• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs/Sputnjik

05.06.2020

08:25

ODREĐENA KAUCIJA ZA POLICAJCE OPTUŽENE ZA SAUČESNIŠTVO U UBISTVU FLOJDA! Preti im 40 godina robije!

Vesti

ODREĐENA KAUCIJA ZA POLICAJCE OPTUŽENE ZA SAUČESNIŠTVO U UBISTVU FLOJDA! Preti im 40 godina robije!

Podeli vest

Sud u Mineapolisu odredio je kauciju od milion dolara za tri bivša policajca iz tog grada, optužena za pomaganju u ubistvu Džordža Flojda, Afroamerikanca koji je preminuo nakon što mu je njihov kolega skoro devet minuta klečao na vratu

Kaucija za tri policajca, koji su se juče prvi put pojavila pred sudom, biće smanjena na 750.000 pod određim uslovima, među kojima je gubitak prava na nošenje bilo kakvog ličnog oružja, prenosi Tanjug pisanje Rojtersa.

Sudija je svakome od njih zakazao naredno saslušanje za 29. jun.

Tomas Lejn, Aleksander Kueng i Tou Tao optuženi su juče za pomaganje u drugostepenom ubistvu i drugostepenom ubistvu iz nehata.

Ako budu osuđeni, preti im kazna do 40 godina zatvora.

Dik Šovin, policajac koji je klečao na Flojdovom vratu pre nego što je Afroamerikanac preminuo, optužen je za drugostepeno ubistvo i on će se na sudu pojaviti u ponedeljak.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

ISPRED NJEGOVE RADNJE JE UBIJEN FLOJD Vlasnik objavom o svom redovnom kupcu oduševio Ameriku, a evo šta kaže o policajcima! (VIDEO)
Planeta

ISPRED NJEGOVE RADNJE JE UBIJEN FLOJD Vlasnik objavom o svom redovnom kupcu oduševio Ameriku, a evo šta kaže o policajcima! (VIDEO)

Džordž Flojd ubijen je 25. maja u Minneapolisu, ispred prodavnice 'Cup Foods'. Trgovac je posumnjao da Flojd pokušava da plati račun lažnim novčanicama od 20 dolara, pa je, kako to zahtijeva protokol, kontaktirao policiju ISPRED NJEGOVE RADNJE JE UBIJEN FLOJD Vlasnik objavom o svom redovnom kupcu oduševio SAD! Evo šta kaže o policajcima!

03.06.2020

13:55

sledeća vest

Politika

Exatlon

TV

Šta to čine Branko Miljuš, Ćuta i Miki Aleksić? Gledajte večeras od 20h!
Live TV

Šta to čine Branko Miljuš, Ćuta i Miki Aleksić? Gledajte večeras od 20h!

Četrnaesta epizoda Informerove hit emisije "Na merama" otkriće vam gde poslanik blokader Branko Miljuš “bistri” politiku, čime se bavi samozvani revolucionar Aleksandar Jovanović Ćuta, kakve su gastronomske navike političara u pokušaju Miroslava Aleksića, kako penzionerske dane provodi poznato TV lice Žika Šarenica, te na koji način jedan od glavnih pretendenata za studentsku listu Milo Lompar glumata čoveka iz naroda.

31.01.2026

12:15

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Crnogorac izvadio pištolj iz kese i pucao u čoveka: Ovako se branio lažni dostavljač hrane sa Čukarice (VIDEO)
Hronika

Crnogorac izvadio pištolj iz kese i pucao u čoveka: Ovako se branio lažni dostavljač hrane sa Čukarice (VIDEO)

U Višem javnom tužilaštvu u Beogradu saslušan je državljanin Crne Gore Vukašin M. (20) zbog sumnje da je 30. januara u ulici Ratka Mitrovića, na Čukarici, na podmukao način pokušao da liši života oštećenog D.S. i jer je neovlašćeno nosio pištolj sa pripadajućom municijom, za čije nabavljanje i držanje nije imao odobrenje nadležnog organa.

05.02.2026

18:36

Zabava

Magazin

Džet set