• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: informer.rs

30.07.2023

09:56

Nevreme iz Hrvatske kreće na istok! Olujni vetar čupao drveće, ulice pod vodom!

Tanjug/Marko Đoković/Printscreen/weather

Balkan

Nevreme iz Hrvatske kreće na istok! Olujni vetar čupao drveće, ulice pod vodom!

Najavljeno nevreme praćeno olujnim vetrom stiglo je danas u Hrvatsku, a u Rijeci je vetar oborio nekoliko stabala, prenose hrvatski mediji.

Na širem riječkom području olujni vetar stvara probleme u saobraćaju, a u Zagrebu i okolini jutros pada kiša praćena grmljavinom, prenosi portal Index.hr.

Kako je saopštila Direkcija civilne zaštite, na riječkom području stiglo je više dojava građana da je došlo do pada nekoliko stabala.

Zatražena je i jedna intervencija vatrogasaca u Malinskoj na Krku zbog prodora vode u jedan objekt. Zbog obilnih padavina jod utros su poplavljene i ulice u Opatiji.

Grmljavinsko nevreme premešta se sa zapada prema istoku, izvestili su meteorolozi, a narandžasti meteoalarm danas je na snazi u Hrvatskoj.

Podsetimo, u većem delu naše zemlje ujutru će biti pretežno sunčano i toplo, dok se u drugom delu dana očekuje promena vremena, upozorava Republički hidrometeorološki zavod Srbije.



Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Pakleni plan majke kamenog srca iz Niša: Podvodila ćerku, pa joj u školi pravdala izostanke izmišljajući bolesti
Hronika

Pakleni plan majke kamenog srca iz Niša: Podvodila ćerku, pa joj u školi pravdala izostanke izmišljajući bolesti

Nišlijki Anici B. (47) koja je osuđena na 5 godina zatvora zbog podvođenja maloletne ćerke, ponovo će se suditi jer je Apelacioni sud ukinuo prvostepenu presudu. Njoj će se na optuženičkoj klupi pred Višim sudom u Nišu pridružiti i njen prijatelj, Piroćanac Branislav M. (50) koji je prvostepeno osuđen na pet godina i šest meseci zatvora a zbog krivičnog dela trgovina ljudima u saizvršilaštvu.

18.05.2026

12:32

Zabava

Magazin

Džet set