• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer

Izvor: Informer.rs/Tanjug

25.04.2025

12:15

Upravo objavljeno - ovo je najbolnija Putinova osveta neprijateljima! Brutalnije nije moglo!

EPA

Vesti

Upravo objavljeno - ovo je najbolnija Putinova osveta neprijateljima! Brutalnije nije moglo!

Podeli vest

Nivo poverenja u predsednika Rusije Vladimira Putina iznosi 80,2 odsto, dok 77 odsto ispitanika odobrava njegov rad, pokazalo je najnovije istraživanje državnog centra za istraživanje javnog mnjenja "VTsIOM".

Prema rezultatima ankete sprovedene od 14. do 20. aprila, 80,2 odsto ispitanika je navelo da ima poverenje u ruskog predsednika Vladimira Putina, dok je 15,7 odsto izjavilo suprotno, prenele su Ria novosti.

Kada je reč o ukupnoj oceni Putinovog rada, 77 odsto ispitanika je dalo pozitivnu ocenu, a 14,1 odsto negativnu.

Na pitanje za koju bi političku partiju glasali ukoliko bi se izbori za Državnu dumu održali naredne nedelje, najviše anketiranih - 35,8 odsto, opredelilo se za Jedinstvenu Rusiju. 

Slede Liberalno-demokratska partija Rusije (LDPR) sa 11,5 odsto, Komunistička partija Ruske Federacije sa 9,9 odsto, Novi ljudi sa 6,6 odsto i Partija Pravedna Rusija - Patrioti - Za istinu sa 3,8 odsto. 

Vanparlamentarne stranke podržava 9,4 odsto građana.

Istraživanje je sprovedeno metodom telefonskog intervjua na uzorku od 11.200 punoletnih građana Rusije. 

Margina greške iznosi najviše jedan odsto uz verovatnoću od 95 odsto.
 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Petar Petković o situaciji na KiM: Barbanova reakcija jasna i pravovremena, gde su ostali predstavnici MZ?
Politika

Petar Petković o situaciji na KiM: Barbanova reakcija jasna i pravovremena, gde su ostali predstavnici MZ?

Direktor Kancelarije za KiM Vlade Srbije Petar Petković izjavio je večeras da jasna, pravovremena i direktna reakcija šefa Euleksa Đovanija Pjetra Barbana povodom napada pripadnika tzv. kosovske policije na srpskog maturanta u severnom delu Kosovske Mitrovice zaslužuje pažnju, ali je kritikovao ostale predstavnike međunarodne zajednice u Prištini koji, kako je naveo Petković, sramno ćute na brutalan napad na srpsko dete.

23.05.2025

22:40

TV

Društvo

Agencije, Retail Media i AI u žiži interesovanja najveće digitalne konferencije
Društvo

Agencije, Retail Media i AI u žiži interesovanja najveće digitalne konferencije

Najznačajnija regionalna konferencija o digitalnom marketingu, Digital Day 2025, donosi bogat program panel diskusija koje će se baviti najaktuelniim temama koje oblikuju industriju. Pod sloganom "U centru pažnje.", događaj koji će se održati 29. i 30. maja u Domu omladine Beograda okuplja vodeće stručnjake iz agencija, medijskih kuća i tehnoloških kompanija.

23.05.2025

19:46

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Sport

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin

3 namirnice mogu da izazovu moždani udar - Svaki dan ih jedete
Zdravlje

3 namirnice mogu da izazovu moždani udar - Svaki dan ih jedete

Moždani udar, ozbiljna zdravstvena kriza, najčešće je uzrokovan zapušenjem krvnih sudova, a ključni faktori rizika uključuju visok pritisak, šećer, masnoće, nezdravu ishranu i loše navike poput pušenja i alkohola. Određena hrana značajno povećava ovaj rizik i dovodi vas u opasnost.

24.05.2025

08:00

Džet set