MRAČNA PROŠLOST POLICAJCA ZBOG KOJEG AMERICI PRETI GRAĐANSKI RAT! Brutalno je ugušio Afroamerikanca Džordža Flojda, a SADA SU O NJEMU OTKRIVENI STRAŠNI DETALJI! (VIDEO)
Policajac Derek Čauvin, koji je postao zloglasan širom sveta zbog smrti Afroamerikanca Džordža Flojda, već je jednom pokušao da ubije crnca pre dvanaest godina
Mediji su preplavljeni snimcima iz Mineapolisa na kojima Čauvin kolenom stoji na Flojdovom vratu dok ovaj preklinje za milost i kaže da ne može da diše, nakon čega je 46-godišnjak izdahnuo.
Britanski tabloid Miror javlja kako je pre toga Čauvin imao čak 18 službenih prigovora protiv sebe, od čega su samo dva zaključena disciplinskim merama.
Na ulicama Minesote već danima traju nasilni protesti kojima se traže sankcije za Čauvina nakon brutalnog ubistva Džordža Flojda. Mediji su sada otkrili i da je Čauvin pre dvanaest godina upucao crnca Iru Latrela Tolesa prilikom intervencije u vezi porodičnog nasilja.
Toles je preživeo napad. Novinarima je otkrio kako je policajac 24. maja 2008. banuo u njegov dom nakon što je njegova supruga nazvala 911 pa ga upucao dok je bio u kupatilu. Kaže kako je bio šokiran koliko je policajaca došlo na njegova vrata pa se zaključao u kupatilo, ali policajci su razbili vrata kako bi ušli.
- Bili su u civilu i ničime nisu dali do znanja da su policajci. Nisu ništa rekli nego su me počeli tući. Tukli su me kundacima pištolja - rekao je Toles.
U Mineapolisu je proglašeno vanredno stanje, a na ulice su izašli pripadnici Nacionalne garde SAD nakon sukoba demonstranata sa policijom, povodom nasilne smrti nenaoružanog Afroamerikanca Džordža Flojda tokom policijske intervencije
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
U Mineapolisu je proglašeno vanredno stanje, a na ulice su izašli pripadnici Nacionalne garde SAD nakon sukoba demonstranata sa policijom, povodom nasilne smrti nenaoružanog Afroamerikanca Džordža Flojda tokom policijske intervencije
Vest da je general Ratko Mladić preminuo u pritvorskoj jedinici u Hagu, još jednom je pokazala kakvo je pravo lice blokadera koji po društvenim mrežama histerično slave njegovu smrt.
Poznati blokaderski glumac i politički marginalac Sergej Trifunović pridružio se kampanji mržnje, povodom smrti generala Mladića, pokazavši, po ko zna koji put, da nema ni trunke poštovanja prema ljudskom životu i osnovnom redu.
Nakon vesti da je u haškoj samici preminuo general Ratko Mladić, blokaderska opozicija predvođena Draganom Đilasom i Marinikom Tepić još jednom je pokazala svoje pravo lice i nivo autošovinizma koji vlada u njihovim redovima.
Vesti o smrti generala Ratka Mladića, koji je preminuo danas u 85. godini u Haškom kazamatu, izazvala je talas duboke tuge širom Srbije, a večeras je iz samog centra Užica poslata moćna poruka koja je razbila sve opozicione laži!
Advokat, narodni poslanik i član Predsedništva Srpske napredne stranke Vladimir Đukanović oglasio se potresnom porukom na svom Instagram nalogu povodom smrti generala Ratka Mladića, ne skrivajući veliku tugu i emocije koje su ga savladale.
Voditeljka Tijana Jović pokazala je zanosnu liniju i otkrila koje vežbe radi kako bi održala formu pred početak druge sezone "Exatlona", u kojoj će se pojaviti u ulozi voditeljke sportskog rijalitija.
Nakon što smo objavili vest da Mensur Ajdarpašić ulazi u "Exatlon", komentari ispod Informerove objave na Instagramu samo pršte, a oglasio se i Dejan Dragojević koji je pozdravio potez kolege iz drugog rijalitija!
Pavle Bošković, poznatiji kao Gazda Paja, od septembra ulazi u "Exatlon Srbija", gde će morati da pokaže koliko su mu fizička spremnost, disciplina i izdržljivost na zavidnom nivou., a ovo je njegov profil
Nemanja Radovanović, nekadašnji takmičar "Exatlona", otvoreno je govorio o iskustvu u sportskom rijalitiju, teškim poligonima, povredama, ali i odnosu sa Sanjom, za koju kaže da je postala njegov veliki prijatelj.
Mensur Ajdarpašić, jedan od najprepoznatljivijih bivših učesnika "Zadruge", od septembra će se oprobati u potpuno drugačijoj ulozi – kao takmičar najpoznatijeg sportskog rijalitija "Exatlona".
Ratko Mladić, koji je danas preminuo u Hagu, bivši je general i komandant Glavnog štaba Vojske Republike Srpske tokom rata u Bosni i Hercegovini, kojeg je Haški tribunal osudio na doživotnu kaznu zatvora.
Novinarka Olivera Miletović gostovala je u Info jutru i tom prilikom govorila o napadima na predsednika Srbije Aleksandra Vučića, ali i otkrila detalj iz prošlosti dok su se ona i lider države privatno družili.
Televizijska produkcija dobija novu adresu za velike priče, aktuelne teme i atraktivan program od 1. septembra. U Novom Sadu je otvoren novi studio za emisije, osmišljen tako da spoji savremeni dizajn, najnoviju tehnologiju i uslove koji odgovaraju najvišim produkcijskim standardima.
Tatjana Macura, ministarka bez portfelja u Vladi Srbije, posetila je Leskovac i zajedno sa gradonačelnikom obišla Narodnu biblioteku "Radoje Domanović", kao i štandove na Bulevaru oslobođenja, gde se održava 36. Roštiljijada.
Begunci i osumnjičeni za kojima policija traga na različite načine pokušavaju da zametnu trag i otežaju policiji da ih pronađe. Neki menjaju fizički izgled, drugi koriste tuđa imena i dokumenta, dok pojedini pokušavaju da iza sebe ostave potpuno drugačiji život. Najnoviji slučaj zabeležen je kod Aleksinca, gde je policija u selu Kraljevo uhapsila J. N. iz Aleksinca, za kojim su bile raspisane dve poternice.
Policija u Beogradu i Zaječaru uz asistenciju FAST tima, uhapsila je tri pripadnika hakerske grupe "INF Grupa" koja se dovodi u vezu sa velikim brojem visokoprofilnih ucenjivačkih softvera tzv. ransomware i drugih sajber napada i kompromitacija informacionih sistema u Srbiji i zemljama regiona.
Zajedničkom i precizno koordinisanom akcijom Službe za borbu protiv visokotehnološkog kriminala (VTK), Bezbednosno-informativne agencije (BIA) i više specijalizovanih jedinica MUP-a, razbijena je "INF Grupa" najaktivnija i najopasnija hakerska organizacija koja je do sada delovala na prostoru Balkana.
Holivudski glumac Žan-Klod Van Dam, gost Međunarodnog filmskog festivala u Nišu, sastao se juče sa gradonačelnikom Niša Dragoslavom Pavlovićem, a u Gradskoj kući susreo se i sa mladim karatistima Karate kluba "Niš".
Nacionalni festival filma i televizije - NAFFIT 2026 biće održan od 3. do 6. septembra na Zlatiboru, uz četiri dana projekcija, razgovora, susreta i festivalskih programa posvećenih domaćoj kinematografiji, televiziji i stvaraocima koji su obeležili srpsku audiovizuelnu scenu.
Srpska književnost ima dugu tradiciju humora, satire i komedije, a pojedina dela uspela su da nadžive vreme i ostanu jednako zanimljiva i današnjim čitaocima.
Ako mislite da znate koje je najekskluzivnije mesto u Italiji, možda ćete se iznenaditi. Nije reč o luksuznom restoranu, baru ili klubu, već o čitavom ostrvu Monte Kristu. Ovo izolovano mesto toliko je zaštićeno da je pristup posetiocima strogo ograničen.
Pošto nije imao potrebnu sumu za izdavanje albuma, morao je da razmišlja o sponzorima i pozajmicama, ali mu je otac tada dao savet koji je Dr Iggy zapamtio za ceo život.
Pevač Dr Iggy nekada je važio za velikog zavodnika, a za emisiju "Demanti" govorio je o svojoj prvoj velikoj ljubavi kao i o "menjanju devojaka po smeni".
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.