• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs/Tanjug

05.05.2025

18:00

U inat dušmanima! Šokantna fotografija zapalila društvene mreže: Fico pliva u Dunavu, a tračevi tonu! (FOTO)

Tanjug AP

Vesti

U inat dušmanima! Šokantna fotografija zapalila društvene mreže: Fico pliva u Dunavu, a tračevi tonu! (FOTO)

Podeli vest

Slovački premijer Robert Fico objavio je fotografiju na kojoj, uprkos hladnoći pliva u Dunavu, nakon što su se u medijima pojavile spekulacije o njegovom zdravstvenom stanju.

"Baš juče su novinari bili 'zabrinuti' da li uopšte dišem i da li sam u stanju da se popnem stepenicama do svoje kancelarije... Zato sam ih pozvao jutros na nasip da se zagreju i plivaju. Osećam se kao da im je to potrebno kao so. Niko nije došao. Razumem. Mora da je malo rosilo i da je bilo hladnije", napisao je Fico na platformi Iks, uz fotografiju na kojoj stoji u vodi do pojasa, potpuno mokar, obučen samo u usku majicu. 

Fico je u nedelju pozvao novinare na branu, kao reakciju na sve češća pitanja o njegovom zdravlju. 

Nedavno je više puta otkazivao ili menjao svoj program bez daljeg objašnjenja.

On je priznao da ima problema nakon prošlogodišnjeg atentata.

 "Postoje određene stvari koje su povezane sa atentatom i koje me u nekom trenutku sprečavaju da pređem četvoročasovno putovanje kolima. Neću vam reći više", rekao je Fico.

On je dodao da je sposoban da obavlja fizički zahtevne poslove. 

"U politici sam od 1991. godine, to je 34 godine. Ponekad može da se desi nešto  zbog čega ne možete da funkcionišete 100 odsto svaki dan", rekao je on, prenosi slovački portal Topky.


 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Ne propustite novu epizodu emisije "Na merama" - U subotu od 20h ulazimo u trag i nedodirljivima!
Live TV

Ne propustite novu epizodu emisije "Na merama" - U subotu od 20h ulazimo u trag i nedodirljivima!

Prošle sedmice u popularnoj Informerovoj TV emisiji "Na merama" mogli ste, između ostalog, da vidite, kako biznismen iz Ratkova Branko Babić sa Draganom J. Vučićevićem dogovara kupovinu medija Junajted grupe, šta na pijaci pazari ministarka Milica Đurđević Stamenkovski, kakve turustičke aranžmane merka poslanica-blokaderka Biljana Đorđević, gde penzionerske dane provodi nekadašnji lider SPO-a Vuk Drašković…

05.12.2025

10:57

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin

Džet set