Tramp se oglasio pred susret sa Irancima: Stiže najjači reset sveta - Niko ne zna šta to tačno znači
Podeli vest
Američki predsednik Donald Tramp oglasio se na društvenoj mreži Truth Social uoči najavljenih pregovora između američke i iranske delegacije u Pakistanu.
U kratkoj poruci, koja je izazvala brojne reakcije, Tramp je napisao: "NAJJAČI RESET SVETA!!!"
Potpredsednik SAD Džej Di Vens izjavio je da mu je predsednik Donald Tramp dao "jasne smernice" za pristup pregovorima sa Iranom, izrazivši optimizam uoči sastanka.
Rat na Bliskom istoku, 41. dan. U toku je krhko primirje između Irana i SAD, Izrael je nastavio udare na Liban, Hezbolah uzvraća po izraelskoj teritoriji. Najnovija dešavanja pratite uživo na Informer.rs.
Predsednik SAD Donald Tramp izjavio je da je „veoma optimističan“ u vezi sa postizanjem mirovnog sporazuma sa Iranom, dok se delegacija predvođena Džej Di Vensom priprema za pregovore u Pakistanu.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Predsednik Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp izjavio je danas da Iran "ne može da se sabere" i da bi im "bolje bilo da se uskoro opamete" kada je reč o sporazumu o nuklearnom naoružanju.
Američki predsednik Donald Tramp izneo je svoje viđenje trenutne političke situacije u Iranu, ističući da se unutar te zemlje odvija žestoka borba za prevlast, ali i otkrivajući detalje o nedavnim diplomatskim signalima iz Teherana.
Potpredsednik SAD Džej Di Vens izjavio je da mu je predsednik Donald Tramp dao "jasne smernice" za pristup pregovorima sa Iranom, izrazivši optimizam uoči sastanka.
Tajkunska novinarka Žaklina Tatalović našla se usred skandala kada je otkriveno da se lažno predstavalja kao unuka pokojnog akadermika Nikole Hajdina. A sada su društvene mreže preplavljene raznim duhovitim slikama i komentarima na ovu temu.
Ne smiruje se situacija nakon što je Informer objavio vest da je Žaklina Tatalović izmislila da je unuka akademika Nikole Hajdina, a sada je u njenu "odbranu" stao Željko Veljković, novinar Nove S, ali je umesto da je odbrani još više srozao.
Potpredsednik Srpske napredne stranke Milenko Jovanov na društvenoj mreži Iks raskrinkao najveći blam blokadera N1 - aludirajući na mega blam tajkunske novinarke Žakline Tatalović.
Takozvani "branioci Generalšaba", a u stvari blokaderi sa dna kace, svojim blokaderskim delovanjem, manipulacijama i lažima uspeli su da nanesu štetu Srbiji u vrednosti od 1,5 milijardi dolara.
U gradu na Moravi, koji je kroz istoriju često bio simbol otpora i političke raznolikosti, poslednjih dana stiže jasna poruka - Čačak se, čini se, "probudio".
Osnovno javno tužilaštvo u Novom Sadu podiglo je optužnicu protiv M.P. iz Lučana koji se sumnjiči da je 7. jula prošle godine izazvao tešku saobraćajnu nesreću na auto-putu Novi Sad-Subotica u kojoj je poginuo policajac na dužnosti, Dejan Srdić (40) iz Inđije.
Radovan T. (57), koji je kako se sumnja ubio rođenog brata Sinišu T. (53), 28. aprila ove godine, a potom sebi presudio, sahranjen je danas u rodnom selu Stapar kod Sombora.
Premijera treće sezone serije "Kuća zmaja" ("House of the Dragon") zakazana je za 22. jun na HBO Max striming platformi, dok će se istog dana u 21.00 sat emitovati i na HBO kanalu.
Lik Aleksandra Lanskog privlači veliku pažnju gledalaca serije "Katarina Velika", a mnoge zanima ko je zapravo bio mladi plemić koji je osvojio srce jedne od najmoćnijih žena u istoriji.
Ako živite sa mačkom, verovatno ste već videli kako stvari misteriozno završavaju na podu. Iako deluje kao nestašluk, to ponašanje ima sasvim logično objašnjenje.
Pojavljivanje Melanije Tramp u Beloj kući izazvalo je buru komentara, ali ne zbog samog događaja već zbog njenog izgleda, posebno jagodica koje su mnogima zapale za oko.
Ako punjač ostane uključen u utičnicu i kada se ne koristi, on ipak nastavlja da troši malu količinu struje. Pored njih i drugi uređaji mogu vam povećati račun.
Voditeljka Nina Radulović podelila je na svom Instagram profilu emotivan trenutak sa sinom Lavom, kojeg je dobila u braku sa glumcem Branislavom Lečićem.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar