STAVLJENA TAČKA NA AMERIČKE IZBORE! Vođa republikanaca u Senatu čestitao Bajdenu na pobedi! (VIDEO)
Podeli vest
Vođa republikanske većine u američkom Senatu, Mič MekKonel, čestitao je danas izabranom predsedniku Džou Bajdenu i izabranoj potpredsednici Kamali Haris pobedu na izborima 3. novembra
Dan nakon što je Elektorski koledž potvrdio pobedu Bajdena na predsedničkim izborima, MekKonel je rekao da SAD "od jutros zvanično imaju izabranog predsednika i izabranu potpredsednicu".
Republikanci u biračkom odboru u okrugu Vejn, najvećem u državi Mičigen, uspeli su da zaustave sertifikovanje rezultata, što bi privremeno moglo da zaustavi zvanično proglašenje pobede demokrate Džoa Bajdena u toj državi
18.11.2020
13:56
- Elektorski koledž je rekao svoje. Danas želim da čestitam izabranom predsedniku Džou Bajdenu - rekao je MekKonel za govornicom Senata.
Kako navodi CNN, njegova izjava je značajna s obzirom na to da mnogi republikanci u Senatu ne žele da priznaju pobedu Bajdena uprkos odluci Elektorskog koledža.
MCCONNELL: “The Electoral College has spoken. So, today I want to congratulate President-elect Joe Biden." pic.twitter.com/Vq86u52R9G
— Daily Caller (@DailyCaller) December 15, 2020
MekKonel, republikanac iz Kentakija, prethodno je govorio o mandatu Donalda Trampa u prošlom vremenu.
On je pohvalio dostignuća Trampove administracije, ističući ekonomski prosperitet, spoljnu politiku i imenovanja u pravosuđu.
- Autsajder koji se zakleo da će da protrese Vašington i vodi našu zemlju ka novim dostignućima, i kod kuće i u inostranstvu uradio je upravo to. Predsednik Tramp i potpredsednik Majk Pens zaslužuju našu zahvalnost za neumoran rad i ključne uloge u ovim i imnogim drugim pobedama - rekao je MekKonel.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Republikanci u biračkom odboru u okrugu Vejn, najvećem u državi Mičigen, uspeli su da zaustave sertifikovanje rezultata, što bi privremeno moglo da zaustavi zvanično proglašenje pobede demokrate Džoa Bajdena u toj državi
Na društvenim mrežama među blokaderima, kruži video, najverovatnije napravljen veštačkom inteligencijom, koji prikazuje razgovor blokadera o tome kako će zapaliti Vučića.
Advokat blokader Aleksandar Olenik, kom je očigledno jedan od glavnih zadataka blaćenje predsednika Srbije Aleksandra Vučića, sad je otišao još dalje u svojoj prvljavoj kampanji protiv srpskog lidera pa iskoristio Ukrajinu kako bi ga zavadio sa šefom Kremlja Vladimirom Putinom.
Policijska uprava za grad Beograd ističe da su neistiniti navodi koji su se pojavili u pojedinim medijima i na društvenim mrežama, a u kojima se tvrdi da su policijski službenici Policijske stanice Palilula, Policijske uprave za grad Beograd, odbili da obezbeđuju prostor Pionirskog parka, gde se održava prijavljeno javno okupljanje.
Šesta epizoda Informerovog TV spektakla “Na merama”, koja se emituje večeras od 20h, otkriće vam zašto je “žuti političar” Borko Stefanović dobio “titulu” “Pakleni vozač”, šta u teretani radi Borkov partijski šef i tajkun Dragan Đilas, gde posle Skupštine odlazi njihova stranačka drugarica Marinika Tepić…
Prošle sedmice u popularnoj Informerovoj TV emisiji "Na merama" mogli ste, između ostalog, da vidite, kako biznismen iz Ratkova Branko Babić sa Draganom J. Vučićevićem dogovara kupovinu medija Junajted grupe, šta na pijaci pazari ministarka Milica Đurđević Stamenkovski, kakve turustičke aranžmane merka poslanica-blokaderka Biljana Đorđević, gde penzionerske dane provodi nekadašnji lider SPO-a Vuk Drašković…
Gosti Info jutra Nikola Rađen, bivši vaterpolista, Dragan Vasiljković, fondacija "Kapetan Dragan" i Branko Babić, biznismen komentarisali su uvrede na račun Srba koje dolaze iz regiona.
Upozorenja na prevare koje stižu putem SMS poruka ili e mejlova, objavljivana su više puta u sredstvima javnog informisanja, ali prevaranti ne odustaju!
Dan nakon stravičnog zločina koji je juče otkriven u Čačku u Ulici Ratka Mitrovića, javnost je i dalje u šoku. V.Č.(47) nožem je usmrtio svoje roditelje majku M.Č. (71) i oca N.Č. (79), nakon cega je sebi oduzeo život.
Dan nakon stravičnog zločina koji je juče otkriven u Čačku u Ulici Ratka Mitrovića, javnost je i dalje u šoku. V.Č.(47) nožem je usmrtio svoje roditelje majku M.Č. (71) i oca N.Č. (79), nakon cega je sebi oduzeo život.
Policija je po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Beogradu, raspisala potragu za Nenadom Alajbegovićem (44), zvanim Alibeg, koji je sinoć oko 21 sat bio u društvu N. K. (30) koji je ranjen sa osam metaka u poznatom novobeogradskom restoranu.
Reper Šon Didi Kombs poznatiji kao Paf Dedi pobesne je zbog dokumentarca o njemu koji je njegov kolega 50 cent producirao za platformu Netfliks zbog čega mu je poslao bizaran poklon.
Glumac Miodrag Radonjić kaže da je tokom devedesetih godina kada je na prostorima bivše Jugoslavije buktao rat bio dete i da mladi kroz seriju "Tvrđava" treba da shvate da život može da se okrene preko noći.
Književnik Radivoj Raša Popov je pre 11 godina doživeo veliku neprijatnost kada su ga napala dvojica maloletnika koji su mu oteli novac, a onda pokušali i da provale u njegov stan.
Posne pihtije su tradicionalno jelo koje se najčešće priprema tokom posta ili kada želimo laganiju, ali i dalje bogatu i ukusnu varijantu klasičnih pihtija.
Starleta Aleksandra Subotić objavila je putem Instagrama fotografiju iz izlaska sa svojim suprugom Predragom Pecom Raspopovićem, ali i fudbalerom Nejmarom.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar