• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Tanjug

29.10.2020

10:57

LUKAŠENKO SMENIO MINISTRA UNUTRAŠNJIH POSLOVA! Predsednik Belorusije pojačava bezbednost, smenjene zvaničnike imenovao za saradnike!

Vesti

LUKAŠENKO SMENIO MINISTRA UNUTRAŠNJIH POSLOVA! Predsednik Belorusije pojačava bezbednost, smenjene zvaničnike imenovao za saradnike!

Podeli vest

Predsednik Belorusije Aleksandar Lukašenko smenio je danas ministra unutrašnjih poslova Jurija Katajeva kojeg je zajedno sa još dvojicom bezbednosnih zvaničnika potom imenovao za predsedničke saradnike, navila je Belta

Ovaj potez poslednji je u nizu koje Lukašenko čini kako bi ojačao uticaj na domaću bezbednost imajući u vidu proteste i štrajkove koji parališu zemlju već nedeljama, navodi Rojters.

Novi ministar unutrašnjih poslova je Ivan Kurbakov, koji je bio načelnik policije u Minsku.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

"Dobro veče Srbadijo" - NATO bombardovanje, neispričane priče 27 godina kasnije
Live TV

"Dobro veče Srbadijo" - NATO bombardovanje, neispričane priče 27 godina kasnije

Urednik i voditelj emisije Dobro veče Srbadijo ugostiće predsednika skupštinskog odbora za odbranu i unutrašnje poslove Milovana Drecuna, zatim novinara Sašu Borojevića, advokata Srđana Aleksića poznatog po inicijativi da građani i institucije Srbije tuže NATO, kao i njegovog italijanskog kolegu advokata Anđela Fiore Tartalju koji je u više navrata pobedio NATO na sudu, zastupajući italijanske vojnike koji su boraveći na Kosovu i Metohiji oboleli od kancera.

23.03.2026

18:29

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Zabava

Magazin

Džet set