• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Tanjug / Informer

20.12.2020

11:27

KRIVA NOVOZARAŽENIH OPALA, ALI BROJ PREMINULIH OD KOVIDA PONOVO TROCIFREN! U Austriji manje od 2.000 novih slučajeva zaraze korona virusom!

Vesti

KRIVA NOVOZARAŽENIH OPALA, ALI BROJ PREMINULIH OD KOVIDA PONOVO TROCIFREN! U Austriji manje od 2.000 novih slučajeva zaraze korona virusom!

Prvi put posle dužeg vremena u Austriji je, u poslednja 24 sata, registrovano manje od 2.000 nova slučaja zaraze korona virusom

Broj novozaraženih u poslednja 24 sata pao je na 1.645, ali je broj umrlih ponovo trocifren.

U portekla 24 sata preminule su 142 osobe, čime je ukupan broj umrlih zaraženih korona virusom dostigao 5.351.

U bolnicama se nalazi 2.887 kovid pacijenata, od kojih je 475 na intenzivnoj nezi.

Od početka pandemije u Austriji je 336.167 osoba pozitivno testirano na korona virus, od kojih je 303.213 izlečeno.


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Društvo

Hronika

Maloletnik pucao u punom restoranu, pa pobegao:  Podignuta optužnica za pokušaj ubistva Alibegovog druga
Hronika

Maloletnik pucao u punom restoranu, pa pobegao: Podignuta optužnica za pokušaj ubistva Alibegovog druga

Više javno tužilaštvo u Beogradu podiglo je optužnicu protiv Vanje P. (30) i Ilije L.(40) zbog postojanja opravdane sumnje da su 6. decembra 2025. godine maloletnom licu (protiv kojeg se vodi postupak pred većem za moletnike Višeg suda u Beogradu) pomogli u izvršenju krivičnog dela Teško ubistvo u pokušaju u restoranu "Durmitor", stvarajući mu uslove za izvršenje krivičnog dela. Tada je pucano na Nenad Alajbegovića Alibega, a umesto njega, izrešetan je njegov drugar Nemanja K.

12.08.2026

17:48

Magazin

Džet set