• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

26.07.2025

12:02

Blokaderi bi popili takve batine da su u Nemačkoj! Policija u Berlinu tuče sve pred sobom, čak i novinare! (VIDEO)

Prinskrin instagram

Vesti

Blokaderi bi popili takve batine da su u Nemačkoj! Policija u Berlinu tuče sve pred sobom, čak i novinare! (VIDEO)

Nemačka policija maltretirala je novinare koji su izveštavali sa protesta za Palestinu, snimak je nastao prekjuče.

Policija u Nemačkoj nasilno je razbila proteste koji su organizovani u znak podrške Palestini, a tom prilikom su grubo sklonili i novinarku koja je pokušavala da se provuče kroz kordon.

Na snimku koji je nastao pre dva dana u Berlinu, vidi se kako policajci u opremi za razbijanje demonstracija vuku novinarku koja je prošla pored kordona i potom je odguruju.

I drugi demonstranti koji su pokušavali da se provuku kroz špalir policajaca ili su negodovali su privođeni i sklonjeni sa mesta protesta.

Podcetimo, Oko 140 blokadera sa 69 vozila ušlo je u petak veče na auto-put Miloš Veliki u nameri da blokira deonicu. Oni su pokušali da izazovu haos i teror na autoputu Miloš Veliki, direktno ugrožavajući sve građane koji koriste ovu najvažniju saobraćajnicu u zemlji.

Bez trunke razuma i osećaja odgovornosti, oni su blokirali saobraćaj, ne shvatajući da neko može nastradati dok pokušava da izbegne njihovu divljačku akciju. Interventne jedinice i žandarmerija su intervenisali. Nekima su stavljene lisice na ruke. Svi blokaderi teroristi su legitimisani, a nepropisno parkirani automobili popisani.

Zamislite kako bi završili blokaderi zgubidani da su u Nemačkoj, ovakav vid terorizma i divljaštva sigurno ne bi bio tolerisan!

Pogledajte kako to rade u Berlinu:

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ryad Aref (@ryad.aref)

 




Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Izvinjenje Andree Veskov
Live TV

Izvinjenje Andree Veskov

Voditeljka Informer TV Andrea Veskov uputila je javno izvinjenje Privrednoj pravnoj akademiji iz Novog Sada i njenom rektoru prof dr Milanu Počuči zbog pogrešno interpretiranog stava u vezi sa tom institucijom u poslednjem izdanju emisije Paralela.

07.06.2026

11:11

"U sredu sa Bojanom Bilbijom" - Novi radijski format koji može i da se gleda
Live TV

"U sredu sa Bojanom Bilbijom" - Novi radijski format koji može i da se gleda

Publika od sada ima priliku da svake srede od 17 časova na Prvom programu Radio Beograda prati novi politički tok-šou "U sredu sa Bojanom Bilbijom". Reč je o autorskom projektu koji se bavi najvažnijim političkim, geopolitičkim i društvenim temama koje oblikuju svakodnevni život građana Srbije, ali i globalne procese koji utiču na ceo svet.

05.06.2026

16:31

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Zabava

Magazin

Džet set