• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: vostok.rs

21.12.2017

18:33

​VAŠINGTON BRUTALNO UDARIO NA SRBIJU: Kosovo će progurati u UN, Priština i SAD dele iste demokratske vrednosti!

Vesti

​VAŠINGTON BRUTALNO UDARIO NA SRBIJU: Kosovo će progurati u UN, Priština i SAD dele iste demokratske vrednosti!

Podeli vest

Sjedinjene Američke Države radiće na tome da Kosovo bude prepoznato kao država član Ujedinjenih nacija, poručila je ambasador SAD pri UN Niki Hejli

Tokom svog govora, ona je rekla da će Sjedinjene Države raditi kako bi Kosovo bilo prepoznato kao država članica Ujedinjenih nacija, jer se Kosovo i SAD poštuju, veruju jedni u druge i dele iste demokratske vrednosti, dodajući da ova vrsta veze ne može biti prekinuta.

TEŠKA BLAMAŽA SAD U SAVETU BEZBEDNOSTI: Ambasadorka Hejli preti i zapisuje neposlušne države, Tramp ukida finansijsku pomoć!

Govoreći o izazovima koje sve države imaju u određenim trenucima, pomenula je da je Kosovo* pomoglo Sjedinjenim Državama tokom nedavne oluje koja je pogodila Teksas.

NUKLEARNI DIJALOG O KOSOVU? Vašington i Priština protiv Moskve i Beograda!

DRAMATIČNO! AMERIKANCI PRAVE NOVI HAG ZA SRBE! U Vašingtonu se sprema novi PAKLENI PLAN!



Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Tagovi:

Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

komentari
Flavie Felix IV

pre 8 godina

Poslali 15 siptara sa metlama da pociste krš.

Maja

pre 8 godina

Sta bi sa "istorijskim pomirenjem USA I Srbije" koje su najavili? Pojeo vuk magarca?

Politika

UDARNO! Milo Đukanović saslušan u Tužilaštvu
Politika

UDARNO! Milo Đukanović saslušan u Tužilaštvu

Bivši predsednik i nekadašnji premijer Crne Gore Milo Đukanović saslušan je u Specijalnom državnom tužilaštvu u okviru istrage koja je protiv njega pokrenuta jer Agenciji za sprečavanje korupcije (ASK), navodno, nije prijavio ručne satove vredne do 225 hiljada evra, saznaje portal Adria.

26.02.2026

19:33

Exatlon

TV

Ameriku čekaju crni dani
Live TV

Ameriku čekaju crni dani

Dejan Jelača, srpski glumac koji živi i radi u Americi gostujući u Info jutru otkrio je kakav je život preko okeana i kako Amerikanci gledaju na poteze svog predsednika Donalda Trampa.

26.02.2026

12:00

Ko to želi smrt Dačiću?
Live TV

Ko to želi smrt Dačiću?

Miljan Damjanović, potpredsednik SRS i Marko Šćepanović, savetnik ministra Ivice Dačića gostujući u Info jutru komentarisali su zlurade komentare na račun zdravstvenog stanja ministra spoljnih poslova.

26.02.2026

10:53

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Zabava

Magazin

Džet set