• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs/sputnjik

23.10.2020

11:01

TINEJDŽER PLANIRAO DA UBIJE BAJDENA?! Na internetu tražio kućnu adresu političara, POLICIJA SE ŠOKIRALA kad je otvorila njegov KOMBI!

Vesti

TINEJDŽER PLANIRAO DA UBIJE BAJDENA?! Na internetu tražio kućnu adresu političara, POLICIJA SE ŠOKIRALA kad je otvorila njegov KOMBI!

Podeli vest

Tinejdžer, koji je uhapšen u maju u Severnoj Karolini, planirao je, sudeći prema zapisnicima suda, da ubije demokratskog predsedničkog kandidata Džoa Bajdena

U dokumentima suda, objavljenim u četvrtak, navodi se da je istraga pokazala da je 19-godišnji Aleksander Hilel Trisman pretraživao na internetu kućnu adresu Bajdena, kao i da je bio u restoranu udaljenom nekoliko kilometara od doma bivšeg američkog potpredsednika.

On je, takođe, napravio listu na kojoj se pominje Bajdenovo ime, a koja se završava sa „ubiti“. U njegovom kombiju pronađeno je oružje, eksploziv, nekoliko vozačkih dozvola, stotine hiljada dolara u kešu, kao i knjige sa instrukcijama kako napraviti bombu.

Policija je saopštila da je u kompjuteru osumnjičenog pronađena dečja pornografija, kao i prepiska u „čet rumu“ sa drugim korisnicima, gde je navodno govorio da planira da ubije Bajdena.

Tinejdžer se trenutno nalazi u pritvoru i suočava se sa optužbama za dečju pornografiju, a kako navodi RT, protiv njega se prikupljaju dokazi i u vezi sa Bajdenom.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

BAJDEN OPTUŽIO SRBE ZA GENOCID! Objavio plan za Bosnu, Srbe okarakterisao kao agresore i zločince!
Planeta

BAJDEN OPTUŽIO SRBE ZA GENOCID! Objavio plan za Bosnu, Srbe okarakterisao kao agresore i zločince!

Kampanja Džoa Bajdena, kandidata demokrata na predsedničkim izborima u Sjedinjenim Američkim Državama, obajavila je dokument prema kojem se navodi da će on "zauvek biti protiv mržnje, a da će podržavati suverenitet, teritorijalni integritet i multietnički karakter Bosne i Hercegovine", prenose bosansko-hercegovački mediji, bez preciziranja kada je dokument objavljen

20.10.2020

11:31

sledeća vest

Politika

TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje
Live TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje

Urednik i voditelj emisije "Dobro veče Srbadijo" Igor Ćurčić ugostiće sutra od 22 sata uživo velikog humanitarca i direktora vladine kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju Arno Gujona, koji će govoriti o godišnjici stravičnog pogrom nad Srbima 17. Marta 20024. godine. Igorovi gosti biće i zdravičar i čuvar srpske tradicije Dragiša Simić, kao i harmonikaš Dragan Todorović, ali i sestre Gobović, Marija i Marina koje svojim glasovima pronose i čuvaju srpski etno melos.

16.03.2026

15:49

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Zabava

Magazin

Džet set