• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: telegraf.rs

17.03.2020

14:50

NEMA VREMENA ZA ČEKANJE! Civilna garda upala u fabriku i zaplenila 150.000 maski! (VIDEO)

Vesti

NEMA VREMENA ZA ČEKANJE! Civilna garda upala u fabriku i zaplenila 150.000 maski! (VIDEO)

Podeli vest

Španska civilna garda odnela oko 150.000 maski iz jedne fabrike

Španska civilna garda upala je danas u jednu fabriku u oblasti Alcala la Real i zaplenila oko 150.000 maski.

Na snimku se vidi kako vozila garde pune maski kreću put Madrida, kako bi opremu dostavili bolnici u kojima leže zaraženi od korona virusa.

U Španiji su na snazi posebne mere koje dozvoljavaju vojsci i policiji da vrše zaplenu po fabrikama i radnjama kako bi opskrbili najugroženiji.



Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Vruće teme u "Plenumu": Doktorantkinja upozorila na opasnost od blokadera - njen kolega filozof šokirao izjavom o univerzitetu
Politika

Vruće teme u "Plenumu": Doktorantkinja upozorila na opasnost od blokadera - njen kolega filozof šokirao izjavom o univerzitetu

Gosti emisije "Plenum" na Euronews TV - filozofi Filip Grbić i Andrea Jovanović, doktorantkinja Filozofskog fakulteta u Beogradu, govorili su o aktuelnim političkim borbama i podelama u društvu i naveli da su se u proteklih godinu dana u Srbiji dogodili veliki potresi od kojih se društvo još nije oporavilo, kao i da su tome doprinele određene fraze i nazivi za političke protivnike.

08.03.2026

07:41

Exatlon

TV

Ko je sve na merama? Otkrivamo večeras od 20h
Live TV

Ko je sve na merama? Otkrivamo večeras od 20h

Najnovija epizoda Informerove emisije "Na merama" otkriće vam u čemu uživa glumac Mima Karadžić, šta "merka" muzičar Dženan Lončarević, kako izgleda "modni pohod" glumice Vesne Trivalić, na koji način se biznismen Toplica Spasojević odmara od posla, za čime traga fotograf i režiser Dejan Milićević, kuda žuri perjanica Đilasove stranke Branko Miljuš, zašto je poličar u pokušaju Srđan Milivojević teški licemer...

07.03.2026

14:46

Netanijahu uvukao Trampa u rat
Live TV

Netanijahu uvukao Trampa u rat

Profesorka doktorka Radmila Tonković, akademik, Sreten Egerić, pukovnik u penziji i Žarko Rakić, spoljnopolitički komentator gostujući u Info jutru komentarisali su napad Amerike i Izraela na Iran.

06.03.2026

11:55

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Omča! Kad ti kamataš "kavčanin" i "škaljarac"
Region

Omča! Kad ti kamataš "kavčanin" i "škaljarac"

Zelenašenje je "posao" koji se formalizuje različitim suludim ugovorima, legalizuje se otimačina imovine i doživotno dužničko ropstvo. U slučaju da su kamataši "škaljarci" ili "kavčani" zelenašenje poprima još luđi i okrutniji oblik.

08.03.2026

06:30

Užas u Beogradu: Povređena trudnica u tuči
Hronika

Užas u Beogradu: Povređena trudnica u tuči

U poznatom prestoničkom restoranu večeras je došlo do masovne tuče tokom proslave 18. rođendana. Prema prvim nezvaničnim informacijama, povređeno je više osoba, a među njima, navodno, i trudnica.

07.03.2026

23:28

Zabava

Magazin

Džet set