Danas će protiv Irana biti izveden veoma snažan udar, najavio je predsednik SAD Donald Trump, nagoveštavajući da će u napadima biti pogođeni ciljevi koji do sada nisu bili razmatrani.
Trinaestogodišnji dečak optužen je za dva pokušaja ubistva nakon napada nožem u srednjoj školi Kingsberi u opštini Brent na severozapadu Londona, saopštila je danas britanska policija.
Ministar odbrane Sjedinjenih Američkih Država Pit Hegset izjavio je da će sve neprihvatljive akcije, uključujući navodnu pomoć Rusije Iranu u obaveštajnim podacima o pozicijama američkih snaga na Bliskom istoku, biti "strogo sankcionisane".
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Izraelska vojska napada sve više ključnih ciljeva, usled zabrinutosti da bi rat uskoro mogao da bude zaustavljen, izjavila su dva neimenovana visoka izraelska zvaničnika i dve osobe upoznate sa situacijom.
Na satelitskim snimcima Teherana vidljivo je da su toksični požari izazvani izraelskim bombardovanjem naftnih skladišta goreli danima nakon napada što je izazvalo strah od ozbiljnih zdravstvenih komplikacija za više miliona stanovnika iranske prestonice.
Kompleks za obogaćivanje uranijuma "Shahid Ahmadi Roshan" u Natanzu ponovo je danas napadnut, saopštile su iranske vlasti, uz tvrdnju da nema opasnosti po stanovništvo niti curenja radioaktivnog materijala.
Danas će protiv Irana biti izveden veoma snažan udar, najavio je predsednik SAD Donald Trump, nagoveštavajući da će u napadima biti pogođeni ciljevi koji do sada nisu bili razmatrani.
Rusija je, prema tvrdnjama ukrajinskog predsednika Volodimira Zelenskog, poručila da Ukrajina ima dva meseca da se povuče iz Donbasa, nakon čega bi rat mogao da bude završen.
Blokaderski rektor Vladan Đokić obratio se večeras sa terase Rektorata svojim nasilnim pristalicama. Između ostalog, u huškačkom govoru koji je čitao s papira, rektor je slao političke poruke, jasno ukazujući da mu je politička karijera iznad funkcije koju bi trebao da obavlja.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić prilikom uključenja za Informer TV osvrnuo se i na obraćanje blokaderskog rektora Vladana Đokića na Studentskom trgu, navodeći da svako ima pravo na političku ambiciju, ali da to nije spojivo sa funkcijom na fakultetu.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić uključio se u program Informer TV i govorio o aktuelnim dešavanjima u zemlji sa posebnim fokusom na incidente i nerede koji se dovode u vezu sa blokaderima.
Dešavanja ispred Rektorata Univerziteta u Beogradu pokazuju još jednom pravo lice blokadera i njihovog divljaštva, posebno nakon snimka na kojima se čuje skandiranje "UČK" što pokazuje o kakvim ekstremistima i mrziteljima Srbije je reč.
U jeku političkih i društvenih tenzija širom Srbije, izjava tajkunske novinarke Danice Vučenić izazvala je burne reakcije, nakon što je u programu govorila o sve učestalijim incidentima i porastu nervoze među građanima.
Urednik i voditelj emisije "Dobro veče Srbadijo", Igor Ćurčić, ugostiće u utorak od 22 sata čuvare tradicije koji se decenijama bore da stare zanate i rukotvorine otrgnu od zaborava i sačuvaju kao deo kulturne baštine ovog naroda prenošenjem znanja na nove generacije.
Dragoljub Kojčić, politički filozof i Marko Kešelj, državni sekretar u ministarstvu sporta gostujući u Info jutru komentarisali su rezultate lokalnih izbora u deset gradova i opština.
U selu Kiloma, nadomak Kladova, sedmočlana porodica Savić živi u skromnoj kući bez osnovnih uslova, oslanjajući se na pomoć dobrih ljudi kako bi obezbedila minimum za dostojanstven život.
Dok jedni tetoviranje vide kao oblik umetničkog izražavanja i lične slobode, drugi šaranje po telu dovode u vezu sa moralnim i duhovnim normama, postavljajući pitanje: da li je tetoviranje greh?
Pripadnici Policijske uprave u Novom Pazaru uhapsili su E. G. i F. B. zbog sumnje da su u subotu uveče, nakon fizičkog sukoba u jednoj porodičnoj kući, oštrim predmetom naneli teške telesne povrede sugrađaninu E. Š.
Dvanaestogodišnja devojčica iz Zagreba prijavila je svog oca za seksualno zlostavljanje, zbog čega je on uhapšen po odluci Županijskog suda. On je odranije poznat policiji i ima niz ozbiljnih optužbi i već je ranije bio osuđivan.
Kragujevačka policija intenzivno traga za napadačem koji je u ovom gradu, sa grupom naoružanih mladića i uz pretnje pištoljem šenlučila u jednom restoranu, napala goste i isterala ih napolje.
Serija "Katarina Velika" na Informer TV prikovala je gledaoce za ekrane, a jedan od likova o kojem će se najviše pričati u narednim epizodama je prva supruga cara Pavla Petroviča, Natalija Aleksejevna.
Glumac Slaviša Čurović (49) kaže da je razočaran zbog mnogih kolega koji su 2006. godine bili za odvajanje Crne Gore od Srbije, a sada glume u mnogim srpskim serijama.
Pevačica i voditeljka Ana Sević prisetila se svojih početaka u "Zvezdama Granda", kada je zahvaljujući oštrim savetima Dragana Stojkovića Bosanca izgradila karijeru.
Voditelj Ognjen Amidžić otvoreno je govorio o aktuelnim dešavanjima na domaćoj javnoj sceni, ali i o stanju pevačice Zorice Brunclik i svojoj porodici.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar