TRAMP OBJAVIO VELIKU POBEDU U NEVADI! Izneo dokaze o odbačenim glasačkim listićima!
Podeli vest
Tramp je na tviter profilu napisao: "Velika pobeda u Nevadi, odbačen je veliki broj glasačkih listića" i naveo da je to "veliki uticaj“ na njegovu borbu za dokazivanje izbornih neregularnosti
Tramp je objavio tvit advokata Adama Pola Laksalta i novinarke Megan Meserli, koji su objavili kako je u najvećem okrugu Nevade, Klark kauntiju, odbačena čak šestina glasova zbog "neobjašnjivih neslaganja“.
Predsednik SAD Donald Tramp se suočava sa pritiskom da mora da sarađuje sa timom izabranog predsednika Džoa Bajdena kako bi došlo do što lakše primopredaje vlasti u januaru, prenosi AP
09.11.2020
08:24
Kako je naveo Laksalt, radi se o oko 153.000 glasova.
Big victory moments ago in the State of Nevada. The all Democrat County Commissioner race, on same ballot as President, just thrown out because of large scale voter discrepancy. Clark County officials do not have confidence in their own election security. Major impact! https://t.co/TLHnFKNN6g
— Donald J. Trump (@realDonaldTrump) November 16, 2020
Prethodno je objavio kako je u Pensilvaniji broj odbačenih glasačkih listića pristiglih poštom 30 puta manji nego na prethodnim izborima 2016. godine.
The rate of rejected Mail-In Ballots is 30 X’s lower in Pennsylvania this year than it was in 2016. This is why they kept our poll watchers and observers out of the “SACRED” vote counting rooms!https://t.co/QPlzfimbd4
— Donald J. Trump (@realDonaldTrump) November 16, 2020
- Zbog toga nisu dozvolili našim posmatračima da budu prisutni tokom prebrojavanja glasova - naveo je Tramp.
Georgia won’t let us look at the all important signature match. Without that the recount is MEANINGLESS. Open up unconstitutional Consent Decree, NOW! @BrianKempGA
— Donald J. Trump (@realDonaldTrump) November 16, 2020
On je dodao i da Džordžija ne dozvoljava proveru verodostojnosti potpisa na kovertama kojima su poslati glasački listići, zbog čega je ponovno prebrojavanje, kako je napisao "besmisleno".
Clark County, Nevada officials said they weren’t investigating voter fraud because they didn’t have the time or resources.
But they just threw out 153k ballots for a County Commission race because of fear of fraud.
But they weren’t even looking for fraud! Wow.
— Richard Grenell (@RichardGrenell) November 17, 2020
O odbacivanju glasova u Nevadi na svom Tviteru pisao je i Trampov saradnik Ričard Grenel. On je naveo kako "zvaničnici Nevade ne mogu da proveravaju izbornu krađu jer nemaju vremena ni resursa. Ali su odbacili 153.000 glasačkih listića u strahu od krađe. A krađu nisu ni proveravali“.
Nevada, Pensilvanija i Džordžija su države u kojima Trampov advokatski tim pokušava da dokaže izborne nepravilnosti.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Predsednik SAD Donald Tramp se suočava sa pritiskom da mora da sarađuje sa timom izabranog predsednika Džoa Bajdena kako bi došlo do što lakše primopredaje vlasti u januaru, prenosi AP
Sjedinjene Američke Države pristale su na iranski predlog u 10 tačaka, tvrdi Teheran, dok je američki predsednik Donald Tramp u objavi naveo da je Vašington dobio taj plan i da on može da bude pouzdana osnova za pregovore.
Tajkunski Danas koji ne bira sredstva i način da udara na vlast nađe zemlje, pa i na državu Srbiju, na naslovnoj strani objavio je tekst sa priznanjem koje je malo ko očekivao od ovakvog, antisrpski nastrojenog, medija.
Drugo veče zaredom zaposleni na tajkunskoj N1 održali su protest ispred zgrade ovog medija koji je dobio nove vlasnike i direktora, a njih su, kako se i očekivalo, podržali neki od najpoznatijih blokadera, očajni jer su, kako su uvereni, izgubili svoje glasilo za podršku u rušenju Srbije.
Sociolog i profesor na Filozofskom fakultetu Vladimir Vuletić oglasio se povodom najave predsednika Srbije Aleksandra Vučića da bi vanredni parlamentarni izbori mogli da se održe i na leto ako ne bude velike krize, ka kojoj svet i Srbiju gura rat na Bliskom istoku.
Zvanično je počelo emitovanje Srpskog dnevnika, udarne informativne emisije u do sada neviđenom formatu. U našem Srpskom dnevniku čuje se glas naroda, a jedini prioritet je istina!
Srpski dnevnik počinje danas, 6. aprila u 21 čas! Osim najvažnijih vesti i tema, gledaoci će imati priliku da prvi saznaju i najtačniju vremensku prognozu, poručila je jedna od voditeljki Marijana Milićeivć.
Zavod za zaštitu spomenika kulture Niš saopštio je da su tokom arheoloških iskopavanja na lokalitetu Novosel kod Malče pronađeni deo naselja i grobovi čija se starost procenjuje na oko 8.000 godina.
Ovogodišnji Konkurs za upis dece u predškolske ustanove na teritoriji Beograda počinje danas, 8. aprila, i trajaće do 8. maja, izjavila je gradska sekretarka za obrazovanje i dečju zaštitu Aleksandra Čamagić.
U Srbiji će danas nakon pretežno sunčanog jutra biti promenljivo oblačno sa sunčanim intervalima, dok se uveče u Banatu i na istoku Srbije ponegde očekuje kratkotrajna kiša. Temperature će se kretati od 2 do 16 stepeni.
Nakon što je obavešten da je došlo do nesreće na gradilištu na Novom Beogradu, javni tužilac Trećeg osnovnog javnog tužilaštva u Beogradu izašao je na lice mesta kako bi obavio uviđaj.
Policija u Beogradu, u saradnji sa Prvim osnovnim javnim tužilaštvom, uhapsila je Bugarku, osumnjičenu da je 6. aprila u Beogradu, u autobusu na liniji boj 79, iz torbe žene, ukrala novčanik sa 120 evra i 54.000 dinara,
Maloletni B.P. (16) koji je priveden nakon što je u Obrenovcu ubio vanbračnu partnerku svog dede Mirelu M. (51), a potom izbo i njega, sin je Aleksandra R. koji je pre četiri meseca pucao na mladiće na parkingu.
Glumica Brankica Sebastijanović pojavila se sinoć na premijeri filma "Gospodari oluje" u Beogradu, a publika je konačno mogla da je vidi na nekom javnom događaju posle mnogo godina.
Sinoć je u beogradskoj MTS dvorani održana dugo iščekivana premijera filma "Gospodari oluje", a svu pažnju prisutnih ukrao je najintrigantniji par domaće javne scene, Lazar Ristovski (73) i njegova partnerka Anica Lazić (34).
Film "Gospodar oluje", u režiji i po scenariju Zorana Lisinca i Domagoja Mazurana, premijerno je sinoć prikazan u Mts dvorani, dok redovna bioskopska distribucija počinje 9. aprila.
Pevačica Nataša Alimpić rekla je jednom prilikom da se viđala sa 46 godina starijim kolegom Harisom Džinovićem, a sada preti da će javno objaviti "materijal".
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar