Ruski predsednik Vladimir Putin obratio se javnosti danas u Moskvi u okviru velike godišnje konferencije sa pitanjima građana i medija. Govorio je o ratu u Ukrajini, odnosima sa Zapadom i ključnim unutrašnjim pitanjima.
Rusija je uspela da očuva makroekonomsku stabilnost uprkos spoljnim pritiscima, uz niz pokazatelja koji potvrđuju otpornost privrede, izjavio je ruski predsednik Vladimir Putin na godišnjoj konferenciji za medije, predstavljajući podatke o budžetu, inflaciji, zaposlenosti i rastu ekonomije.
19.12.2025
10:52
- Krađa nije pravi termin. Krađa je tajno prisvajanje imovine. Ali ovde se to pokušava učiniti otvoreno. Ovo je pljačka - rekao je predsednik Rusije.
Predsednik Rusije Vladimir Putin danas odgovara na pitanja koje mu je ruski narod slao u prethodnih nekoliko nedelja u, do sada već poznatoj, "Direktnoj liniji" koja se održava u Gostini dvorani, gde mu je jedno od pitanja bilo vezano za lažni snimak koji je plasirao ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski.
Predsednik Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp pozvao je Ukrajinu da što pre postigne dogovor o okončanju rata sa Rusijom, uoči nove runde razgovora koji bi tokom vikenda trebalo da budu održani u Majamiju, prenosi Rojters.
19.12.2025
09:50
- Bez obzira na to šta ukradu i kako to učine, na kraju će to morati da vrate - rekao je Putin komentarišući planove EU o korišćenju zamrznutih ruskih sredstava.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Ruski predsednik Vladimir Putin obratio se javnosti danas u Moskvi u okviru velike godišnje konferencije sa pitanjima građana i medija. Govorio je o ratu u Ukrajini, odnosima sa Zapadom i ključnim unutrašnjim pitanjima.
Kosta K., koji je u OŠ "Vladislav Ribnikar" izvršio masovno ubistvo, oduzevši život devetoro dece i radnika obezbeđenja, završio je davanje iskaza u Specijalnom sudu u Beogradu.
Dragan J. Vučičević je obišao porodicu Jelenković, koja, kako kaže, nema vremena za blokade - jer vredno rade, budući da imaju jednu od najvećih modernih farmi u tom kraju.
Dok se javnost još seća šokantnog incidenta koji je 2019. godine uzdrmao ceo kraj, ime porodice Milutina Miloševića „Kašikare” ponovo je u centru pažnje i to zbog ambicija njegovog sina Novaka Miloševića koji se nalazi na blokaderskoj izbornoj listi "Nu dau" u Majdanpeku!
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić oglasio se na društvenim mrežama i još jednom podsetio javnost na snažnu poruku koju je uputio ženama tokom svog obraćanja u Beogradskoj areni.
Posebno teška emisija, kako za urednika i voditelja Igora Ćurčića, tako i za njegove goste – godišnjica zločinačkog NATO Bombardovanja SRJ, Srbije pre svega.
Urednik i voditelj emisije Dobro veče Srbadijo ugostiće predsednika skupštinskog odbora za odbranu i unutrašnje poslove Milovana Drecuna, zatim novinara Sašu Borojevića, advokata Srđana Aleksića poznatog po inicijativi da građani i institucije Srbije tuže NATO, kao i njegovog italijanskog kolegu advokata Anđela Fiore Tartalju koji je u više navrata pobedio NATO na sudu, zastupajući italijanske vojnike koji su boraveći na Kosovu i Metohiji oboleli od kancera.
Srbija je danas imala samo jedan izbor i napravila ga je jasno: Informer televizija je apsolutno najgledanija u trenutku prenosa velikog narodnog skupa SNS-a!
Prvi potpredsednik Vlade Srbije i ministar finansija Siniša Mali rekao je da se u narednim danima očekuje razgovor predsednika Srbije Aleksandra Vučića i predsednika Rusije Vladimira Putina.
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić rekao je da je snabdevanje gorivom stabilno, rafinerija radi, a cene goriva u Srbiji će biti održane. U čitavoj Evropi, samo Mađarska ima nižu cenu gasa, napomenuo je on.
Zabog radova na rredovnom održavanju u ulicama Dr Žorža Matea i Auto-put za Zagreb, od 26. marta do 9. aprila doći će do izmena u saobraćaju javnog prevoza.
Na današnjem suđenju Veljku Belivuku, Marku Miljkoviću, Filipu Ivanovskom, njihovim suprugama, ali i Belivukovoj tašti, nastavljeno je danas u Specijalnom sudu u Beogradu saslušanjem svedoka, iznošenjem primedbi na iskaz svedoka Srđana Lalića, ali i Belivukovom dopunom odbrane.
Policija Srbije uhapsila je četvoricu albanskih državljana u utorak, o čemu smo već pisali, a dan kasnije otkriveno je ko su Albanci koji su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
Na današnjem suđenju Miljani i Vladimiru Kecmanoviću, u postupku koji se vodi nakon masovnog ubistva u Osnovnoj školi Vladislav Ribnikar, svedočio je njihov sin Kosta K.
Emitovanje serije "Katarina Velika" na Informer TV izazvalo je veliku pažnju javnosti, a jedna od najintrigantnijih tema koja prožima epizode jeste caričin otvoren sukob sa Ruskom pravoslavnom crkvom.
Sidni Svini je istakla svoju figuru u providnom čipkastom bodiju tokom seksi fotografisanja, kako bi promovisala sledeće izdanje svoje linije donjeg veša.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar