ZAVLADAĆE TAMA NA 72 SATA, A NA BALKANU ĆE SE DOGODITI NEŠTO SUDBONOSNO ZA CEO SVET! Strašno proročanstvo nemačkog vidovnjaka... MISTERIJA BROJA 889...
Podeli vest
Godina uoči rata biće vrlo plodna i bogata. Rat će doći bez upozorenja preko noći. Vidim prašinu. Vidim tri broja. Dve osmice i devetku. Ne znam šta oni znače i ne znam datum ili vreme kada će se to dogoditi, tvrdio je tada Irlmajer
Početkom svake godine svet se, već po običaju, priseća Nostradamusovih i proročanstava Baba Vange, međutim, mnogi su zaboravili na nemačkog vidovnjaka Alojza Irlmajera koji je još 1950. godine govorio kada će i kako početi Treći svetski rat.
Bugarska vidovnjakinja Vangelija Dimitrova Vanga za života je imala šokantna viđenja budućnosti, a za 2023. godinu predvidela je ozbiljan preokret i dramatične događaje na planetarnom nivou
12.12.2020
13:36
Prema njegovim tadašnjim predviđanjima, Treći svetski rat je neizbežan i vodiće se na Mediteranu i Bliskom istoku, a to područje biće poprište sukoba velikih svetskih sila. Međutim, misteriju još većom čini njegova vizija da će sve početi ubistvom na Balkanu, kojeg na sreću, nije bilo.
Evo šta je prorekao pre više od pola veka: “Svi će pozivati na mir. Odjednom će doći do rata na Bliskom istoku koji će se pojačavati, velike pomorske snage suočiće se sa neprijateljem na Mediteranu, a situacija će biti veoma napeta. Osveta će ubrzo stići preko velike vode. Međutim, žuti zmaj izvršiće invaziju na Aljasku i na Kanadu istovremeno, ali neće daleko stići. Kada zlatni grad bude uništen, rat će početi.
"Godina uoči rata biće vrlo plodna i bogata. Rat će doći bez upozorenja preko noći. Vidim prašinu. Vidim tri broja. Dve osmice i devetku. Ne znam šta oni znače i ne znam datum ili vreme kada će se to dogoditi", tvrdio je tada Irlmajer.
Irlmajer je "video" da Treći svetski rat "počinje na nekakvoj mirovnoj konferenciji na Balkanu, na kojoj bi bio ubijen visoki političar". On je tada prorekao da će SAD objaviti rat Rusiji, a ruske snage će napasti zapadnu Evropu bez upozorenja. Bespilotne letelice bacile bi bakteriološko-hemijske ratne agense i svetski rat bi koštao više života nego dva prethodna zajedno. Alojz je takođe upozorio ljude na 72-časovnu tamu. Savetovao im je da ne izlaze iz kuća, pokrivaju prozore crnim i drže hranu u zatvorenim kutijama.
Međutim, veliki rat bi trajao samo kratko vreme. A ko ga preživi, govorio je tada Irlmajer, imao bi "mirno i srećno vreme".
Foto: pixabay.com
Bavarski vidovnjak nije dao tačne datume za svoj krajnji scenario. Stoga je neizvesno da li se njegova proročanstva odnose na 2021. i godine koje dolaze. Njegovi sledbenici žele i da odrede datum predviđanja za početak Trećeg svetskog rata.
Vidoviti Nemac je rekao da će veliki rat početi sa dve osmice i završiti sa tri devetke i da će trajati tri dana, tri nedelje ili tri meseca. Stoga se prvobitno pretpostavljalo da bi se rat mogao odvijati od 18. avgusta 2019. do 9. septembra 2019, što na sreću nije bilo tačno.
Posebno je zanimljiv tekst koji je pronađen na prelazu u novi milenijum i u kojem se Irlmajer osvrnuo na buduće događaje u Parizu: Prvo će se grad sa gvozdenom kulom zapaliti i pobuniti sa mladima.
Iako su drugi vidovnjaci predviđali gorući Pariz, Irlmajer je bio jedini koji je ove događaje povezao sa pobunom mladih. Upravo to je počelo 2005. godine kada su tinejdžeri u Parizu zapalili više od 4.000 vozila.
Drugo predviđanje verovatno datira iz 1945. Dokument govori o avionima bez pilota koji lete u pustinjskom regionu: „Sa peska afričke pustinje velike ptice se penju sa mrtvim jajima bez ljudi“. Njegovi tumači naglašavaju da je upotrebio reč "niko". Bespilotne letelice?
Irlmajer je navodno predvideo i mobilni telefon. Njegova reči su bile da je video ljude koji govore u kutiju cigareta.
Kako je svojevremeno i sam objašnjavao, ono što će se desiti vidi u slikama koje se ređaju kao na filmu. Navodno, predvideo je i svoju smrt u julu 1959. rekavši: Sada mogu da odem, drago mi je što neću doživeti ono što sam video.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Mare
pre 5 godina
II rekao je jos da ce nad Srbijom 'da se spusti veliki hram' Srbija ce tada postati postovana i niko je nece napadati.Mozda je misluo na sada gotov Hram Sv.Save
Bugarska vidovnjakinja Vangelija Dimitrova Vanga za života je imala šokantna viđenja budućnosti, a za 2023. godinu predvidela je ozbiljan preokret i dramatične događaje na planetarnom nivou
Poljske specijalne službe učestvovale su u pomoći ukrajinskim bezbednosnim strukturama prilikom organizacije pokušaja atentata na ruskog generala Vladimira Aleksejeva, saopštila je u ponedeljak Federalna služba bezbednosti Rusije (FSB).
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić sastao se sa episkopom bihaćko-petrovačkim Sergijem, u 11.00 časova, u zgradi Generalnog sekretarijata predsednika Republike i tom prilikom primio Orden Novomučenika bihaćko-petrovačkih.
U sinoćnom Utisku nedelje Olja Bećković je razgovarala sa gostima koji se zalažu za politiku blokadera, a u toj emisiji je iznet niz skandaloznih izjava.
Institut upućivanja koji je zamišljen kao privremeno rešenje i izuzetak, ubrzo je u rukama Zagorke Dolovac postao pravilo i jedno od glavnih alatki za ucene i manipulaciju.
Takmičari Crvenog tima u Exatlonu Srbija, sabirali su utiske nakon ispadanja Jovana Radulovića Jodžira, kada se Aleksa Erski našalio da nikome ne nedostaje, osim njemu.
Nakon što je napustio rijaliti Exatlon, Jovan Radulović Jodžir ostao je nekoliko dana na Dominikani i tom prilikom stigao da se kladi sa voditeljkom Kristinom Vasić.
TV Informer uskoro počinje sa emitovanjem nove, dinamične i potpuno interaktivne emisije "Zlatna vest", koja publici donosi jedinstven spoj društvenih mreža, takmičenja i osvajanja novčanih nagrada i to uživo.
Prošle sedmice u Informerovoj spektakularnoj emisiji “Na merama” otkrili smo vam kako izgleda kad se okoreli opozicionar Miki Aleksić prepusti gastronomskim užicima, na koji način popularno TV lice Žika Šarenica “krcka” penziju, gde provodi vreme perjanica Đilasove stranke Branko Miljuš, šta kupuje pevač Dragan Kojić Keba…
Republički hidrometeorološki zavod izdao je tri nova upozorenja na sneg na istoku Srbije, ledenu kišu u Homolju i Pomoravlju, kao i olujni vetar u košavskom području.
Grčko ostrvo Siros nudi plaćene troškove i besplatan smeštaj mesec dana, ukoliko želite da volontirate u azilu za mačke pet sati dnevno, pet dana u nedelji.
Orden Novomučenika bihaćko-petrovačkih, kojim je predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić odlikovan danas, dodeljuje Eparhija bihaćko-petrovačka Srpske pravoslavne crkve.
Pas koji maše repom ili mačka koja prede u krilu pružaju naročito zadovoljstvo jer se osećamo korisnima i voljenima. Ljubimci će najviše uživati u našem društvu i zato budite jedni drugima podrška i radost u zimskim danima.
Rok za podnošenje prijava za upis bespravnih objekata, na osnovu Zakona o posebnim uslovima za evidentiranje i upis prava svojine na nepokretnostima "Svoj na svome" istekao je u ponoć.
Novinar Mladen Mijatović otkrio je detalje u vezi sa otmicom pevača Daniela Kajmakoskog, istakavši da ne sumnja da će otmičari uskoro biti privedeni pravdi.
Mića Simić, otac Andreja (13) kojeg je 5. oktobra 2023. godine u Niškoj Banji nasmrt izbo školski drug, upravo je ušao u nišku Palatu pravde gde danas počinje suđenje M.M. i M.M.M., roditeljima dečaka ubice.
Policija je došla u klub u Beton hali u kojem je nastupao Daniel Kajmakoski, zbog sumnje da je upravo neko odatle javio otmičarima kada je pevač napustio lokal.
Bed Bani, koga je više od 135,4 miliona gledalaca pratilo dok nastupa na Superboulu, za svoj nastup neće dobiti nije dobio jedan jedini cent jer tradicionalno NFL ne plaća izvođače koji imaju priliku da tokom pauze za poluvreme promovišu svoj muzički opus.
Pevačica Nataša Alimpić kratko se viđala sa kolegom Harisom Džinovićem na koga je sada ljuta i tvrdi da je ženskaroš, ali i džentlmen koji voli da ugodi ženama.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar