(UZNEMIRUJUĆI SNIMAK) Snimljen trenutak pada krova u poznatom noćnom klubu, raste broj mrtvih!
Podeli vest
Broj poginulih u urušavanju krova u klubu u Dominikanskoj Republici porastao je na 27, rekao je direktor Centra za hitne slučajeve COE Huan Manuel Mendez.
Tragedija se dogodila u trenutku kada je u klubu nastupao poznati pevač koji je, kako se strahuje, ostao pod ruševinama.
U jeku visokih tenzija na Bliskom istoku, iranski ministar spoljnih poslova potvrdio je danas da će se u Omanu sastati sa američkim izaslanikom Stivom Vitkofom na prvim pregovorima posvećenim zaustavljanju brzog napretka iranskog nuklearnog programa.
Predsednik SAD Donald Tramp i američki ministar odbrane Pit Hegset obećali su budžet za američki sistem odbrane vredan bilion dolara, što predstavlja rekordno izdvajanje za ovaj sektor.
Donald Tramp ponovo se oglasio na društvenim mrežama i još jednom je pozvao Amerikance da budu "snažni". U svom poslednjem postu, apelovao je na ljude da ne budu "paničari", što je definisao kao "novu stranku sastavljenu od slabih i glupih ljudi", bez dodatnog objašnjenja.
Milijarder Ilon Mask, jedan od najbližih saradnika Bele kuće od početka drugog mandata američkog predsednika Donalda Trampa, objavio je na svojoj društvenoj mreži X video snimak koji veliča prednosti slobodnog tržišta.
07.04.2025
15:07
Menadžer poznatog pevača saopštio je da je Rubi Perez još uvek pod ruševinama.
Doce personas murieron y múltiples resultaron heridos cuando se desplomó el techo de la famosa discoteca Jet- Set de República Dominicana durante la presentación del famoso merengue Rubby Pérez.
Lokalne vlasti su saopštile da su kolima hitne pomoći više od 100 osoba prevezeno je u nekoliko okolnih bolnica.
"Naš grad se budi zbog strašne tragedije koja se dogodila u noćnom klubu džet Set. Moje najdublje saučešće porodicama žrtava, a naše misli su i uz porodice koje čekaju vesti o svojim najmilijima", rekla je gradonačelnica Santo Dominga Karolina Mehija de Garigo.
Direktor sekotra za vanredne situacije rekao je da će spasilačke ekipe biti na terenu sve dok postoje šanse da je ispod ruševina neko živ.
U ovom trenutku spasioci pokušavaju da pomoću termalnih signala utvrde koliko se ljudi nalazi ispod ruševina.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
U jeku visokih tenzija na Bliskom istoku, iranski ministar spoljnih poslova potvrdio je danas da će se u Omanu sastati sa američkim izaslanikom Stivom Vitkofom na prvim pregovorima posvećenim zaustavljanju brzog napretka iranskog nuklearnog programa.
U Abu Dabiju je ove nedelje otvoren veliki investicioni sajam, uz ogromni natpis „Investirajte s nama“. Na svečanom otvaranju pojavio se i ministar industrije Ujedinjenih Arapskih Emirata Sultan Ahmed al-Džaber, koji je stranim ulagačima poslao jasnu poruku.
Više od 300 epruveta sa opasnim virusima nestalo je iz laboratorije u australijskoj državi Kvinslend, a nadležni tvrde da nema dokaza o krađi ili curenju biološkog materijala, objavio je Dejli mejl.
Blokaderka i novinarka Antonela Riha, poznata kao žestoka kritičarka aktuelne vlasti predsednika Srbije Aleksandra Vučića, koja je otvoreno podržavala blokade u Srbiji, sada je razvalila svoje dojučerašnje istomišljenike plenumaše.
Grupica blokadera na zastrašujući način je oskrnavila čuvenu srpsku svetinju - isposnicu Svetog Save na planini Kablar, a sve to podržala je njihova profesorka s Pravnog fakulteta, Dragica Vujadinović.
Blokader Nemanja Milošević, član saveta roditelja Pete beogradske gimnazije, koji je bio jedan od najglasnijih u pozivima na blokadu ove škole, poznat je kao čovek koji voli da ima seks sa usisivačem, međutim, sada su otkriveni novi šok detalji o njemu.
Ministarka rudarstva i energetike Dubravka Đedović Handanović očekuje novi predlog MOL-a u vezi sa Naftnom industrijom Srbije u najkraćem mogućem roku.
Od 1. jula, redizajnirani srpski pasoš ulazi u punu primenu. Novi pasoš biće sa modernijim dizajnom, unapređenim zaštitnim elementom i burgundi nijansom na koricama.
Robert Grilec (52), šef kriminalističke policije u PU krapinsko-zagorskoj brutalno je ubijen danas sa tri hica u Krapini, u kafiću u kojem je bio čest gost.
Domaća supa često se priprema u većoj količini, pa mnogi žele da je jedu i narednih dana. Uz nekoliko jednostavnih pravila čuvanja i podgrevanja, supa može ostati duže sveža.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar