• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: RTRS

12.03.2024

17:31

Dodik sahranio London! Oni Srpskoj drže lekcije o secesiji, a imaju Škotsku, Irsku koje hoće van iz Ujedinjenog Kraljevstva!

EPA/Shutterstock

Balkan

Dodik sahranio London! Oni Srpskoj drže lekcije o secesiji, a imaju Škotsku, Irsku koje hoće van iz Ujedinjenog Kraljevstva!

Podeli vest

Ako neko ima secesionističke pokrete u okviru svoje države, ima ih Velika Britanija, izjavio je predsednik Republike Srpske Milorad Dodik.

- I sad oni nama drže neku priču iz svojih starih imperijalnih vremena. To je prošlo vreme, ali to još nisu shvatili - rekao je Dodik.

Predsednik Srpske je izjavio da Britanci na tom planu imaju Škotsku, Irsku i svašta nešto i istakao da nema plana o secesiji Srpske, ali da ima zabavljanja Britanaca o tome, prenela je RTRS.

Komitet za međunarodne odnose i odbranu Doma lordova Parlamenta Ujedinjenog Kraljevstva uputio je pismo britanskom ministru inostranih poslova Dejvidu Kameronu, u kojem, između ostalog, Džesi Barton Hronešova sa London koledža navodi da su "preduzeti koraci za legalnu secesiju Srpske".
 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Flojd, Flojd, Flojd: Bez vozačke, mrtav pijan, za dva minuta šest preticanja preko pune linije (VIDEO)
Hronika

Flojd, Flojd, Flojd: Bez vozačke, mrtav pijan, za dva minuta šest preticanja preko pune linije (VIDEO)

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave saobraćajne policije, danas oko 15 časova, na državnom putu Beograd - Čačak, presretačem su zaustavili pedesetčetvorogodišnjeg R.M. koji je vozilom "pežo 206" za samo dva minuta u više navrata izvršio preticanje ukupno šest vozila preko uzdužne neisprekidane linije čineći prekršaj nasilničke vožnje, a zatim se kretao brzinom od 107 kilometara na čas, na delu puta gde je ograničenje brzine 60 kilometara na čas.

26.12.2025

22:57

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin

Džet set