NEMA VREMENA ZA PEVANJE SA BALKONA I PROZORA! Šef odeljenja za reanimaciju poslao alarmantnu poruku, situacija je SUVIŠE OZBILJNA!
Podeli vest
Šef odeljenja za reanimaciju bolnice Verčeli u italijanskoj regiji Pijemonte, doktor Ðuzepe Barbarelo, poručio je, nakon što je i sam zaražen kovidom-19, da nema više vremena za gubljenje na proteste i negiranje pandemije, kao ni vremena za ubeđivanje da je potrebno nositi masku
- Nema vremena ni za pevanje sa balkona i prozora - napisao je lekar na svom Fejsbuk profilu, prenosi "Fanpejdž".
Rast broja zaraženih i preminulih od kovida-19 u Italiji poslednjih nekoliko dana je stabilan, ali se zadržao na visokom novou, a nove mere za suzbijanje virusa za naučnike i stručnjake kasne, dok čelnici pogođenih regija protestuju
05.11.2020
10:57
On navodi da nema više vremena za gubljenje jer je situacija suviše ozbiljna.
- Moramo se boriti ne samo protiv korona virusa, već i protiv virusa neznanja. Vreme je da prestanete da verujete da ste svemogući, ubeđeni da vama virus ne može ništa - poručio je dokor Barbarelo.
Foto: Tanjug/AP
On je istakao da virus pogađa i one koji, poput njega, preuzimaju sve mere zaštite i u smenama po 12 sati rade u zaštitnim odelima.
- Uozbiljite se, jer je i situacija ozbiljna i poštujte one koji vas leče, ali poštujte i sebe same - poručuje doktor Barbarelo.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Rast broja zaraženih i preminulih od kovida-19 u Italiji poslednjih nekoliko dana je stabilan, ali se zadržao na visokom novou, a nove mere za suzbijanje virusa za naučnike i stručnjake kasne, dok čelnici pogođenih regija protestuju
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić u subotu, 15. marta, može da završi pod zemljom jer mrtva usta ne govore! Policajci slobodno mogu da se ubijaju, niko za to neće odgovarati!
Roditelji dece koja idu u osnovnu školu "Radoje Domanović" pokrenuli su akciju podrške zaposlenima u toj obrazovnoj instituciji, ali način na koji je sprovode je krajnje bizaran.
Srpska pravoslavna crkva i njeni vernici danas slave Prepodobnog Vasilija Ispovednika, kada se izbegava svađa i loše misli, a sveće se pale za oprost grehova.
U okviru preventivnih akcija i mera obezbeđenja u školama, policijski službenici Policijske stanice Vučitrn, danas su sproveli mere bezbednosti i provere u školama.
Majka pokojnog Aleksandra Halabrina, Mara Halabrin, prepoznala je svog sina na nekoliko fotografija izvedenih kao dokaz tužilaštva na suđenju ''vračarskom klanu''.
Petar P. (30) iz Ćićevca podlegao je povredama koje je zadobio u teškoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila 2. marta u tom gradu, a na društvenim mrežama se njegovi prijatelji opraštaju od njega potresnim porukama.
Denver Nagetsi pretrpeli su ubedljiv poraz na svom terenu od Minesote rezultatom 115:95. Srpski centar Nikola Jokić bio je jedina svetla tačka tima, postigavši 34 poena uz osam skokova i četiri asistencije.
Lenoks Luis i Ivander Holfild odmerili su snage 13. marta 1999. godine u Njujorku, a odlukom sudija meč je završen nerešenim rezultatom što je izazvalo brojne kontroverze.
Odigrane su poslednje utakmice osmine finala Lige šampiona i putnici u narednu fazu su Real Madrid, koji je sa penala eliminisao Atletiko, Arsenal i Aston Vila.
Fudbaleri Borusije iz Dortmunda plasirali su se u četvrtfinale Lige šampiona pošto su u revanš meču pobedili Lil u gostima 2:1. U prvom meču odigranom na "Vestfalenu" bilo je 1:1, pa je nemački predstavnik otišao dalje.
Da li je moguće? Još jedna od situacija za koju se kaže taman kad mislite da ste sve videli, uvek se nešto nađe. U finalu jednog čelendžera meča jednog Čelendžera u Grčkoj gde je Marek Gengel predao meč na tri meč lopte.
Aleksandra Prijović večeras se pojavila na koncertu Marije Šerifović u Sava centru, iako to niko nije očekivao jer dva dana ranije nije došla na događaj koji su organizovali Brena i Boba.
Večeras se održava spektakularni koncert "Pesmom kroz vreme", na kome će nastupiti nekadašnji učesnici i finalisti "Zvezda Granda", a na samom početku voditeljka Suzana Mančić pomenula je Sašu Popovića.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar