BAJDEN ZABORAVIO KAKO SE TRAMP ZOVE! Nazvao ga pogrešnim imenom, supruga mu bezuspešno suflirala... SADA SE I TRAMP OGLASIO! (VIDEO)
Podeli vest
Demokratski predsednički kandidat na izborima u Sjedinjenim Američkim Državama Džozef Bajden zaboravio je, izgleda, kako se zove njegov republikanski rival i aktuelni predsednik Donald Tramp
Bajden se, u prisustvu supruge Džil, obratio glasačima i rekao kako "moramo da sprečimo još četiri godine Džordža".
Američki predsednik Donald Tramp i prva dama Melanija ugostili su više stotina mališana, prerušenih u superheroje, jednoroge, kosture i minijaturne verzije predsednika i njegove supruge tokom proslave Noći veštica u Beloj kući
26.10.2020
14:12
WATCH: Joe Biden confuses President Trump with George Bush.
"Još četiri godine Džordža, ovaj Džordža - i naći ćemo se u poziciji gde ako Tramp bude izabran, bićemo u drugačijem svetu", kazao je Bajden.
Dok govori, supruga koja se nalazi pored njega dva puta otvara usta kada Biden kaže "Džordž", pa su neki špekulirali da mu možda šapuće "Tramp". Snimak je mnoge nasmejao, pa su ljudi raspravljali da li je Bajden pomešao Trampa sa Džordžom Bušom starijim ili Džordžom Bušom mlađim. Oni su republikanci i bivši predsednici SAD.
Bajdenova greška nije, naravno promakla Trampu.
"Džo Bajden me je nazvao Džordžom juče. Nije mogao da se seti mog imena. Dobio je malu pomoć od voditelja da završi intervju. Kartel lažnih vesti radi prekovremeno da bi ovo zataškao", napisao je Tramp na svom Tviter nalogu.
Joe Biden called me George yesterday. Couldn’t remember my name. Got some help from the anchor to get him through the interview. The Fake News Cartel is working overtime to cover it up!
— Donald J. Trump (@realDonaldTrump) October 26, 2020
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Perica
pre 4 godine
Senilna bu...a! Ako Ameri glasaju za ovog oni su skroz podilkanili. Jao svetu ako dođe na vlast!
Predsednik Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp oduzeo je bezbednosne dozvole bivšoj američkoj potpredsednici Kamali Haris, bivšoj sekretarki države Hilari Klinton, još nekoliko članova administracije bivšeg predsednika Džozefa Bajdena i drugim istaknutim demokratama.
Američki predsednik Donald Tramp i prva dama Melanija ugostili su više stotina mališana, prerušenih u superheroje, jednoroge, kosture i minijaturne verzije predsednika i njegove supruge tokom proslave Noći veštica u Beloj kući
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je Amerikancima koji prate vesti o situaciji u Srbiji da CNN govori protiv njega na isti način kako je to činio i protiv predsednika SAD Donalda Trampa.
Redakcija portala Informer.rs došla je u posed snimka sa sigurnosnih kamera na kom se vidi muška osoba kako užurbano trči, a policija veruje da je reč o Jovanu Miletiću, sinu Miše Miletića, koji je večeras upucao Bojana Mihajlovića u Odžacima.
Jedan student Pravnog fakulteta Univerziteta u Kragujevcu je večeras zaustavljen od strane policije, a kod njega su pronađene pune kutije biber sprejeva, uniforme, ali i štitovi.
Roditelji četvorogodišnjakinje iz Beograda, uočili su neobičnu promenu na njenom oku, koja je ličila na čmičak, a pravu dijagnozu koja ih je šokirala saznali su tri dana kasnije!
Ministar u Vladi Republike Srbije zadužen za međunarodnu ekonomsku saradnju i oblast društvenog položaja crkve u zemlji i inostranstvu, koji je ujedno i kopredsedavajući Međuvladinog srpsko-ruskog komitet za trgovinu, ekonomsku i naučno-tehnološku saradnju, dr Nenad Popović, sastao se danas u Vladi Srbije sa zamenikom šefa administracije predsednika Ruske Federacije, Maksimom Oreškinim.
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu, Policijske ispostave za bezbednost na rekama, izvukli su danas ženski leš najverovatnije starosti oko deset godina, iz reke Save.
Selektor srpske reprezentacije, Dragan Stojković, imaće mnogo lakši posao pri odabiru startnih 11 fudbalera za revanš meč baraža Lige nacija sa Austrijom u nedelju (18.00, RTS 1, Arena premijum 1) pošto su se posle jednog meča suspenzije vratili čak četvorica fudbalera.
Vesna Zmijanac operisana je pre dve godine u Kliničkom centru Srbije, kada joj je ugrađen bajpas. Sada je njena ćerka Nikolija otkrila kako se pevačica ponašala nakon zahvata.
Pevačica Goca Tržan uživa u braku sa Rašom Novakovićem, a jednom prilikom je otkrila da je njegovo zdravstveno stanje bilo do te mere narušeno da nije mogao da svira.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar