(UZNEMIRUJUĆI VIDEO) ZAPOMAGANJE I KRICI OTROVANOG RUSKOG OPOZICIONARA! Jeziva scena u avionu u trenutku kada je Alekseju Navaljnom pozlilo posle čega je letelica prinudno sletela!
Podeli vest
Ruski opozicioni lider Aleksej Navaljni primljen u bolnicu u Omsku i nalazi se na odeljenju za intenzivnu negu, saopštila je danas Vlada Omske oblasti, a na društvenim mrežama osvanuo je snimak iz aviona na kojem se čuje zapomaganje Navaljnog usled jakih bolova, koji su nastali, kako se sumnja, trovanjem
Krici i jauk čuju se u letelici koja je prinudno sletela u Omsk pošto je Navaljnom odjednom pozlilo nakon što je pre leta popio šolju čaja.
Avion, kojim je ruski opozicioni lider Aleksej Navaljni leteo iz Tomska u Moskvu, hitno je sleteo u Omsku, jer se Navaljnom pozlilo, saopštila je portparolka Fonda za borbu protiv korupcije Kira Jarmiš
20.08.2020
07:48
"Navaljni se trenutno nalazi na jedinici za intenzivnu negu, gde se vrše svi neophodni fizikalni pregledi", navodi se u saopštenju Vlade Omske oblasti.
Vlada je potvrdila da je letilica S7 Erlajnsa, kojom je leteo Navaljni, hitno sletela danas na aerodrom u Omsku.
Prethodno je portparolka Fonda za borbu protiv korupcije Kira Jarmiš saopštila da je avion, kojim je Navaljni leteo iz Tomska u Moskvu, hitno sleteo u Omsku jer mu je pozlilo.
"Pretpostavljamo da su Alekseja otrovali nečim što su sipali u čaj. To je bilo jedino što je pio od jutros", navela je Jarmiš.
Ona je navela da je Navaljni priključen na respirator i da je bez svesti, prenosi agencija TAS S. Glavni lekar bolnice u Omsku Aleksandar Murahovski rekao je Sputnjiku da je Navaljni na intenzivnoj nezi i da je njegovo stanje teško.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Peka
pre 4 godine
Priprema za izazivanje nereda i u Rusiji, paralelno sa neredima u Belorusiji.
Avion, kojim je ruski opozicioni lider Aleksej Navaljni leteo iz Tomska u Moskvu, hitno je sleteo u Omsku, jer se Navaljnom pozlilo, saopštila je portparolka Fonda za borbu protiv korupcije Kira Jarmiš
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić u subotu, 15. marta, može da završi pod zemljom jer mrtva usta ne govore! Policajci slobodno mogu da se ubijaju, niko za to neće odgovarati!
Roditelji dece koja idu u osnovnu školu "Radoje Domanović" pokrenuli su akciju podrške zaposlenima u toj obrazovnoj instituciji, ali način na koji je sprovode je krajnje bizaran.
Srpska pravoslavna crkva i njeni vernici danas slave Prepodobnog Vasilija Ispovednika, kada se izbegava svađa i loše misli, a sveće se pale za oprost grehova.
U okviru preventivnih akcija i mera obezbeđenja u školama, policijski službenici Policijske stanice Vučitrn, danas su sproveli mere bezbednosti i provere u školama.
Majka pokojnog Aleksandra Halabrina, Mara Halabrin, prepoznala je svog sina na nekoliko fotografija izvedenih kao dokaz tužilaštva na suđenju ''vračarskom klanu''.
Petar P. (30) iz Ćićevca podlegao je povredama koje je zadobio u teškoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila 2. marta u tom gradu, a na društvenim mrežama se njegovi prijatelji opraštaju od njega potresnim porukama.
Denver Nagetsi pretrpeli su ubedljiv poraz na svom terenu od Minesote rezultatom 115:95. Srpski centar Nikola Jokić bio je jedina svetla tačka tima, postigavši 34 poena uz osam skokova i četiri asistencije.
Lenoks Luis i Ivander Holfild odmerili su snage 13. marta 1999. godine u Njujorku, a odlukom sudija meč je završen nerešenim rezultatom što je izazvalo brojne kontroverze.
Odigrane su poslednje utakmice osmine finala Lige šampiona i putnici u narednu fazu su Real Madrid, koji je sa penala eliminisao Atletiko, Arsenal i Aston Vila.
Fudbaleri Borusije iz Dortmunda plasirali su se u četvrtfinale Lige šampiona pošto su u revanš meču pobedili Lil u gostima 2:1. U prvom meču odigranom na "Vestfalenu" bilo je 1:1, pa je nemački predstavnik otišao dalje.
Da li je moguće? Još jedna od situacija za koju se kaže taman kad mislite da ste sve videli, uvek se nešto nađe. U finalu jednog čelendžera meča jednog Čelendžera u Grčkoj gde je Marek Gengel predao meč na tri meč lopte.
Aleksandra Prijović večeras se pojavila na koncertu Marije Šerifović u Sava centru, iako to niko nije očekivao jer dva dana ranije nije došla na događaj koji su organizovali Brena i Boba.
Večeras se održava spektakularni koncert "Pesmom kroz vreme", na kome će nastupiti nekadašnji učesnici i finalisti "Zvezda Granda", a na samom početku voditeljka Suzana Mančić pomenula je Sašu Popovića.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar