SNAŽNO ĆEMO SE USPROTIVITI AKO SE DOVEDU U PITANJE SPORAZUMI O REŠVANJU SPORAZUMA OKO NAGORNO-KARABAHA! Lavrov nema dilemu!
Podeli vest
Moskva će se snažno usprotiviti pokušajima da se dovedu u pitanje trilateralni sporazumi o rešavanju sukoba oko Nagorno-Karabaha, izjavio je danas ruski ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov nakon posete ruskih međuagencijskih delegacija Azerbejdžana
- Oni koji geopolitičke ambicije stavljaju na prvo mesto neće moći ništa da postignu i mi ćemo se snažno usprotiviti takvim pokušajima, fokusirajući se na napore da sprovedemo sporazume koji su u interesu ljudi koji žive u regionu - istakao je Lavrov, komentarišući izveštaje da su Sjedinjene Države i njihovi saveznici nastojali da potkopaju sporazume, prenosi TAS S.
Predsednik Rusije Vladimir Putin rekao je danas liderima G20 da je Rusija spremna da obezbedi svoju vakcinu Sputnjik V drugim zemljama kojima je potrebna
Ruski predsednik Vladimir Putin, azerbejdžanski predsednik Ilham Alijev i jermenski premijer Nikol Pašinjan potpisali su 9. novembra zajedničko saopštenje o potpunom prekidu vatre u Nagorno-Karabahu počev od 10. novembra.
Ruski lider je rekao da će Azerbejdžan i Jermenija zadržati pozicije koje su osvojili i da će ruski mirovnjaci biti raspoređeni u regionu.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
dzudza basadzija
pre 5 godina
MALO JE PRIMEDBI NA PRETHODNI KOMENTAR.U NJEGOVU "KORIST" GOVORE CINJENICE.TU NEMA NI MILE NI CILE!OSTAVIMO PO STRANI UKUPNU NADMOC AZERBAJDZANA NAD JERMENIJOM,TO I NIJE ZA UPOREDJIVANJE,CISTO SA EKONOMSKE STRANE.ONO STO JE MENE STRASNO ZBUNILO,JE TO KAKO SU AZERI,MALTE NE SA LAKOCOM ZATRLI PVO JERMENA?CITAO SAM NEKA OPRAVDANJA SA RUSKE STRANE...SMESNO!TU JERMENIJA SA TOLIKOM "SILOM" IZA LEDJA,NIJE SMELA DA IZGUBI NI PEDALJ VAZDUHA!IMALO SE VREMENA I ZA POSTAVLJANJE SATELITA U POZICIJE,I DA SE SA TIM "SVEMOCNIM RADARIMA",KOJI IZ JERMENIJE,PAZITE!KONTROLISU SREDOZEMLJE!!!???DA NI VRABAC NE MOZE DA PRELETI!!!???...AJDE MANIMO SE I TUDJIH MUKA,POGLEDAJMO MALO U SOPSTVENO DVORISTE...PO NJEMU SMO VEC RASPOREDILI..."PANCIRE"....???NEKAKO MI TO DUSANJE U GRUDI,ZBOG NJIH....POSTADE NECUJNO....DA LI SMO SE ODJEDNOM OSVESTILI???DA LI I SADA IMA ONIH KOJI SE NA DZLETOVU PRIMEDBU:STA SA NJIMA U TOTALNOM OKRUZENJU NAJMOCNIJE SILE NA SVETU,JOS UVEK SMEJU,PO NJEMU PLJUJU,PRETE MU,VREDJAJU...???NA POCETKU SUKOBA,PISAO SAM VAM....MNOGO MI JE ZAO JERMENA....DA LI MI SADA VERUJETE???GDE JE SAV "PRAVOSLAVNI SVET"?AKO VIDIMO KAKO JE "ONAJ DRUGI" SLOZAN DO TOTALNOG IZGINUCA...SDA,POSLE SVEGA OVOGA,NAJVISE MI JE ZAO NAS SAMIH....TESKO NAMA!
Rat sa Iranom povećava stratešku važnost Južnog Kavkaza i dok rat besni u Iranu, Južni Kavkaz postao je jedan od retkih stabilnih koridora između Azije i Evrope.
Predsednik Rusije Vladimir Putin rekao je danas liderima G20 da je Rusija spremna da obezbedi svoju vakcinu Sputnjik V drugim zemljama kojima je potrebna
Američki potpredsednik Džej Di Vens na zatvorenim sastancima dovodi u pitanje zvanične tvrdnje Pentagona o uspehu rata protiv Irana, objavio je Atlantik.
Sjedinjene Američke Države neće dozvoliti Iranu da zadrži kontrolu nad Ormuskim moreuzom i da prolazak brodova kroz taj strateški pomorski pravac pretvori u instrument pritiska, izjavio je američki državni sekretar Marko Rubio.
Darko Mladić, sin generala Ratka Mladića, izjavio je da je zdravstveno stanje njegovog oca i dalje teško i da nije siguran da će do kraja sedmice Mehanizam za krivične sudove u Hagu odgovoriti na zahtev za njegovo puštanje na lečenje u Srbiju.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ugostiće danas predsednika Švajcarske Konfederacije Gi Parmelina, koji će boraviti u zvaničnoj poseti Srbiji 28. i 29. aprila 2026. godine.
Predsednik Srpske radikalne stranke (SRS) prof. dr Vojislav Šešelj izneo je jezivo upozorenje nakon najnovijeg pokušaja atentata na predsednika Sjedinjenih Američkih Država Donalda Trampa.
U Srbiji će u danas, nakon hladnog jutra, tokom dana na severu biti umereno oblačno, dok će u ostalom delu zemlje preovladavati pretežno sunčano i toplo vreme.
Na društvenim mrežama pojavila se fotografija automobila gotovo potpuno prekrivenog ptičjim izmetom, što je podstaklo brojne šaljive komentare da bi njegov vlasnik mogao imati sreće i osvojiti dobitak na Lotou.
Na četiri i po godine zatvora nepravosnažno je danas osuđen bivši šef kriminalističke policije PU primorsko-goranske Željko Kruneš jer je pokušao da organizuje ubistvo unuka Slavice Šote, riječke preduzetnice i aktivistkinje koja se godinama bori protiv korupcije.
Policija u Sremskoj Mitrovici, a po nalogu Osnovnog javnog tužilaštva u Rumi, uhapsila je B. M. (66) iz Sremske Mitrovice, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo nedozvoljen promet akciznih proizvoda.
Umesto jakih hemikalija, postoje jednostavna prirodna rešenja koja mogu da oteraju mrave i spreče da se ponovo pojave. Ključ je u mirisima koje mravi ne podnose.
Ovi mafini su idealni za brz doručak, užinu za školu ili slatki zalogaj uz jutarnju kafu, a toliko ukusni da će nestati pre nego što stignu da se ohlade.
Pevačica Nadica Ademov ističe da nikada nije patila od brendiranih stvari, ali je osudila one koji nemaju i žele da pokažu bogatstvo, te nose fejk garderobu.
Pevačica Anđela Ignjatović Breskvica je raskinula dugogodišnju vezu sa Nemanjom, a nedavno je govorila o raskidu, iako nije proznala tada da više nisu zajedno.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar