Grupe, koji su na promociju stigli specijalnim “autobusom za raj”.
Svi ga pamte kao Burduša, romskog muzičara iz serije "Muzikanti". Malo ko zna da je Jovan diplomirao na Akademiji za pozorište, film, radio i televiziju. Još manje ljudi zna zašto su oči ovog glumca večito delovale tužne.
Megan Markl i princ Hari trenutno borave u višednevnoj poseti Australiji, gde učestvuju u aktivnostima posvećenim podizanju svesti o mentalnom zdravlju, podršci vojnim veteranima i promociji sporta.
Proleće je konačno stiglo, sunce sve češće mami napolje, a miris roštilja i slobodnih dana već se oseća u vazduhu, što znači samo jedno, prvomajski praznici su pred vratima.
Mnogi se pitaju u kom trenutku je najbolje posoliti jelo, a kulinarski stručnjaci imaju prilično jasan odgovor. Tajming je važniji nego što se misli i može direktno uticati na konačan ukus.
Bivša žena Harisa Džinovića Melina Galić udaje se za 23 godina starijeg milionera Džefrija Pola Arnolda, a pre venčanja u Monte Karlu morala je da ispuni nekoliko uslova.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar